logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2008

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 2

Seriózní "zprávy"

Podívejte se na nejzásadnější a "nejserióznější" události z našeho regionu za poslední měsíc v jednom sestřihu.

Pohoda s radiem Egrensis: Antonín Jalovec

Z měst

Rozhovor se starostou města Chebu Antonínem Jalovcem o fungování úřadu a prioritách současného vedení města.

Při extrémních deštích hrozilo protržení hráze

Z měst

Rybník ve Vernéřově u Aše se dočká úprav. Od začátku roku se pracuje na opravě jeho přelivné hrany. Jedna z největších investičních akcí města Aš by měla být hotova do konce roku.

Cheb ruší veškerý hazard v centru města

Z měst

Kasina ani herny již v Chebu nebudou mít nejpozději koncem roku 2019 své místo. Hazard bude možné provozovat jen na Svatém Kříži, kde by měla být navíc zvýšena daň z nemovitosti. I přes dramatický úbytek heren putuje do městské kasy z hazardu přes…

Hazlovská pouť se vydařila navzdory nepřízni počasí

Kultura

Bohatý program po celý den lákal stovky návštěvníků. Druhý ročník kulturně – společenského setkání se konal v centru obce.

Petainer navštívilo při dni otevřených dveří přes 700 lidí

Z měst

Rozrůstající se firma oslavila s veřejností a svými zaměstnanci 20 let působnosti v regionu. Pro děti bylo připraveno občerstvení, divadlo a hry. V odpolední části si hosté užili kouzelníka a kapely Turbo, Děda Mládek Ilegal Band a AC/CZ.

ZŠ Kamenná v Aši přivítala prvňáčky i investice

Z měst

Svůj první den ve škole si užili prvňáčci ze základní školy v Kamenné ulici v Aši, kde jim vedení školy připravilo pasování králem a královnou. Před začátkem školního roku se škola dočkala i velkých investic do kotelny a výtahu.

Palác chebského hradu se může dočkat částečného zastřešení

Z měst

Návštěvníci hradu se mají na co těšit. Po úpravách za miliony korun přichází kastelán s nápadem vybudovat vyhlídkovou plošinu v místech, kde býval původní strop paláce. Plošina by měla zároveň chránit vnitřek objektu před deštěm.

Prvňáčky přivítala v hazlovské škole hejtmanka

Z měst

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová přijela do Hazlova a spolu se starostkou Lenkou Dvořákovou přivítaly děti při zahájení školního roku.

Závod Nordic Walking 23.09.2017 v Aši

Z měst

Přijďte si užít závod v populární severské chůzi umístěný v nádherné lokalitě přírodního parku Smrčiny. Start v sobotu 23.9. v 10:00 hodin na vrchu Háj v Aši. Trasy pro dospělé i děti. Občerstvení na trase zajištěno. Hole je možné si půjčit ve…