Vietnamská komunita v Aši si připomněla lunární festival. Děti připravily pozoruhodný program. Všechny děti dostaly u příležitosti svátku dárky.

Desítky lidí vyrazily do Vernéřova na akci nazvanou Vernéřovské hraní. Počasí sice nebylo ideální, ale děti ani dospělí si nenechali ujít pohodové odpoledne a večer.

Z měst

Další dílčí akce v rámci projektu "Park zážitků Bad Elster - Aš" se uskutečnila v pátek 13. září 2013. Připravena byla konference, vystoupení smyčcového kvartetu, či atrakce a pohádka pro děti.

Mladý ašský sportovec se skvěle umístil na prestižních závodech

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Třetí místo vybojoval jedenáctiletý Jindřich Novotný z Aše na velkých závodech na Rošického stadionu v Praze. Ceny přebíral z rukou olympijského vítěze.

Společně proti drogám

Z měst

Cíle projektu Společně proti drogám, jsou především zlepšit informovanost organizací, institucí, ale i veřejnosti o možnostech společného aktivního postupu při odhalování drogové kriminality.

Antal bike zažil rekordní účast

Sport

Cyklistický závod v těžkém terénu prověřil připravenost závodníků. Ašský Josef Blažek dojel do cíle na prvním místě svorně s dalším ze závodníků.

Tenisové turnaje přilákaly do Aše hosty z celé republiky

Sport

Vyvrcholením pohodových letních turnajů v rámci Aš open BABYTENIS 2013 byl turnaj, kterého se opět zúčastnili hráči v kategorii do 10 let.