logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

Na blokové čištění v Chebu vás může upozornit aplikace

Z měst

Pravidelné čištění ulic má svá úskalí. Pokud se chcete vyhnout pokutám za nepřeparkovaný vůz, můžete se registrovat na stránkách cistenizlic.cz. Upozorní vás email, nebo sms.

Cheb nabídne ještě v tomto roce desítky nových nájemních bytů

Z měst

Bydlet bude možné v tzv. "modrém věžáku" i v bytovém domě v Mánesově ulici. Stavět začínají na několika místech i soukromí investoři.

Rozhovor s Čestmírem Šímou na Českém rozhlase

Zvedající Čestmír

Co zvedá profesionální strongman a nejsilnější muž České republiky? Jak se choval na škole, čím se živí, jak trénuje? Jaké chystá závody, nebo proč se rozhodl natáčet zábavný pořad Zvedající Čestmír? O tom všem hovořil Čestmír Šíma, který přijal…

Zvýhodněný taxík pro seniory začne jezdit i v Chebu

Z měst

Od začátku května do konce září bude město Cheb testovat novou službu "Senior doprava Cheb". Ta by měla za 20 korun dovézt seniory či tělesně postižené k lékaři, do knihovny, na nádraží, poštu či úřady.

Thrash in Asch

Kultura

V Aši, 26. května, zahájí svojí tour kapely Sinatras, Incarnit a Strykjärn. Po neskutečné show, kterou zde předvedli minulé léto, jsme se rozhlodli je pozvat opět na místo činu. Doraž i ty!

Krajské kolo recitační přehlídky se konalo v Aši

Ostatní

V porotě zasedli např. herci ze Západočeského divadla v Chebu Pavla Janiššová a Jindřich Skopec, nebo plzeňský pedagog Roman Černík. Ocenění čekalo všechny účastníky přehlídky, postoupit však mohli jen ti nejlepší.

Kam po Sokolovsku

Z měst

Televize MVTV vytvořila sérii propagačních videí na podporu cestovního ruchu na Sokolovsku. Více najdete na kamposokolovsku.cz

Zvedající Čestmír 1: Když strongmanovi špatně uvaří

Zvedající Čestmír

Čestmír Šíma. To je nejsilnější muž ČR, jeden z nejsilnějších mužů Evropy. Téměř celý život posiluje a zvedá neskutečné váhy jen proto, aby vám mohl ukázat, čím mohl být........ALE NENÍ! Podívejte se, co se stane, když Čestmírovi nechutná jídlo.

Exploze muzikálnosti zasáhla LaRitmu v Aši

Kultura

Vynikající koncert uskupení Čombeband si před velikonočními svátky připravilo pro návštěvníky kulturní centrum LaRitma Aš. Vlny potlesku ocenily hudebníky.

Černou skládku v Aši řeší vedení města, policie i dobrovolníci

Krimi

Velké emoce vyvolal nález odpadu vyhozeného v přírodě na Ašsku. Původ mají domácí i stavební odpady nejspíš v Německu. Zjištovali jsme, kolik stojí město Aš likvidace černých skládek, jaké hrozí pokuty původci odpadu a co můžete sami udělat, když na…