logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2055

Františkolázeňská 24-hodinovka přivítala rekordní množství běžců

Sport

Charitativní běh přilákal 430 běžců. Na provoz Hospice Sv. Jiří se vybralo přes 100.000 korun. Akce, která se konala 18. a 19. listopadu, tak byla nejen připomínkou získání svobody, ale i povedeným benefičním počinem.

Sportovní hala v Aši žila krajským kláním

Sport

Zcela zaplněná sportovní hala v Aši hostila další kolo krajské soutěže dětí. Během dvou dnů se akce zúčastnily více než dvě stovky dětí.

Hazlovské "esíčko" má nový bezpečnější povrch

Z měst

Nebezpečná dvojitá zatáčka u Hazlova se dočkala provizorního bezpečnostního opatření. V polovině listopadu 2017 byla provedena protismyková úprava vozovky. Kromě zvýšení drsnosti a tím zkrácení brzdné dráhy, zlepšuje nový povrch stabilitu vozidel v…

Technické vzdělání vám může pomoci u nás i v zahraničí

Z měst

Město Aš přispívá tisíc korun měsíčně studentům, kteří se domluví na spolupráci s firmou z regionu. Zaměstnavatelé nabízejí zajímavé benefity. Je však potřeba více technicky a řemeslně vzdělaných lidí. Školy se snaží na poptávku reagovat vybavováním…

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 3

Seriózní "zprávy"

Nejzásadnější a "nejserióznější" události z našeho regionu za říjen a listopad 2017.

Ašská základní škola pokořila další kuriózní rekord

Z měst

Nikde v republice zatím nesložili tolik papírových parníčků, jako na ZŠ Hlávkova v Aši. Pedagog Jiří Honomichl, který má se svými žáky na kontě již celou řadu rekordů, opět dokázal namotivovat děti i jejich rodiny k nečekanému výkonu. 

Europoslanec Štětina varoval na besedě v Aši před ruskou propagandou

Z měst

Do kulturního centra LaRitma přijal pozvání europoslanec, válečný reportér a spisovatel. Ten s veřejností a studenty ašského gymnázia hovořil o možných hrozbách hybridní války a dezinformacích, kterými se snaží Rusko destabilizovat Evropu.

Halloweenská diskotéka v Hranicích

Z měst

V hranickém kulturním domě Beseda se konalo tradiční setkání dětí u halloweenské diskotéky. Desítky masek opanovaly velký sál.

Literární Františkovy Lázně se konají již podvacáté

Kultura

Nepropásněte tradiční festival, který přiveze do Chebu a Františkových Lázní řadu slavných spisovatelů. Zahájení akce bylo připraveno na pátek 3. listopadu 2017 v sále františkolázeňského kasina.

Jediný chebský ostrov by mohl být zpřístupněn

Z měst

Vedení města Chebu by veřejnosti rádo zpřístupnilo jediný chebský ostrůvek. Ten by měl být přes Ohři přístupný po mostku z Mlýnské ulice. Nová odpočinková zóna by mohla lákat i na prohlídky malé elektrárny.