logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2056

Práce na nové umělecké škole v Aši pokračují

Z měst

Za desítky milionů korun je upravováno okolí kulturního centra LaRitma i budovány nové učebny a sály, kam se bude příští rok stěhovat Základní umělecká škola Roberta Schumanna. Práce zkomplikoval nález dřevomorky.

Vánoční trhy v Chebu byly zahájeny

Z měst

Užijte si adventní atmosféru na tradičních trzích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu. V sobotu 25. listopadu 2017 byl slavnostně rozsvícen vánoční strom. Tisícům návštěvníků zazpívala Petra Janů. Odstartoval také měsíční nabitý program trhů.…

Agresivní zákazník vyhrožoval na poště

Z měst

Poštovní úřednice v hranické poště zažila nepříjemný střet se zákazníkem, který se domáhal vyplacení peněz s neplatnou složenkou.

Plesové sezóna se blíží

Z měst

Společnost J+M Autodíly připravila ve Společenském domě Casino v Mariánských Lázních honosný ples. Program obohatil moderátor a herec Petr Rychlý, profesionální tanečníci, lasershow, nebo akrobatické vystoupení. Podívejte se, jak ples 18. 11. 2017…

Lyžařské středisko v Aši se na vás těší

Kultura

Tři sjezdovky pod krásnou ašskou rozhlednou nabízejí vyžití pro celou rodinu. Pro běžkaře je k dispozici osvětlená dráha. Samozřejmostí je kvalitní zázemí, bufet přímo na sjezdovce, dětský vlek, servis a půjčovna lyží a snowboardů, množství…

Společenský ples s osobnostmi města v Aši

Kultura

Šest ocenění bylo uděleno na společenské akci, kterou pořádalo KC LaRitma Aš. Hvězdou večera byl Vladimír Hron, který si svým vystoupením podmanil diváky.

Jak vypadá příklad firemních stipendií pro studenty?

Z měst

Firmy, které trápí nedostatek kvalifikovaných pracovníků, zvedají platy a odchytávají šikovné lidi již na školách. Studenti tak mohou mít hrazeno 100 % nákladů spojených se studiem. Hospodářská komora navíc začala zprostředkovávat praxe a brigády.

Boxeři z Aše uspěli na zápasech v Německu

Sport

Podívejte se, jak vypadaly zápasy dvou ašských borců z boxerského klubu Lath Fight Team. Na zápase v Grevensmühlenu jeden svěřenec zvítězil, druhý remizoval.

Cheb se dočká skateparku u Ohře

Sport

Na jaře roku 2019 by se měl postavit rozlehlý betonový areál hned vedle Zlaté dráhy na levém břehu Ohře. Cena skateparku je odhadována na 5 milionů korun.

V modrém věžáku v Chebu vznikne 48 bytů

Z měst

Město bude v příštím roce investovat 10 milionů korun do vybudování malometrážních bytů v panelovém domě v Dyleňské ulici. V dolních patrech vznikne ubytování pro návštěvníky města.