logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2214

Voda je vzácná samozřejmost, říká společnost Chevak

Z měst

Vodohospodářská společnost Chevak investuje stovky milionů korun, aby zajistila dostatek kvalitní pitné vody při klimatických změnách. Vyhnout se tím chce i případnému zdražování vody v budoucnu. O svém fungování informovala v pondělí 21. května…

Festival ašských mateřských škol se konal v AKS

Kultura

Kvůli nepřízni počasí se akademie ašských mateřských škol přesunula ze sadů Míru do sálu bývalého Ašského kulturního střediska.

Co zažijete na 20. ročníku divadelního festivalu Ašlerky?

Kultura

Od 6. do 9. června 2018 se v Aši budou opět dít nevídané věci. Přesvědčí vás o tom i rapové duo Ašlerových náměstkyň. Přijďte si užít nálož divadla i hudby v LaRitmě.

V Hranicích si pochvalují spolupráci s MěDDM Sluníčko

Z měst

Město Hranice našlo partnera pro využívání nových prostor v areálu školy. Volnočasové centrum funguje skvěle.

Jiří Mlika zve na oslavy 70. výročí FK Baník Sokolov

Sport

Sledujte na fksokolov.cz, co se pro vás chystá na 16.06.2018. Na oslavách výročí bude i Jiří Mlika, který za 6 sezon za FK Baník Sokolov odehrál 114 zápasů a vstřelil 32 branek.

Ašský festival vína a hudby překvapila bouřka

Kultura

V sadech Míru v Aši se konala zajímavá akce, která nabídla program pro děti i dospělé. Návštěva nebyla dle očekávání.

0609- STORY KAPELY [díl.2]

Kultura

Před nedávnem vyšel první díl pořadu 0609 - story kapely. Následující díl je zaměřen na přípravu a veškeré možné info kolem točení klipu.

Shutdown Night - duch urban kultury ovládl Svobodu v Chebu

Kultura

NobodyListen, Skinny Barber, nrmn, Tony Lai. To byl lineup první Shutdown Night v chebském kukutrním centru Svoboda. Párty pro milovníky electro R&B, grime, rap a podobných žánrů.

Festival vína, Voxel, Barbara Poláková i letní slavnosti se hrnou na Aš

Kultura

V průběhu příštích měsíců se můžete těšit na spoustu akcí, kteté pořádá KC LaRitma Aš. Festival vína, koncerty hvězd v amfiteátru i letní slavnosti na vrchu Háj. Vyberte si to své.

Strongmen's Games Aš 2018

Sport

V sobotu 12.5.2018 se opět po roce konal oblíbený závod Strongmen's Games Aš, který přilákal tisíce lidí. Poprvé se v Čechách závodilo ve dvojicích. Nejtěžší závody v republice vyhrál Čestmír Šíma a Jan Šalata. Akci finančně podpořilo město Aš.