logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

Četníci „zabrali“ sjezdovky

Z měst

Program akce nazvané Výcvikový kurz lyžařský pro ČSL četnictvo a ČSL armádu zaujal desítky diváků a zpestřil sobotní odpoledne na lyžařských sjezdovkách v Aši.

Sokolovna v Krásné hostila maturitní ples

Kultura

Zcela vyprodaný sál v Krásné zažil jeden z vrcholů plesové sezóny na Ašsku. Maturantů nebylo moc, ale dokázali pobavit.

Film Republika Ašsko sklízí úspěch

Kultura

Rok připravovaný dokumentární film Jaroslava Balíka se dočkal premiéry. Ašský kinosál byl vyprodaný. O čem film je a kdy ho budete mít možnost vidět vy?

Ašský areál pod vrchem Háj by mohl nabídnout další zajímavosti

Z měst

Návštěvníci sportovního areálu pod vrchem Háj v Aši by v budoucnosti mohli vidět vycpaná i živá zvířata. Ašské lesy zvažují zvýšit pro turisty i místní občany atraktivnost celého místa.

Chebskou nemocnici čekají další investice

Z měst

Do roku 2019 by měl Karlovarský kraj investovat do chebské nemocnice 359 milionů. Největší objem peněz je připraven na rok 2015. S tímto datem byla spojena i nejistá budoucnost onkologického oddělení, které má být v Chebu zachováno i nadále.

Prodejci tvrdého alkoholu musí mít od dubna koncesi

Z měst

Do 17. dubna je možné si o povolení zažádat bezplatně, po tomto datu bude zpoplatněno pěti sty korunami. Na subjekty, které budou alkohol prodávat bez koncese, bude od zmíněného data pohlíženo jako na neoprávněně podnikající.

Aš chce být ve spojení se Selbem silnější

Z měst

Aš plánuje svůj budoucí rozvoj spolu se Selbem. V období od listopadu 2013 do ledna 2014 byl zpracován „Strategický plán spolupráce v příhraniční oblasti Aš – Selb“, který je spolufinancován z Programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 ČR – Svobodný…

11. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Ašsko mělo po druhé světové válce svá specifika. Bylo jednou z nejstřeženějších oblastí v republice. Pohraniční stráž hlídala přechod mezi východem a západem. O střežení hranic nikdy nepromluvili dva mladíci, kteří byli v padesátých letech…

V Hranicích přináší přítomnost policisty své ovoce

Z měst

Vedení města Hranice si pochvaluje spolupráci s policií. Přidělený policista řeší přímo v ulicích města nejčastější přestupky a dohlíží na dodržování zákona.

Malé fotbalisty přišel podpořit jednatel Ašských lesů

Sport

Fotbal patří bezesporu k nejpopulárnějším nejen ve světě, ale také v České republice. Tisíce hráčů hrají soutěže na různých úrovních a nejisté, že budoucnost českého fotbalu je ve výchově mládeže.