logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2042

3. díl, Finanční odbor města Aše, Bc. Alena Painzová

Ptáme se

Opět jsme za vás navštívili Městský úřad v Aši. Tentokrát se dozvíte něco o práci odboru financí.

Hasiči zkoušeli průjezdnost ulic v Aši

Z měst

Hasiči ve spolupráci s policií zkoušeli průjezdnost ulic v Aši. Na několika místech nastaly komplikace, hlavně kvůli špatně parkujícím řidičům. Výsledky by měli přispět bezpečnosti.

Aš bude mít profesionální tým proti přesunu do ústavní péče

Z měst

Aktuálního kursu případové konference se účastnili sociální pracovníci, manager prevence kriminality, ředitelky dětských domovů, pečovatelky, dobrovolnice, zástupci Policie ČR, Základní a Praktické školy i neziskového sektoru.

Tajemná zákoutí už v červnu

Tajemná zákoutí

Již brzy se dozvíte to, co jste pouze tušili. Již brzy budete vědět, čeho se opravdu bát. Nejtajemnější místa a události v historii Aše a okolí. Již v červnu...

Byl neprávem označen za neonacistického teroristu

Z měst

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s člověkem, kterého média v celé republice omylem označili jako toho, na koho byla zamířena policejní razie proti extrémistům a možným žhářům útočícím na romskou ubytovnu. Jak se může člověk stát ze dne na den…

Zloděj ukradl vozidlo autoškoly

Z měst

Ašská autoškola se stala terčem zloděje. Cizinec v noci 21. března ukradl cvičný vůz autoškoly, ve kterém si odvezl i další odcizené věci? Jak mohlo k absurdní situaci dojít?

Máme náhledy budoucích sadů Míru

Z měst

Centrální městský park se začal měnit. Investiční akce "Park zážitků Bad Elster - Aš" pokračuje a my víme, jaká bude její konečná podoba. Bývalé letní kino i hlediště je již demontováno. Podívejte se, co se děje za plotem ohraničujícím stavbu.

V muzeu se křtila kniha

Kultura

Patronem je starosta města Dalibor Blažek. Kniha přibližuje atraktivním způsobem dění v našem regionu.

Bývalí učitelé byli pozváni na setkání

Z měst

Sokolovna v Krásné hostila setkání bývalých učitelů Ašska. Na setkání byl přítomen i starosta Aše Dalibor Blažek

Další zásah protidrogové centrály v Aši

Z měst

Problémy kolem výroby drog v českém příhraničí neustávají. Policejní zakuklenci obsadili budovu bývalé pivnice na křižovatce ulic Okružní a Na Vrchu.