logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2310

V kostele se běhalo pro dobrou věc

Z měst

Doslova až na pomyslné dno světa, na dno Mariánského příkopu, chtěl sestoupit ultramaratonec Miloš Škorpil v rámci akce, jejíž výtěžek byl věnován na fungování Hospice Sv. Jiří v Chebu. Kolik schodů známý běžec sestoupil a kolik se vydařilo vybrat…

Jaroslav Svěcený připravil posluchačům v Hranicích skvělý zážitek

Kultura

Dvě muzikantské veličiny sklidily bouřlivý potlesk během vystoupení houslisty světového formátu Jaroslav Svěceného. Na kytaru hrál Miloslav Klaus. Reportáž s rozhovorem vám ukáže víc.

Vážná nehoda v Aši

Krimi

Zraněný muž byl transportován letecky do nemocnice. Policie ani představitelé vedení podniku další informace neuvolnili.

Tak jsme tady - Pavla Janiššová

Ptáme se

S pořadem Tak jsme tady jsme dorazili za čerstvou držitelkou ceny Thálie určené činoherci do 33 let. Herečka ze Západočeského divadla v Chebu Pavla Janiššová je nejen skvělou herečkou, ale také umí být pohotová a usměvavá.

Aprílový konŽert zaplnil ašské kulturní centrum

Kultura

Již tradiční koncert ašské základní umělecké školy byl odehrán 1. dubna v kulturním centru LaRitma. Odlehčená vystoupení si nenechaly ujít desítky diváků.

Na apríla se začal bourat klášter v Chebu

Z měst

Přestože se po komplexu budov kláštera Milosrdných sester svatého Kříže v Chebu stále pohybují bezdomovci, bagr začal strhávat promáčené zdi. Do dvou měsíců by měl být objekt srovnán se zemí. Máme pro vás záběry prvních demoličních prací i důkaz o…

Velikonoční turnaj v Aši má mnohaletou tradici

Sport

Ašští stolní tenisté přivítali na turnaji elitu z celého Karlovarského kraje. Bodovací turnaj byl součástí celoroční krajské soutěže.

Modely trucků byly k vidění v Aši

Z měst

RC TRUCKWEST SHOW potřetí v Aši a potřetí úspěšně. Velké množství lidí si užilo sobotní den a modely představili i hosté z Německa.

Klášter v Chebu se začne bourat v následujících dnech

Z měst

Máme pro vás unikátní záběry klášteru Milosrdných sester svatého Kříže i vyjádření zástupce majitele objektu. Do 14 dnů by měla začít demolice budov se zajímavou historií.

Sportovní naděje regionu: Vít Špalek

Sport

Vítek se narodil s vývojovou vadou dolních končetin a používá na pravé noze protézu. Přesto se mu daří více než dobře při hraní stolního tenisu. Jaké úspěchy má za sebou či jak trénuje, vám přiblížíme ve videu.