logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2291

Kulturní cesta Fojtů oživí historické území

Z měst

Město Cheb se zapojilo do přeshraničního projektu Kulturní cesta Fojtů. Plánuje realizovat virtualizaci chebského hradu v různých historických dobách i vytvořit propagační letáky o vybraných zajímavostech. Projekt toho však přinese díky spolupráci s…

Ašští zastupitelé rozhodovali před Vánocemi

Z měst

Aš má schválený rozpočet na příští rok i dvousetmilionový úvěr na projekty z dotací. Jednalo se o dalších 30 bodech.

Cheb by chtěl postavit nový skatepark

Kultura

V městském rozpočtu jsou peníze na vybudování nového skateparku. Předběžně má město vytipované tři lokality, kde by bylo možné stavět. Vše je potřeba nejdříve prodiskutovat s obyvateli Chebu.

Ereley - Soul In Chains (Official Music Video)

Kultura

Televize MVTV natočila chebské kapele Ereley nový videoklip. Točilo se v podzemí chebského hradu, v bývalém ašském kulturním středisku i na lomech v Polné.

Vánoční koncert ašské základní umělecké školy přilákal stovky lidí

Kultura

V sále Sboru Bratrské Jednoty baptistů se konal v pátek 16. prosince koncert Základní umělecké školy Roberta Schumanna. Představilo se 130 účinkujících, na které se přišlo podíval zhruba 370 diváků.

Pověsti a povídky Ašska byly vydány v plném znění

Kultura

Ve čtvrtek 15. prosince 2016 byla pokřtěna nová kniha ašských pověstí, kterou vydala Knihovna, Muzeum a Informační centrum Aš. Publikaci, kterou můžete někomu udělat radost např. na Vánoce, si můžete zakoupit za 200 korun.

Chebský starosta se vyjadřuje ke svému zadržení policií

Krimi

Televize MVTV.CZ získala exkluzivní vyjádření chebského starosty Petra Navrátila k událostem kolem akce police v souvislosti s podezřením na zneužití dotací z ROP Severozápad.

V Chebu přibylo nové příjemné zákoutí

Z měst

Na levém břehu Ohře, v těsné blízkosti hráze přehrady Skalka, byla vybudována tzv. Goethova lavička. Město nechalo za přispění partnerů zrevitalizovat pozemek, který byl ještě v loňském roce obýván bezdomovci. Práce zajistila městká společnost…

Koncert pro Hopsic sv. Jiří vydělal přes 20 tisíc korun

Kultura

V neděli 11. prosince 2016 se v chrámu sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu konal adventní koncert pěveckého sboru Chorus Egrensis. Na podporu péče o umírající se vybralo více jak 11.000 korun. Výtěžek pak zdvojnásobila Nadace Divoké husy.

Sokolov ovládli čerti a alpská strašidla

Kultura

V neděli 11.12.2016 otevřel Sokolov brány pekelné. Na svá náměstí pustil Městský dům kultury více jak 100 čertů.