logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2055

Valdštejnova desítka zaplnila historické centrum Chebu běžci

Sport

V neděli 27. srpna 2017 se v historické části Chebu uskutečnil třetí ročník běžeckého závodu Valdštejnova desítka, pořádaný skupinou běžců z Rozběhnito.cz a spřátelených dobrovolníků. Letos se kromě hlavního závodu na deset kilometrů a dětského…

V Hazlově se střílelo

Z měst

AVZO Cheb po tvrdé práci a mnohaměsíčním úsilí oficiálně zahájilo provoz střelnice v Hazlově. Přijelo mnoho hostů a milovníku střelby.

Abydos slavil 20 let se zaměstnanci a Janou Kirschner

Z měst

Společnost Abydos, která před nedávnem jako jediná z Karlovarského kraje uspěla v soutěži Ocenění českých lídrů, slavila 20 let své existence. A oslavu se rozhodla udělat velkolepou jak pro své zaměstnance, tak pro všechny, kdo se chtěli akce…

Čeští a němečtí bikeři se setkali na týdenním soustředění

Sport

Ride Like a Pro. Tak se jmenovalo setkání bikerů za účelem spojení komunit, poznání regionu z pohledu MTBikera a za účelem zlepšení technických dovedností na MTB pod dohledem profesionálních instruktorů. Na dětské a dospívající účastníky však čekalo…

Ašské zastupitelstvo schválilo zprovoznění seniorbusu

Z měst

Na konci prázdnin se sešli ašští zastupitelé. Zelenou dali rekonstrukci ubytovny v Nedbalově ulici, zapojení se do Bavorsko-českých týdnů přátelství, či realizaci služby "Seniorbus". Seznámeni byli přítomní i se studií nového zázemí pro fotbalisty.

Parkfest v Aši byl plný, lákadlem byla kapela Krucipüsk

Kultura

V sadech Míru uspořádal spolek ProAš a KC LaRitma další ročník Parkfestu. Letos v zaplněném amfiteátru zahráli 25. 8. 2017 Krucipüsk a němečtí Mount Shasta Collective.

Mariánská pouť v Hranicích se vydařila

Z měst

Český zahrádkářský svaz Hranice připravil ve spolupráci s radnicí další ročník Mariánské pouti. Stovky lidí si užily tradiční slavnost.

Komunitní zahradu v Chebu zaplnila zahradní slavnost

Z měst

U příležitosti slavnostního setkání plného her, hudby a zábavy byl organizaci Joker, která se o komunitní zahradu stará, darován i elektrický vozík pro handicapované klienty.

Česko–bavorské slavnosti piva v Aši měly skvělou atmosféru

Kultura

Další ročník letních slavností v areálu pod vrchem Háj provázely přízeň počasí, pestrý program, bohatá nabídka občerstvení. Každý si našel to své.

Grand Casino Aš dál rozdává automobily

Z měst

Další výherce si z kasina 12. 8. odvezl osobní automobil. Od dubna do prosince můžete v Grand Casinu Aš získat soutěžní lístky, které postačí vyplnit a vhodit do jedné ze dvou uren. Volkswagen Golf můžete vyhrát ještě 14.10. Nebo dáte přednost velké…