logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1992

Bejbykap oslnil výkony a počasím

Sport

Další závod na kolech a přibližovadlech všech velikostí a značek určený těm nejmladším sportovcům se konal v areálu pod vrchem Háj v Aši.

Nepřízeň počasí ovlivnila Equipage 2017

Z měst

Ve městě Bad Elster se konala tradiční přehlídka historických kočárů a nádherných koní. Vytrvalý déšť neodradil mnohé odhodlané návštěvníky.

Podzemních kontejnerů v Chebu bude přibývat

Z měst

Vedení města schválilo budování nových podzemních kontejnerů v ulici Obětí nacismu a na Kasárním náměstí. Na jejich pořízení by měla z části posloužit dotace.

Nové fasády i sochy ozdobí Aš a Selb

Kultura

V rámci projektu Wir 2 / My 2 byly v Aši instalovány kovové skulptury a pomalována fasáda knihovny. 17. června se můžete přijít podívat na slavnostní vyvrcholení projektu na Masarykově náměstí v Aši.

Rock Beach Party v Sokolově odolala i přívalovým dešťům

Kultura

ATMO Music, S.P.S., Vilém Čok, Pekař, V3SKA i Pokračující závada. Ti všichni zahráli na jednodenním festivalu u koupaliště Michal v Sokolově. Rock Beach Party tak 3.6.2017 odstartovala nabité sokolovské kulturní léto.

Den pro rodinu vzdoroval nepřízni počasí

Z měst

Skvěle připravená akce nabídla pestrý program. I přes dešťové srážky diváci vytrvali. Odměnou jim byla skvělá vystoupení a bohaté zážitky.

V roce 2018 by se měla otevřít nová lávka přes vlakové nádraží v Chebu

Z měst

Vedení města se rozhodlo pro betonovou variantu nové lávky. Finance by se tak měly ušetřit jak při stavbě, tak následné údržbě. Současná železná lávka je kvůli havarijnímu stavu několik měsíců uzavřena.

Rádio Egrensis přichystalo oslavu dne dětí

Z měst

Na akci, kterou přichystalo západočeské rádio pro děti a jejich rodiče, vystupoval zpěvák Pavel Novák. 1. červen 2017 si užily desítky dětí, které tančily, soutěžily, dostávaly dárky a sladkosti.

Proč se kácelo v jednom z největších ašských parků?

Z měst

O les u Okružní ulice v Aši se začal zajímat spolek, který se zabývá ochranou přírody na Ašsku. Lesní hospodář vysvětlil důvody nedávné těžby dřeva.

Festiválek mateřských škol zaplnil sady Míru v Aši

Z měst

Kulturní centrum LaRitma připravilo na středu 24. května 2017 akci pro nejmenší děti a jejich rodiče. Velký obdiv zaslouží všechny učitelky, které s dětmi nacvičily řadu vystoupení.