logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2310

Ašský areál pod vrchem Háj by mohl nabídnout další zajímavosti

Z měst

Návštěvníci sportovního areálu pod vrchem Háj v Aši by v budoucnosti mohli vidět vycpaná i živá zvířata. Ašské lesy zvažují zvýšit pro turisty i místní občany atraktivnost celého místa.

Chebskou nemocnici čekají další investice

Z měst

Do roku 2019 by měl Karlovarský kraj investovat do chebské nemocnice 359 milionů. Největší objem peněz je připraven na rok 2015. S tímto datem byla spojena i nejistá budoucnost onkologického oddělení, které má být v Chebu zachováno i nadále.

Prodejci tvrdého alkoholu musí mít od dubna koncesi

Z měst

Do 17. dubna je možné si o povolení zažádat bezplatně, po tomto datu bude zpoplatněno pěti sty korunami. Na subjekty, které budou alkohol prodávat bez koncese, bude od zmíněného data pohlíženo jako na neoprávněně podnikající.

Aš chce být ve spojení se Selbem silnější

Z měst

Aš plánuje svůj budoucí rozvoj spolu se Selbem. V období od listopadu 2013 do ledna 2014 byl zpracován „Strategický plán spolupráce v příhraniční oblasti Aš – Selb“, který je spolufinancován z Programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 ČR – Svobodný…

11. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Ašsko mělo po druhé světové válce svá specifika. Bylo jednou z nejstřeženějších oblastí v republice. Pohraniční stráž hlídala přechod mezi východem a západem. O střežení hranic nikdy nepromluvili dva mladíci, kteří byli v padesátých letech…

V Hranicích přináší přítomnost policisty své ovoce

Z měst

Vedení města Hranice si pochvaluje spolupráci s policií. Přidělený policista řeší přímo v ulicích města nejčastější přestupky a dohlíží na dodržování zákona.

Malé fotbalisty přišel podpořit jednatel Ašských lesů

Sport

Fotbal patří bezesporu k nejpopulárnějším nejen ve světě, ale také v České republice. Tisíce hráčů hrají soutěže na různých úrovních a nejisté, že budoucnost českého fotbalu je ve výchově mládeže.

Ašská sjezdovka se otevře poslední lednový pátek

Sport

Nízká teplota dovolila zasněžovat ašskou sjezdovku. Vlek i personál jsou připraveni. V pátek 31. 1. 2014 bude možné si ašskou zimu na lyžích či snowboardu užít od 9:00 do 16:00.

Maturitní ples zcela zaplnil AKS

Z měst

Několik stovek lidí si užilo povedený večer ve společnosti maturitního ročníku ašského gymnázia. Tradiční průběh plesu doplnilo několik překvapení.

Ašská badmintonová akademie začala

Sport

Se zajímavým projektem přichází ZŠ Okružní Aš a oddíl badmintonu VK Aš. Pod dozorem kvalifikovaných trenérů se děti učí základy nového sportu.