logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2364

Syn poručíka jednotky, která osvobodila Aš, přijel do města

Kultura

V Aši si připomněli výročí osvobození za přítomnosti syna jednoho z účastníků bojů na konci 2. světové války.

Stebnice 1. května 2016 cestovala v čase

Kultura

V kempu Stebnice u Jesenice si hosté připomněli období, které si mnozí pamatují. Na všechny dýchla atmosféra před rokem 1989.

Vilém Čok zve na koncert v Aši

Kultura

Už v sobotu 7. května 2016 zahraje Vilda Čok se svou kapelou Bypass v klubu Cihellna v Aši. Zazní i legendární skladby od Pražského výběru. Máte se na co těšit.

Tradice u ohňů provázely víkend

Kultura

Závěr 17. týdne roku 2016 patřil tradičnímu pálení čarodějnic. Na Ašsku vzplály připravené hranice na mnoha místech. Lidé se sešli u zapálených ohňů a připomněli si příchod jara.

Pálení čarodějnic v Sokolově mělo skvělou atmosféru

Z měst

Kapela UDG, lampionový průvod, pálení čarodějnice, pohádka, ohňostroj či kolotoče. To vše bylo na programu pálení čarodějnic v Sokolově v areálu Bohemia, kam dorazily stovky návštěvníků. Podívejte se na reportáž z průběhu celého večera.

Tak jsme tady- Bohuslav Karban

Ptáme se

O svých koníčcích a nejen o nich promluvila další osobnost ze západu Čech. Modelář, odborník na doklady, bývalý námořník Bohuslav Karban hostem pořadu Tak jsme tady.

Ašské zastupitelstvo zrušilo prodej AKS a odkup restaurace u rozhledny

Z měst

Poslední dubnovou středu řešili zastupitelé v Aši řadu otázek. Mimo jiné souhlasili s budováním komunitního centra v bývalém AKS. Zrušili nabídku odkupu bývalé restaurace na vrchu Háj, pokud nebude umožněna prohlídka nemovitosti. Dále bylo schváleno…

Vyjádření jednatele Ašských lesů k požáru

Z měst

Vedení Ašských lesů s.r.o. má obavy z úmyslně zakládaných požárů. Definitivní potvrzení příčin požáru vydají příslušné orgány až po dokončení vyšetřování.

Opět hořelo ve Vernéřově

Z měst

Podle prvních poznatků odborníků byl požár ve Vernéřově založen úmyslně. Velmi nebezpečné a bezohledné jednání šetří policie. Vedení Ašských lesů nechce spekulovat o příčině. Rozhovor s jednatelem přineseme v nejbližší době.

Josef Klíma navštívil Aš

Z měst

Jak se změnila investigativní práce v průběhu let, který případ má spojený s naším regionem, kdy měl strach či co ho kromě novinařiny baví. Nejen o své zajímavé práci hovořil známý český investigativní novinář, spisovatel a hudebník Josef Klíma při…