logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1906

Filmový festival se ze Selbu rozšiřuje do Aše/Das Filmfestival breitet sich von Selb nach Asch aus

Kultura

Část selbského filmového festivalu, který má mnohaletou tradici, by se letos poprvé měla konat i v Aši. Pořadatelé festivalu Grenzland-Filmtage vidí v přeshraniční spolupráci velký potenciál a lákají české i německé diváky na filmové lahůdky. // Ein…

V Cihellna parku v Aši se konaly BMX závody

Sport

Jezdci z WDGF Raiders se sjeli v sobotu 18.3.2017 v ašském bikeparku. Bikeři poměřili své síly při jamu a vítězové si odnesli hodnotné ceny.

Olga Lounová si podmanila publikum v Aši

Kultura

Charizmatická zpěvačka předvedla excelentní výkon se svou kapelou při koncertu v kulturním centru LaRitma v Aši.

Cimbálová muzika Stupava opět potěšila ašské kulturní centrum

Kultura

Do kulturního centra LaRitma přijela v sobotu 11. března 2017 skupina mladých muzikantů, která svou hudbou, přednesem i kroji osloví nejen milovníky folklóru.

V Hranicích začíná rekonstrukce Ruské ulice

Z měst

Uzavírka silnice potrvá dva měsíce. Vedle přeložek inženýrských sítí se chystá i budování nových chodníků.

Noc umění v Selbu již v dubnu / Kunstacht in Selb schon im April

Z měst

29. dubna 2017 se bude v Selbu již posedmnácté konat festival Kunstnacht. Ten začíná kromě německých účastníků lákat také české diváky i vystavovatele. Více nám o kulturní události regionu řekli členové organizačního týmu.

Olympijský vítěz David Svoboda strávil v Aši sportovní dopoledne s dětmi

Z měst

Slavný český moderní pětibojař přijel v úterý 14. března 2017 do ašské sportovní haly, kde trénoval s dětmi ze základní a mateřské školy Okružní Aš. Nadšené a motivované děti si netradiční školní den užívaly spolu s olympionikem.

K ašským mladým chovatelům dorazil lev

Z měst

Na členy kroužku ašských mladých chovatelů pod vedením Richarda Kosíka čekalo v úterý 14. března 2017 zajímavé překvapení, které si děti i dospělí opravdu užili.

Patky s erbem města zdobí parkování v centru Chebu

Z měst

Před chebskou radnicí bylo upraveno parkovací stání. Bílé vodorovné dopravní značení nahradily pozinkovné patky s erbem města. Na důvody změny se ptala internetová televize MVTV vedení radnice.

Unikátní historické krovy v Chebu se zpřístupní veřejnosti

Z měst

V květnu začne chebské informační centrum na objednávku zajišťovat stálé prohlídkové trasy pod střechami chebských domů stojících na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Chebské krovy staré několik set let jsou evropským unikátem.