logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2008

V AŠI VYCHOVÁVAJÍ NADĚJNÉ BĚŽKAŘE

Sport

Proběhlá zimní sezóna definitivně skončila. Významných úspěchů v běžeckém lyžování dosáhli dva mladí závodníci z Aše. Štěpán Sauer a Filip Štecher dnes sice trénují v různých oddílech, ale začínali společně pod vedením LK Jasan Aš.

AŠSKÝ BLÁTENÍK ZAHÁJIL CYKLISTICKOU SEZÓNU

Sport

V sobotu 20. dubna se v Aši konal 18. ročník Ašského bláteníka, oblíbeného závodu horských kol. Pořadatelé z lyžařského klubu Jasan Aš si pochvalovali nejen vysokou účast.

DĚTI ZE ŠKOLKY SI PROŠLY VÝROBU FIRMY ABYDOS

Z měst

Společnost Abydos se aktivně podílí na rozvoji technického vzdělávání napříč věkovým spektrem dětí, a tedy už i v mateřských školách. Na Vánoce dvě školky obdržely od Abydosu stavebnici, která má právě technický rozvoj dětí rozvíjet, nyní firma…

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 7

Seriózní "zprávy"

Varský MMA zápasník Komáš Tužela začal hrát fotbal, protože si při něm může snadno do někoho kopnout. V Aši vystoupil Vašek Zeman s Evou Vildumetzovou. V Chebu zruší jihovýchodní obchvat a v Sokolově budou vybírat pokuty od automobilů značky BMW.

TUNY ODPADKŮ V PŘÍRODĚ TRÁPÍ CHEB. VEDENÍ MĚSTA ŽÁDÁ O SPOLUPRÁCI, ABY MOHLI BÝT VINÍCI POTRESTÁNI

Krimi

Likvidace černých skládek stojí město několika milionů korun ročně. Nebezpečný odpad byl v posledních dnech nalezen u hraničního přechodu na Svatém kříži. Tuny odpadků se válí i u zahrádkářské kolonie u Špitálského vrchu.

PIVOVARSKÁ ULICE V CHEBU U KAUFLANDU SE OPĚT UZAVŘE, PO JEJÍ REKONSTRUKCI PŘIJDE NA ŘADU DUKELSKÁ

Z měst

Koncem dubna začne rekonstrukce frekventované komunikace v ulici Pivovarská v Chebu. Celkové náklady na rekonstrukci silnice dosahují výše 8,5 milionu korun. V letních měsících pak na opravu naváže celková rekonstrukce ulice Dukelská mezi…

DUDY A ROCK`N`ROLL. PIPES AND PINTS ROZBOUŘILI KARLOVARSKÝ SLASH

Kultura

Vyzpovídali jsme česko-irskou bandu, která přivezla svou show opět do Karlových Varů. Kapelu čekají velké věci. Podívejte se, jak to v nacpaném klubu vypadalo.

TEPRVE SEDMNÁCTILETÝ KICKBOXER Z AŠE JE SVĚTOVÝM ŠAMPIÓNEM

Sport

Po dlouhých letech dřiny vystoupal ašský sportovec a český reprezentant na pomyslný vrchol. V rámci světového poháru WAKO v rakouském Innsbrucku získal v K1 Pavel Wolf zlatou medaili a pás.

ZA PROMÍTAČKOU S ROMANOU BAUEROVOU: Jóga mi změnila život

Za promítačkou

„Bez jógy a její filosofie si život již nedovedu představit. Je cestou za sebepoznáním a láskou ke svému tělu. Existuje tolik druhů jógy, kolik je učitelů. Meditovat lze i za zvuku sbíječky, je to o prožitku okamžiku, kdy si dovedu říci, žiji tady a…

DOMY HRŮZY VE WOLKEROVĚ ULICI V CHEBU SE DRAMATICKY MĚNÍ, NABÍDNOU 100 NOVÝCH BYTŮ

Z měst

Bytové domy ve Wolkerově ulici v Chebu se postupně mění. Do konce roku by mohly být hotové první nájemní byty. Dohromady chce společnost LEKO Real, kterou do Chebu přivedla poptávka po nájemním bydlení, vybudovat 100 bytových jednotek. Domy léta…