logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2996

Vánoční turnaj v kuželkách přilákal mnoho zájemců

Sport

V moderní kuželně v ulici Gustava Geipela v Aši se se v rámci sportovní akce utkalo 200 kuželkářů ve třech kategoriích. Muži, ženy i mládež předvedli skvělé výkony.

V SOKOLOVĚ PLNILI PŘÁNÍ

Z měst

Letošní Vánoce byly v Sokolově trochu jiné, než v předchozích letech. Svátky většina lidí tráví se svými nejbližšími. Ne každý ale svého blízkého člověka má. Město Sokolov ve spolupráci s dobrovolnickým centrem Střípky, Městskou policií a…

Nový kruhový objezd v Aši se otevřel

Z měst

Ašské ulice Šaldova a Janáčkova jsou po celkové rekonstrukci opět v provozu. Otevřena je ve zkušebním provozu i nová okružní křižovatka. Opravu silnice zajišťoval Karlovarský kraj, opravu chodníků a veřejného osvětlení pak město Aš.

Aš má schválený rozpočet na rok 2018

Z měst

V příštím roce čekají město Aš velké investice. Bude revitalizováno sídliště v Mikulášské ulici, opraveno parkoviště u Lidového domu a dokončena úprava KC LaRitma, kam se přestěhuje umělecká škola. Novinkou bude v roce 2018 participativní rozpočet,…

Vážně i nevážně - slameři přijeli do Chebu

Z měst

V klubu Západočeského divadla si mohli diváci užít to nejlepší z české slam poetry. Přijel úřadující mistr republiky i další oceňovaní borci.

Hranice připravily na prosinec bohatý program

Z měst

Adventní oslavy a připomenutí vánočních svátků se v Hranicích skládalo z několika kulturně - společenských akcí. Hovoří o nich starosta Miroslav Picka.

Kapela 0609 chystá klip - pomozte s námětem

Kultura

Ve studiu televize MVTV.cz byla nahrána nová skladba kapely 0609. Chystá se videoklip. Pokud vás nahrávka zaujala, dejte vědět, jaký námět na video by se vám k písni líbil.

Klienti azylového domu v Sokolově dostali vánoční dárek

Z měst

Z iniciativy Studentského zastupitelstva a vedoucí oddělení prevence kriminality Městské policie Hany Procházkové byla na sokolovských základních a středních školách uspořádána sbírka oblečení. Ve středu 20. prosince 2017 předali studenti 30 pytlů…

Vlasta Horváth před vánočním koncertem v Aši prozradil , co chystá

Kultura

Při tvorbě nové desky si odskočil zpěvák známý ze soutěže Česko hledá Superstar do ašského kulturního centra LaRitma.

Představitelé chebské radnice před novináři

Z měst

Nové vedení chebské radnice odpovídalo na dotazy novinářů při své první tiskové konferenci. Starosta a dva místostarostové představili své priority.