logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1986

Bláteník přilákal téměř dvě stě závodníků

Sport

Již 17. ročník závodů horských kol se konal v sobotu 29. dubna 2017 na vrchu Háj v Aši. Náročný, ale oblíbený závod je součástí několika pohárů.

Noční běh v Plesné přilákal vedle čarodějnic i 109 běžců

Sport

V pořadí druhý závod se série Nočních běhů Chebskem se konal v neděli 30. dubna 2017 v Plesné. Atmosféra Filipojakubské noci byla pro čelovkový běh neopakovatelná.

V Hranicích přišly stovky lidí na tradiční akci

Z měst

Pálení čarodějnic mělo v Hranicích velký ohlas. Lampionový průvod a symbolické zapálení hranice ukončil pěkný ohňostroj.

V Selbu a Aši se konal filmový festival / In Selb und Asch ereigneten sich das Filmfestival

Kultura

V Selbu se od 20. do 23. dubna 2017 konal 40. ročník filmového festivalu Grenzland-Filmtage Selb. Poprvé za 40 let se část festivalu přesunula na dva dny i do ašského kulturního centra LaRitma // In Selb ereigneten sich vom 20. bis zum 23. April…

V ašské hale trénovali badmintonisté z Karlovarského kraje

Sport

Pod dohledem zkušeného reprezentačního trenéra přebírali nové zkušenosti mladí badmintonisté z celého Karlovarského kraje.

West Fest vyprodal KC Svoboda v Chebu

Kultura

22. 4. 2017 se konal další ročník oblíbené akce s názvem West Fest. DJ's akci navštívilo přibližně 900 lidí, kteří si užívali tance a hudby do ranních hodin.

Ašské zastupitelstvo schválilo převody nemovitostí

Z měst

Město Aš získá do svého vlastnictví pozemky u fotbalového hřiště Střelnice, kde chce vybudovat nové zázemí pro sportovce. Schválen byl i převod ubytovny v Nedbalově ulici, kde chce město vytvořit sociální byty a udržet ubytovnu.

Další etapy rekonstrukce sportovního areálu Lokomotiva nejsou jisté

Z měst

Chebští zastupitelé jednali v pondělí 24. 4. 2017 se zástupci FK Hvězda Cheb, který areál Lokomotiva provozuje, o dalším postupu rekonstrukce sportoviště. Někteří zastupitelé, kteří budou tvořit novou koalici, mají k dalším etapám výhrady.

Osmý Ašský Fotomaraton přilákal zatím nejvíc soutěžících

Kultura

Soutěž pro amatérské fotografy, kterou pořádá spolek Soudkovitost 09, se konala v pátek 21. a sobotu 22. dubna 2017. Fotografové měli 24 hodin na to, aby pořídili nejlepší fotografie na 7 různých témat. Podívejte se na nejlepší z nich.

Kamion vyjel z esíčka u Hazlova

Krimi

Ve středu 26.4.2017 nezvládl řidič nákladního vozu řízení na mokré vozovce a sjel z komunikace. Úsek dvojité zatáčky na hlavním tahu z Aše do Chebu je nebezpečný hlavně při zhoršeném počasí.