logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2214

Holuby v Aši čeká odchyt

Z měst

V zimním období se kvůli snadnému odchytu započalo s redukcí počtu přemnožených holubů, kteří poškozují nemovitý majetek a přenášejí nemoci. Celkem 5 klecí již zachytilo přes 160 holubů.

Na vrchu Háj začaly školní lyžařské kurzy

Sport

Ašská sjezdovka boduje u začátečníků i pokročilých. Školy aktivně využívají nabídky výuky na skvěle připravených plochách pro lyžaře.

120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v krátkém dokumentu

Kultura

V krátkém dokumentu si připomeňte koncert ke 120. výročí založení ZUŠ R. Schumanna v Aši. Komentář k videu četly Pavla Hošková a Anna Pokorná.

V Hlávkově ulici v Aši se opět vystavovalo zvířectvo

Z měst

Dlouholetá tradiční výstava zvířectva nabídla školám i veřejnosti zajímavou podívanou. Chovatelé prodávali, nakupovali. Na všechny pak čekala od Českého svazu chovatelů ZO Aš sobotní nadílka.

6. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

To, že byla v minulosti Aš a okolí osídleno převážně Němci, se ví. To, jaké strasti bývalým místním obyvatelům přinesla jejich národnost a jazyk, ví už méně lidí. Možná o tom ani vědět nechtějí.

Sedmnáctiletý David Nushart připravuje další atraktivní akce

Ptáme se

Pořadatel promítání filmů Bastardi, či Až do města Aš neusíná na vavřínech. Jedná o vystoupení Martina Dejdara a možná se objeví v hlavní roli připravovaného televizního seriálu.

Napříč Petrem Nikodémem

Ptáme se

Vyzpovídali jsme Petra Nikodéma, neotřelého ašského hudebníka, z jeho hudební inspirace a ambicí. Nikovu tvorbu můžete slyšet na www.bandzone.cz/nik.

Myslivci se sešli v Doubravě

Z měst

Teploty pod nulou, sněžení střídající slunečnou oblohu taková byla sobota 12.ledna 2013, kdy si v Doubravě v sídle Ašských lesů s.r.o. dali dostaveníčko myslivci nejen z našeho regionu.

11. díl, TEBYT Aš, s.r.o., jednatelka společnosti Marie Šedivcová

Ptáme se

V dalším díle pořadu Zašli jsme za vás na úřad, jsme navštívili poslední servisní organizaci města. O společnosti TEBYT Aš, s.r.o. jsme hovořili s jednatelkou Marií Šedivcovou.

První kolo prezidentských voleb na Ašsku

Z měst

Výsledky v Aši a okolních obcích byly od celkového součtu hlasů v republice rozdílné. Jaká byla volební účast a kdo by se stal prezidentem na Ašsku?