logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2008

V Chebu se začaly připravovat vánoční trhy

Z měst

Již 25. listopadu 2017 budou opět zahájeny tradiční adventní trhy na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Několikatýdenní akci má letos na starost KC Svoboda.

Grand Casino Aš vylosovalo výherce dalšího automobilu

Z měst

Další výherce si z kasina v sobotu 14. 10. odvezl osobní automobil VW Golf. Od dubna do prosince můžete v Grand Casinu Aš získat soutěžní lístky, které stačí vyplnit a vhodit do jedné ze dvou uren. 9. prosince 2017 můžete hrát o Audi A4 Avant.

Uršula Kluková a Hynek Tomm pobavili ašskou LaRitmu

Z měst

Do ašského kulturního centra zavítala v pátek 13. října 2017 známá dvojice. Zpěvák Hynek Tomm předvedl recitál převzatých písní, Uršula Kluková bavila přítomné vyprávěním o dětství i své herecké kariéře.

Dětský domov v Aši navštívili hasiči

Z měst

Hasiči z ašské požární stanice si pro děti z Dětského domova Aš připravili poutavé dopoledne. Mimo jiné předvedli hasiči svá vozidla a techniku.

Jak bude fungovat chebská aplikace pro "cestování" do minulosti?

Z měst

Jeden z autorů aplikace, která umožní náhled do minulosti pomocí virtuální reality, vysvětluje, jak, kdy a kde bude možné aplikaci používat. Díky projektu Kulturní cesta Fojtů bude možné si ve 3D zobrazení prohlédnout historickou podobu chebského…

Běh podél Halštrova přilákal stovky lidí

Sport

Oblíbený závod podél potoku protékajícím Ašskem se konal již po šestatřicáté. V sobotu 14. října 2017 běželi na obvyklých tratích téměř 10 km dospělí a 4 km děti.

Nová akademie má spojit fotbalové naděje z regionu

Sport

Společnost Ašské lesy, TJ Jiskra Aš, město Aš a obec Krásná začaly pracovat na společném projektu. Nová fotbalová akademie má využít sportovišť, zkušeností a potenciálu místních trenérů a fotbalové mládeže. Akademii trénuje známý fotbalista Josef…

Výstava v Retromuseu vzpomíná na bigbítové kapely

Kultura

Volume doprava. Tak se jmenuje výstava o příbězích bigbítu v Poohří mezi lety 1960 - 2000. Vernisáž se konala ve středu 11. října 2017. Na výstavě najdete plakáty, obaly desek, fotografie a další fragmenty rockových kapel z Karlovarského kraje.

Jaký bude další osud lávky přes chebské nádraží?

Z měst

V březnu příštího roku by se mohla začít demontovat uzavřená lávka. Jen tato akce bude stát více jak 10 milionů korun. Město Cheb však nebude mít možnost stavět lávku na stávajících pilířích. Je potřeba vymyslet nové řešení přemostění. Obyvatelé…

Na volejbalovém turnaji se sešly týmy z celého kraje

Sport

Magister Cup 2017 přilákal do Aše volejbalisty z Chebu i Karlových Varů. Desítky sportovců si užily v sobotu 7. 10. 2017 pohodovou atmosféru 4. ročníku tohoto turnaje.