logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2832

O ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ SE UTKALO NĚKOLIK ŠKOL Z CHEBSKÉHO OKRESU

Z měst

Ve čtvrtek 20. února se vybraní žáci utkali v několika disciplínách ve sportovní hale v Aši. Akci podpořilo město Aš z grantového systému.

TRADICI AŠSKÉHO MILÍŘE ZALOŽILA PARTA NADŠENCŮ

Z měst Kultura

Výroba dřevěného uhlí v milíři je známá už od starověku. Proč z toho však neudělat i ašskou tradici. Stačí dát do kupy partu nadšenců, kteří nasekají několik metráků dřeva, naskládají ho do úhledného kužele, přikryjí chvojím a to vše zasypou…

CHEB SE ZAZELENÁ!

Z měst

Na mnoha místech se v Chebu chystá výsadba stromů, stromků a keřů.

ZIMNÍ STADION V SOKOLOVĚ SE PYŠNÍ NOVÝMI ŠATNAMI

Z měst Sport

Po dobu zhruba devíti let mění stadion svou tvář. Rekonstrukce se týkala například střechy, mantinelů, a teď přišly na řadu i nové šatny.

PRVNÍ SVATEBNÍ VELETRH SE KONAL V KRÁSNÝCH PROSTORECH HOTELU IMPERIAL

Kultura

V Karlových Varech uspořádala agentura M-Wedding první ročník svatebního veletrhu. Ten si nenechaly 25. ledna ujít stovky zvědavých návštěvníků, na které čekalo spoustu vystavujících, dvě modní přehlídky i losování o ceny.

DRUMMING SYNDROME ZAVÍTAL DO AŠE

Kultura

Profesionální bubeník Miloš Meier zaplnil kulturní centrum LaRitma se svojí velkolepou show s názvem Drums'n'Rock'n'Metal Hits Tour. Známé světové písně v podání umělce a bubenickou show si návštěvníci užívali 15.2.2020.

TRADIČNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ FRANTIŠKA PLÁNIČKY SE V AŠI KONÁ 50 LET

Sport

Ašský fotbalový turnaj je pojmenován po významném českém sportovci. František Plánička se narodil 2. června 1904 a zemřel v roce 1996. Byl českým fotbalovým brankářem a reprezentantem Československa. Byl jedním z nejlepších světových fotbalových…

V SOKOLOVĚ SE OSVĚDČILO TŘÍDĚNÍ KOVOVÉHO ODPADU

Z měst

Město si pochvaluje své občany, protože od minulého roku třídí poctivě odpad z kovu. Tento rok se rozšiřuje o čtyři kontejnery a v příštím roce se chystá další navyšování.

V PLYNOVÉ MASCE JSEM SE DUSILA, MUSELA JSEM PORUČIT HLAVĚ

Za promítačkou

Říká rotná Andrea Pfeifferová ze Sokolova, čerstvá absolventka armádního výcviku ve Vyškově. Touha po adrenalinu a vystoupení z komfortní zóny ji přiměly vstoupit do aktivních záloh ozbrojených sil České republiky. Během šestitýdenního výcviku si…

CHEB BUDE JEŠTĚ BEZPEČNĚJŠÍ

Z měst

V Chebu probíhá obnova kamerového systému. Bezpečnostní kamery budou takzvaně chytřejší. Upozorní na neobvyklé nebo podezřelé situace a bude jich více.