Parkování na sokolovském náměstí zůstává
Z městNáměstí Budovatelů bude otevřené pro motoristy i v příštím roce. Zastupitelé Sokolova rozhodli, že plocha zatím bude i nadále sloužit jako parkoviště. Radnice uvažuje nad budováním podzemního parkoviště v těchto místech.




