logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

Nelegální stavby v Májové ulici v Chebu čeká demolice

Z měst

Již v létě 2016 by měly jít k zemi dvě dočasné stavby, ve kterých dříve fungoval noční klub a rychlé občerstvení. Chátrající budovy začaly osídlovat bezdomovci. Jaké využití pozemků si představuje vedení města?

Ašský bazén čekají změny

Z měst

Letos se ašský bazén dočká nových kotlů a nové vzduchotechniky. Přes léto bude však vnitřní bazén uzavřen a venkovní bazén bude otevřen podle počasí.

Bývalí pohraničníci se sešli v Hranicích u hranic.

Z měst

Po mnoha letech si připomněli svou službu u Pohraniční stráže muži z celé České republiky. Přítomné pozdravil i starosta Hranic.

Nové trhy a mobiliář oživily chebské náměstí

Z měst

Jednou za čtrnáct dní, vždy v lichý čtvrtek, se budou v Chebu na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad konat farmářské trhy. Ty první uspořádal nový provozovatel 23. Června 2016. V ten samý den byl na náměstí instalován i nový mobiliář.

Soutěž ohňostrojů, spousta muziky i čtvrtmaraton v Sokolově se spojily v jedno

Kultura

Hurá prázdniny! Tak se jmenovala obří akce v Sokolově na Bohemce, která přivítala tisíce návštěvníků. Hráli Voxel, Adam Mišík či Lucie Revival. Běžel se čtvrtmaraton a stihla se i mezinárodní soutěž ohňostrojů. To vše v pátek a sobotu 24. a 25.…

Ašští zastupitelé se sešli před prázdninami

Z měst

Zásadním bodem jednání 29. června 2016 bylo zřízení příspěvkové organizace města, která bude zajišťovat kulturní dění.

Chebsko má novou mapu sociálních služeb

Z měst

Jako zakázka pro město Cheb vznikla na Vyšší odborné škole sociální práce v Chebu mapa sociálních služeb. Ta pomůže jak sociálním pracovníkům a úředníkům, tak lidem, kteří neví, na koho se obrátit v nepříznivé životní situaci.

Ašský milíř opět přilákal stovky lidí

Z měst

Spolek přátel ašského milíře připravil v rámci rozhrabání výročního desátého milíře bohatý program. V areálu ve Vernéřově se sešlo za letního počasí mnoho hostů.

Školní rok v Hranicích vyvrcholil akademií

Z měst

Zcela zaplněný sál hranické Sokolovny tleskal šestnácti vystoupením dětí, pedagogů i rodičů. Velký potlesk byl odměnou pořadatelům a i dětem.

Žákovský turnaj v Aši se v horkém dni vydařil

Z měst

Děti z ašských základních škol se utkaly při turnaji v přehazované. Putovní pohár získali zástupci školy v Okružní ulici v Aši.