logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1987

Hazlovské esíčko opět trápí řidiče

Krimi

Dvojitá zatáčka mezi Aší a Hazlovem je stále hrozbou pro řidiče. Ti, kteří nepřizpůsobí jízdu stavu vozovky, mají velkou pravděpodobnost, že skončí mimo vozovku.

MY VÍME, KAM PO SOKOLOVSKU - DANA A MILOŠ ŠKORPILOVI

Z měst

sportujeme ǀǀ relaxujeme ǀǀ poznáváme minulost ǀǀ bavíme se ǀǀ a pořád je kam ǀǀ DOBĚHL JSEM SI SEM PRO ŠTĚSTÍ ǀǀ odsvědčily nám to i hřebeny slavkovského lesa ǀǀ stále objevujeme nová místa ǀǀ hlavně víme ǀǀ KAM PO SOKOLOVSKU

Druhý ročník Kopaninské voříškády přilákal pejsky z celého kraje

Z měst

Přes dvacet psích závodníků se se svými páníčky zúčastnilo pohodové akce, kterou uspořádala Psí škola Kopaniny. Pro nejšikovnější z nich byly připraveny poháry a medaile.

Městská policie v Aši dopadla sprejera

Krimi

Až jeden rok odnětí svobody hrozí třicetiletému sprejerovi, který poničil celkem 17 míst v Aši. Při hlídkové činnosti ho zastihli přímo strážníci městské policie.

Kinematograf i kapely oživily sady Míru v Aši

Kultura

Po roce se do Aše opět vrátil Kinematograf bratří Čadíků. Před každým ze čtyř filmových večerů se navíc představila jedna kapela. Akci navštívily stovky diváků.

Ašští zastupitelé se sešli před prázdninami

Z měst

Měněny byly ceny pozemků, či podmínky pro čerpání dotací na septiky. Projednána byla i stavba nového zázemí pro fotbalisty a bezplatný vstup do bazénu pro seniory z okolních obcí.

Hurááá prázdniny a Sokolovský 1/4 maraton přilákaly 25.000 lidí

Kultura

Sokolov zaplnily desítky tisíc návštěvníků. Akce Hurááá prázdniny jim nabídla vystoupení Sebastiana, kapely Perutě, O5 a Radeček a řady dalších. Rekordní účast zaznamenal i Sokolovský 1/4 maraton, který se konal taktéž v sobotu 24. června 2017.

Ašští žáci poznávali chutí svět

Z měst

Základná škola a Praktická škola Aš připravila jedinečný vzdělávací projekt Poznáváme svět chutí. Děti i veřejnost tak mohli od pátku 16. do pátku 23. června 2017 poznávat odlišnosti různých světových kuchyní a kultur jednotlivých zemí.

Poslední školní den dostali prvňáčci odměnu za soutěž

Z měst

Rádio Egrensis vyhlásilo výtvarnou soutěž pro první a druhé třídy základních škol. Z množství pozitivních obrázků byly nejlépe hodnoceny ty od Svobodné chebské školy, která je malovala na výletě u koní. Dárek přijeli předat moderátoři rádia.

Chebské letiště oslavilo sté výročí

Kultura

100 let od vzniku prvního vojenského letiště na českém území slavili v Chebu. Hlavní program oslav proběhl ve dnech 24. a 25. června 2017. Za ideálního počasí byla k vidění letadla z 1. i 2. světové války a moderní stroje současnosti. Podívanou si…