logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2291

Fotbalová akademie trénovala celý týden

Sport

Nachlazení některých členů poznamenalo účast na týdenním soustředění ve sportovní hale Keller. Nejmladší ašští fotbalisté byli nadšeni. Soustředění završilo nocování přímo v prostorách haly.

Policie má za sebou další úspěšný zásah

Z měst

Policejní jednotky po dlouhodobé přípravě zasáhly v dalším objektu v centru města Aše. Byli zadrženi dva cizinci a neupřesněné množství marihuany a pervitinu.

Zastupitelstvo schválilo několik důležitých bodů

Z měst

Únorové zasedání zastupitelstva města Aš schválilo změnu směrnice upravující podnikání s hazardem, budování veřejného osvětlení, další možnou spolupráci s Bad Elsterem a další.

Hejtman navštívil Ašsko

Z měst

Hejtman Karlovarského kraje projel region. V Hranicích s vedením města hovořil o budoucnosti nejzápadnější části Čech na místě, kde se setkávají hranice tří států. V Aši se setkal se starostou Daliborem Blažkem.

V Aši je natáčen nový televizní seriál

Z měst

Seriál Stopy života se dočkal svého natáčení v Aši, do které tak zavítala Iveta Blanarovičová, Taťána Fischerová, Radim Uzel či Pavel Trávníček. Jednoho z dílů se účastní i ašští herci, v hlavní roli pak David Nushart.

O besedu s Jiřinou Šiklovou byl obrovský zájem

Z měst

Známá česká socioložka a publicistka Jiřina Šiklová přijela do Chebu představit svou poslední knihu Vyhoštěná smrt. Více než dvouhodinovou debatu si nenechaly ujít desítky posluchačů.

Vlakové spojení z Aše do Selbu se blíží

Z měst

Na podzim by měla být obnovena trať z Aše k německým hranicím. Hned poté začne německá strana budovat své koleje a most přes obchvat. Vlak by měl mezi Českem a Bavorskem jezdit ke konci příštího roku. Opravena bude mimo jiné i ašské nádraží.

Alena Vávrová křtila v ašské knihovně svou novou sbírku básní

Kultura

Spisovatelka z Františkových Lázní, která je držitelkou ceny Pražské imaginace z nadace Bohumila Hrabala a Mobelovy ceny za poezii, pokřtila novou sbírku Harlekýn na římse.

Cheb hledá využití pro historické objekty

Z měst

Bývalé Kulturní a společenské středisko (KaSS) v Kamenné ulici v Chebu by mělo nabídnout prostory pro mladé umělce. Umělecká škola by mohla využít nádherné prostory bývalého kláštera. Plánované investice jsou v řádech desítek milionů.

Vernisáž Lomo Challenge zaplnila novou restauraci

Kultura

V sobotu 15. února 2014 přišla stovka lidí na vernisáž výstavy Lomo Challenge. Čtyřicítka fotografií byla ohodnocena jak diváky, tak pořadateli i profesionálním fotoklubem.