logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2762

AŠŠTÍ FOTBALISTÉ SKONČILI PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽÍ

Sport

Fotbalisté Jiskry Aš hráli poslední zápas podzimního kola v domácím prostředí. Týmu dospělých se příliš nedaří. Družstva dětí a mládeže se vedou skvěle.

GIPSY.CZ ROZTANČILI LARITMU

Kultura

V pátek 8.11.2019 zavítala do Aše hudební skupina, kterou vede Radoslav Banga. Kapela Gipsy.cz přilákala do kulturního centra přes sto lídí, kteří si večer užili i tancem.

HUNTER FIELD TARGET FUNGUJE I NA AŠSKU

Sport

Zajímavý sportovní směr oslovil zájemce o střelbu. Atraktivního závodu se zúčastnily desítky střelců z celé České republiky.

„MÝTUS O HOLKÁCH V KAPELE BYCHOM NEJRADĚJI ROZBILI," tvrdí rockeři z The Wild Roots

ZKUŠEBNY

Rockové trio z Lázní Kynžvart, The Wild Roots, nás pustilo k sobě do studia. Brzy vyrazí na tour a neminou ani rodný kraj. Konkrétně 13.12. Karlovy Vary - Slash Bar, 25.12. Mariánské Lázně - D-Club Na Rampě nebo 26.12. Aš - Cihellna.

NA CHEBSKÉM SÍDLIŠTI SPÁLENIŠTĚ SE DOKONČUJE DALŠÍ FÁZE REVITALIZACE

Z měst

Celkem 111 parkovacích míst vzniklo v ulicíh Kosmonautů a V Zahradách. Vedení města připravuje rekonstrukci dalších částí sídliště.

STAVBA LÁVKY PŘES CHEBSKÉ NÁDRAŽÍ NENÍ JISTÁ, MĚSTO NENAŠLO DODAVATELE

Z měst

Chebu se nepodařilo najít firmu, která by postavila novou lávku přes vlakové nádraží. Přestože město získalo dotaci ve výši 85 milionů korun, stavba lávky je v ohrožení. V prvním vypsaném výběrovém řízení se přihlásila jen jedna společnost, která se…

DIVADELNÍ DUŠIČKY - TO JSOU DVA DNY PLNÉ DIVADLA V AŠI

Kultura

Festival Divadelní dušičky po roce opět zaplnil kulturní centrum LaRitma v Aši. Spolek Karel Ašler pozval profesionální i amatérské divadelní soubory na pátek a sobotu 1. a 2. listopadu. Další informace nám poskytly Ašlerovy náměstkyně a pořadatelky…

JE CHEB MĚSTO HAZARDU, DROG A PROSTITUCE, NEBO MODERNÍ PROSPERUJÍCÍ MĚSTO?

Za promítačkou

V pořadu Za promítačkou jsme přivítali starostu Chebu Antonína Jalovce. Ten stál za plošným zákazem hazardu ve městě a chystá další změny např. v odpadovém hospodářství. V Chebu se podle něj málo investovalo, což je potřeba dohnat. O investicích by…

ZASTUPITELÉ AŠE ROZHODOVALI JEDNOTNĚ VE VŠECH BODECH

Z měst

Ašští zastupitelé schválili Strategický plán sociálního začleňování. K velkým změnám došlo v osadním výboru Vernéřov, Dolní a Horní Paseky. Zastupitelé schválili roční spolupráci s internetovou televizí MVTV. Ruce přítomní zvedli i pro novou…

NOVÁ VÝROBNÍ HALA ZA 90 MILIONŮ DEKORUJE FLAKONY PRO NEJZNÁMĚJŠÍ PARFÉMY

Z měst

Společnost Heinz Glas Decor postavila v Hranicích u Aše za neuvěřitelných 13 měsíců novou výrobní halu plnou nových technologií. Slavnostního otevření a dne otevřených dveří se zúčastnily stovky lidí.