logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2257

Dalšího řidiče pozlobila dvojitá zatáčka před obcí Hazlov

Krimi

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 pozlobila dalšího řidiče dvojitá zatáčka před obcí Hazlov. Osobní vůz skončil po smyku v příkopě převrácený na střeše. Na místě zasahovali policisté, hasiči i zdravotnická záchranná služba.

Chebské vánoční trhy se blíží

Z měst

Od 26. listopadu se můžete na náměstí krále Jiřího z Poděbrad těšit na oblíbené vánoční trhy. Kluziště, stánky a mnoho kapel navodí vánoční atmosféru. Můžete se těšit na Helenu Vondráčkovou, Adama Mišíka, Láďu Kerndla, Helenu Zeťovou, Moniku…

Města Aš a Selb jednala o dalším srůstání

Z měst

V rámci společného strategického plánu jednali zástupci měst o důležitých projektech, které mohou mít přínos pro obě strany. Shodli se na důležitosti spolupráce i konkrétních projektech.

Velká cena města Aše skvěle propaguje region

Sport

Druhý ročník badmintonového turnaje se setkal s velkým zájmem ze strany účastníků. Dvoudenní turnaj měl vysokou úroveň. Dařilo se i ašským hráčům.

Lenka Marušková (Hyková), pořad pAšáci

Pašáci

Malující sportovní střelkyně; česká reprezentantka; stříbrná medailistka z Olympiády v Athénách 2004

Výlov Březovky sledovaly desítky lidí

Z měst

Jeden z rybníků byl za velké pozornosti diváků vyloven v Aši. Ašští rybáři si pochvalují letošní sezónu a už se připravují na další.

Otevírací doba chebského hřbitova prodloužena

Z měst

Prodloužená otvírací doba platí od pátku 28.10. až do čtvrtka 3.11. Hřbitov bude otevřen od 8 hodiny ranní do 8 hodiny večerní.

Říjnové jednání ašského zastupitelstva

Z měst

Jednání zastupitelstva se konalo opět v prostorách kulturního centra LaRitma. Bylo rozhodnuto rovněž o vyhořelé restauraci na vrchu Háj.

Ulice Gustava Geipela v Aši se po půl roce otevřela

Z měst

Po celkové rekonstrukci komunikace se na frekventovaný úsek vrátily automobily. Žulové kostky nahradil asfalt. Město chce dále řešit parkování v této lokalitě.

Demolice bývalého nočního klubu v Chebu se blíží

Z měst

Do první poloviny listopadu 2016 by měly být dočasné stavby v Májové ulici v Chebu srovnány se zemí. Jejich majitel je odmítl zbourat. Za peníze od města nyní zajišťuje demolici exekutor společně s firmou Algon.