logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2800

DOPADENÝ ÚTOČNÍK Z AŠE JE OBVINĚN Z POKUSU O VRAŽDU DVOU LIDÍ, HROZÍ MU AŽ VÝJIMEČNÝ TREST

Krimi

Začalo to tím, že si chtěl od pošťáka převzít objednanou zbraň. Místo toho napadl doručovatele a další ženu sekerou. Celá událost se odehrála v pátek 20. 12 dopoledne. Už v sobotu kolem druhé hodiny ranní policie pachatele dopadla a obvinila ze…

V AŠI VZNIKNOU NOVÉ BYTY I STAVEBNÍ PARCELY

Z měst

Město Aš vybuduje v příštích dvou letech desítky nových bytů a pozemků pro rodinné domy. Ty budou určené pro rodiny s dětmi nebo seniory. Na podrobnosti jsme se ptali radní Kamily Černé.

POSTIŽENÉMU KAMILOVI A JEHO MAMINCE POMÁHÁ DOMOV VILÍK

Z měst

Kamil je 17-letý chlapec ze Sokolova, který má kombinované postižení. Proto využívá pobytové sociální služby Domova pro osoby se zdravotním postižením Vilík v Chebu. Kamilova maminka bydlí v Sokolově a pro syna si jezdí pokaždé, když jí to práce…

UMĚLEC PŘEDĚLÁVÁ ZNÁMÉ HITY DO PEPRNĚJŠÍ PODOBY, TROUFNUL SI I NA MICHAELA JACKSONA

Kultura

I domácí studio může stačit k tomu, abyste si vytvořili vlastní verzi písničky. Ví to i Rostislav Rieger z Aše, který na svůj youtube kanál nahrává cover verze písní od Eminema, Linkin Park, Gwen Stefani nebo třeba českého rapera Řezníka. Tvršímu…

HRADIŠŤAN A JIŘÍ PAVLICA VYPRODALI KULTURNÍ SÁL, CHYSTAJÍ SE DALŠÍ VELKÉ KONCERTY V AŠI

Kultura

Tu pravou vánoční atmosféru navodil koncert uskupení Hradišťan v čele s houslistou a skladatelem Jiřím Pavlicou. Diváci zaplnili v pátek 13. prosince velký sál AKS v Aši, kam umělce pozvalo kulturní centrum LaRitma.

MHD ZŮSTÁVÁ V CHEBU PRO VYBRANÉ SKUPINY ZDARMA

Z měst

Seniorům, dětem a studentům bude město Cheb zajišťovat bezplatnou městskou hromadnou dopravu i v roce 2020. Naopak skončí jízdy zdarma na koupaliště. Systém se dočká několika úprav.

ANKETA: CO JE PRO CHEBANY O VÁNOCÍCH NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Z měst

Byli jsme se ptát chebského starosty, dětí i prodejců na vánočních trzích, co pro ně znamenají Vánoce. Kartářka nám prozradila, jak by podle ní mohl vypadat příští rok.

ZA PROMÍTAČKOU S MILOŠEM ŠKORPILEM: LIDSTVO MŮŽE ZACHRÁNIT JEDINĚ POHYB

Za promítačkou

Ultramaratonec Miloš Škorpil tvrdí, že rozuměl přírodě dříve, než lidem. Po 60 maratonech před 20 lety přestal ty další počítat. Běhá hlavně pro radost. Už od útlého dětství nachází klid a vnitřní pohodu především v pohybu. Nevydržím moc dlouho…

AŠSKÝ MOTOKROSOVÝ TEAM HULHO MÁ ZA SEBOU ÚSPĚŠNOU SEZÓNU

Sport

Motokrosový tým Hulho slaví další úspěch. Jeho jezdec Ladislav Červenka vyhrál přebor Západních Čech, tedy druhou nejvyšší soutěž v republice. Skvělé výsledky má však i z mezinárodního mistrovství České republiky.

MIMINKA ZMÍRŇUJÍ AGRESIVITU. V SOKOLOVĚ TO VĚDÍ

DOBRÉ ZPRÁVY

Už tři měsíce navštěvuje nedávno narozená Agátka žáky prvního stupně na základní škole v Rokycanově ulici v Sokolově. Inspirovali se studií v Kanadě. Ta tvrdí, že batolata pozitivně ovlivňují charakter. Více se dozvíte v dalších Dobrých zprávách.