logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2728

Ereley - Soul In Chains (Official Music Video)

Kultura

Televize MVTV natočila chebské kapele Ereley nový videoklip. Točilo se v podzemí chebského hradu, v bývalém ašském kulturním středisku i na lomech v Polné.

Vánoční koncert ašské základní umělecké školy přilákal stovky lidí

Kultura

V sále Sboru Bratrské Jednoty baptistů se konal v pátek 16. prosince koncert Základní umělecké školy Roberta Schumanna. Představilo se 130 účinkujících, na které se přišlo podíval zhruba 370 diváků.

Pověsti a povídky Ašska byly vydány v plném znění

Kultura

Ve čtvrtek 15. prosince 2016 byla pokřtěna nová kniha ašských pověstí, kterou vydala Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš. Publikaci, kterou můžete někomu udělat radost např. na Vánoce, si můžete zakoupit za 200 korun.

Chebský starosta se vyjadřuje ke svému zadržení policií

Krimi

Televize MVTV.CZ získala exkluzivní vyjádření chebského starosty Petra Navrátila k událostem kolem akce police v souvislosti s podezřením na zneužití dotací z ROP Severozápad.

V Chebu přibylo nové příjemné zákoutí

Z měst

Na levém břehu Ohře, v těsné blízkosti hráze přehrady Skalka, byla vybudována tzv. Goethova lavička. Město nechalo za přispění partnerů zrevitalizovat pozemek, který byl ještě v loňském roce obýván bezdomovci. Práce zajistila městká společnost…

Koncert pro Hopsic sv. Jiří vydělal přes 20 tisíc korun

Kultura

V neděli 11. prosince 2016 se v chrámu sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu konal adventní koncert pěveckého sboru Chorus Egrensis. Na podporu péče o umírající se vybralo více jak 11.000 korun. Výtěžek pak zdvojnásobila Nadace Divoké husy.

Sokolov ovládli čerti a alpská strašidla

Kultura

V neděli 11.12.2016 otevřel Sokolov brány pekelné. Na svá náměstí pustil Městský dům kultury více jak 100 čertů.

Studium technického oboru finančně podporuje město Aš, kraj, zaměstnavatelé i školy

Z měst

Finanční podporu až ze čtyř zdrojů může získat žák, který se rozhodne studovat některý z žádaných technických oborů. I tuto informaci dostali žáci a jejich rodiče na besedě, kterou pořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje. Technické…

Převodu letiště na Cheb nic nebrání

Z měst

Evropská komise rozhodla, že může ministerstvo dopravy převést chebské letiště na město. To se do něj chystá z jara investovat až 10 milionů korun, aby se mohla uspořádat oslava 100. výroční vzniku prvního vojenského letiště v Čechách.

Der Weihnachtsmarkt in Selb ist attraktiv für viele tschechische Besucher / Selbské vánoční trhy lákají mnoho Čechů

Kultura

Eine wunderschöne Stimmung hat der Weihnachtsmarkt im bayerischem Selb, der bis Weihnachten an jedem Wochenende stattfindet. Ihre Ware bieten hier auch tschechische Händler an.