logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2700

AŠSKÉ ZASTUPITELSTVO V KOSTCE - NOVÉ INFOCENTRUM, CESTOVNÉ PRO UČITELE A NEJDRAŽŠÍ POZEMEK V AŠI

Z měst

Zastupitelé schválili vznik nového infocentra i investice do škol. Nově bude město pracovníkům školských zařízení přispívat na dopravu. Byl schválen prodej pozemku v ceně 18 900 Kč/m². Ašský kostel dostal další dotaci na fasádu.

POZOR, V CHEBU BUDE POVINNÁ PLOŠNÁ DERATIZACE

Z měst

Město Cheb na základě vyhlášky nařizuje plošnou deratizaci a to v průběhu října. Město zajistí deratizaci ve svých objektech a na vybraných veřejných prostranstvích. V případě nemovitostí, které nejsou v majetku města, jsou deratizaci povinni…

VALDŠTEJNOVA DESÍTKA SE CHYSTÁ NA REKORDNÍ ÚČAST

Sport

Pátý ročník chebského běžeckého závodu, který se koná už v neděli 1. září 2019, vás provede centrem města i podél řeky Ohře. Přijďte podpořit sportovce, kterých by mělo dorazit více jak 500.

MĚSTO CHEB ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE S DVĚMA VELKÝMI INVESTIČNÍMI AKCEMI

Z měst

V ulici Písečná, kde probíhá celková rekonstrukce za 19 milionů korun, se pracuje na dvou úsecích a již brzy se otevře část komunikace veřejnostI. Na sídlišti Spáleniště se budují nová parkovací stání za 12,5 milionu korun

DVACÁTÉ AŠSKÉ SLAVNOSTI NAVŠTÍVILY TISÍCE LIDÍ

Kultura

I přes chladné počasí a občasný déšť navštívily ašské letní slavnosti tisíce lidí. Bohatý program uspokojil milovníky všech žánrů.

BIKE JAM AŠ UŽ POČTVRTÉ PŘILÁKAL DESÍTKY DĚTÍ

Sport

Necelý týden plný adrenalinu si na cyklistickém táboře BIKE JAM AŠ 2019 užili bikeři z Čech a Německa.

POZVÁNKA NA HRANICE OPEN AIR FEST 2019

Kultura

Vojtaano, UDG, Zakázaný ovoce, Circus Brothers, DJ Akira, DJ Džejár a další... To jen jen ukázka toho, co vás čeká od 6. do 8. září v areálu Sokolovny v Hranicích u Aše. Vstup dobrovolný.

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 9

Seriózní "zprávy"

V Chebu se přemnožili senioři, proto je začali vyvážet za město. Ve Varlových Kárech aktivitsté protestovali proti filmovému festivalu. Na protialkoholním pobytu to vypadalo jak na motorkářském srazu. A v Sokolově vzniknul nový stát Berkov.

MLADÝ ŘIDIČ BOURAL U VĚTROVA DO AUTOBUSU

Krimi

Autonehoda, do které byla zapojena tři vozidla, se stala u zámečku Větrov 13.8.2019. Nehoda zkomplikovala dopravu a obešla se bez zranění.

TENISOVÝ TURNAJ JANDA OPEN JIŽ POČTVRTÉ

Sport

Přes třicet dvojic se aktivně zúčastnilo tradiční tenisové akce v Aši, která pomohla dobré věci. Přijel moderátor Petr Rychlý a další osobnosti.