logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2993

Městské sady v Chebu budou letos revitalizovány

Z měst

Zanedbaný park v centru města by se měl dočkat během příštích měsíců revitalizace. Víme jak bude vypadat. Nové budou chodníky, lavičky, osvětlení i koše. Dominantou by měly zůstat pomníky. Na celý projekt by mohla přispět EU.

Siberut: Ostrov lidojedů (1. díl)

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazáč a MVTV.cz uvádí cestopisný dokument o mantawajských kouzelnících a šamanech. Podělí se s vámi o zážitky z cest po ostrově, kde ještě před nedávnem vládli obávaní lidojedi.

Veřejné volnočasové centrum vznikne v Hranicích

Z měst

Město Hranice bylo opět úspěšné při získávání dotací. Mělo by začít vznikat nové volnočasové centrum ve sklepních prostorách místní základní školy.

Okresní výstava drobného zvířectva přilákala stovky návštěvníků

Z měst

Základní organizace Českého svazu chovatelů v Aši uspořádala další ročník veřejností velmi oblíbené akce. Dům chovatelů v Hlávkově ulici po oba dny praskal ve švech a nechyběla ani bedna štěstí s hodnotnými cenami.

Obnova papírny v Doubravě bude pokračovat

Z měst

Další finanční prostředky na obnovu obvodových zdí, navrácení vchodových portálů a umístění původních artefaktů z muzea se podařilo získat městu Aš v rámci projektu „Zpřístupnění památek v údolí Halštrova mezi Kopaninami a Bad Elster“.

Bývalá hasičárna v Aši bude mít novou fasádu

Z měst

Městu Aš se podařilo získat finanční prostředky na rekonstrukci fasády bývalé hasičárny, kde se otevřelo nové vlastivědné muzeum. Známa je již barva chystané fasády i termín realizace.

Chebská knihovna by se mohla dočkat unikátní přístavby

Z měst

Nynější secesní budova by se v příštích letech mohla dočkat přístavby, která by byla umístěna v hradebním příkopu. Od plánované výstavby si vedení města slibuje rozšíření zázemí a zlepšení kultury prostředí knihovny.

Vytížená křižovatka za Chebem se změní již tento rok

Z měst

Karlovarský kraj financuje změnu křižovatky ulic Vrázova, K Maškovu a Nižnětagilská na kruhový objezd. Investici 15 milionů korun by měl podpořit i Státní fond dopravní infrastruktury ČR.

Dark Side: P. O.

Dark Side

Narozen 1991 v Chebu, vyrůstal v Aši, poté v Hranicích u Aše. Na jaře roku 2014 se po 3,5 letech vrátil z výkonu trestu odnětí svobody, který dostal za loupežné přepadení s ublížením na zdraví, které média prezentovaly jako ublížení s následkem…

Ašští badmintonisté jsou nejlepší na západě Čech

Sport

Badminton VK Aš se svým úspěchem v boji o titul nejlepšího družstva mladších žáků v západočeském kraji nesmazatelně zapsal do dějin ašského sportu.