logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2366

Badmintonisté trénovali pod dohledem zkušeného trenéra

Sport

Ašští badmintonisté se připravují na sportovní sezónu. V rámci soustředění trénovali s hráči Karlových Varů a Teplic.

Letní slavnosti byly opět největší kulturní akcí v Aši

Kultura

Další ročník letních slavností byl věnován bramborám a různým pokrmům z nich. Kvalitní hudba, známé hvězdy, zábava pro všechny generace čekala na vrchu Háj na tisíce lidí.

Letní scéna v sadech Míru ožila v létě 2013 pestrým programem

Kultura

Sdružení ProAš připravilo pro návštěvníky letní kavárny další hudební překvapení. Zdarma si návštěvníci vychutnali Nika a kapelu In Basement.

Sketch head: Jak by vypadala Aš bez gymnázia

Sketch head

V září 2013 bylo uzavřeno ašské gymnázium. Aš upadá. Po ulicích se potulují zbytky ašské nevzdělanosti. Město ovládla bezmoc a samota. Lidé odcházejí...

Vila vzplála nad ránem

Z měst

Opuštěné objekty obývají bezdomovci a často jsou zapáleny při nedbalosti lidí, kteří nemají co ztratit. V zahradě u Studentské ulice hořel opuštěný dům.

Vandalové ničí majetky města

Z měst

Do stovek tisíc korun se šplhají náklady za opravy majetků poničených vandaly. Odborníci vidí příčinu především ve lhostejnosti veřejnosti k těmto jevům.

Premiéra klipu: XDog a Nero - Pojď se bavit

Kultura

Léto pomalu končí, ale v produkci MVTV.cz vznikl druhý oficiální videoklip rapera známého jako XDog k tracku Pojď se bavit, který vám prodlouží léto.

Koně skákali, diváci se bavili

Sport

Prázdninové skákání přilákalo diváky do Kopanin. Pohled na krásná zvířata a umění jezdců pohladil na duši a k vidění byly skvělé sportovní výkony.

Akcí Sprejem proti zdi vyvrcholily netradiční úpravy fasády

Kultura

Při kulturním programu, který zakončil týdenní práce na fasádě "Liďáku" v Aši, vystoupili rapeři a DJ. Program si užily i děti, které si vyzkoušely sprejování pod dohledem profesionálů ze sdružení Art Direct.

Golfisté věnovali v Hazlově peníze škole

Sport

Golfový areál je lákavou lokalitou pro milovníky atraktivního sportu již 10 let. Vedení golfového klubu připravilo příjemné setkání a Manfred Nietert připomněl důležité mezníky v historii chlouby Hazlova.