logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2056

Výstava připomíná vánoční zvyky německých obyvatel na Ašsku

Kultura

V ašském muzeu byla otevřena nová výstava. O vernisáž byl ve čtvrtek 14. prosince 2017 velký zájem. Vidět můžete dobové sáně, fotky staré zasněžené Aše, či rukavice z ašských textilních fabrik. Texty vyvětlují v českém i německém jazyce tehdejší…

V Grand Casinu Aš se hrálo o audi

Kultura

Velká hra o Audi A4 Avant se konala v sobotu 9. prosince 2017. Před losováním výherce hlavní ceny se rozdávali peníze, tablet i televize. Vyhlášena byla i Miss Grand Casina.

Sokolovem prošly stovky čertů

Z měst

Máme pro vás sestřih toho nejzajímavějšího z průvodu čertů v Sokolově, kam se v neděli 10. prosince 2017 sjely tisíce lidí.

Modernizované ašské gymnázium se otevřelo veřejnosti

Z měst

Den otevřených dveří přilákal desítky zvědavců do jediné střední školy v Aši. Nové učebny, laboratoře i zaměření na výuku jazyků zaujalo.

Gospelový koncert měl v Hazlově úspěch

Kultura

Zcela zaplněný kostel v centru obce zažil jedinečný koncert skvělých zpěváků. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován na opravu varhan.

Advent v Aši zahájily trhy a mše

Kultura

O první adventní neděli se i v Aši rozsvítil vánoční strom na Poštovním náměstí. Na celé odpoledne byl připraven bohatý program. Novinkou byl lampionový průvod do kostela, kde byla odehrána Česká mše vánoční.

Podpořte Hospic sv. Jiří v Chebu

Z měst

I v hospici může být někdy sranda. Podívejte se na video, sdílejte ho a podpořte službu v projektu ČSOB Pomáhá regionům.

Ašsko poznávali ředitelé domů dětí z celé republiky

Z měst

V Aši se sešli ředitelé středisek volného času z celé republiky. Vedle vzdělávání měli na programu také poznávání regionu.

HELLoween Jam 2017

Sport

Cihellna park v Aši připravil další závody v BMX a skate. Účastníci přijeli z celé České republiky a čekalo na ně spoustu věcných i peněžitých cen. Ohlédnutí za závody připravili WDGF raiders.

Umělecká škola v Aši opět přilákala stovky lidí na koncert

Kultura

Ašská základní umělecká škola Roberta Schumanna zaplnila velký sál AKS "Láskou a uměním". Tak se jmenoval projekt, na kterém se podílelo 150 žáků a 25 pedagogů. Diváků přišlo několik set.