logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2292

Rádio Egrensis slavilo 25 let svého vysílání

Kultura

Skvěle připravený program a slavnostní atmosféra provázely oslavy čtvrtstoletí fungování rádia Egrensis. Akci provázel velký zájem publika.

Cheb by rád zastavěl pozemky v centru

Z měst

Výstavbě bytového domu na Hviezdoslavově náměstí v Chebu by mohla pomoci studie zástavby, kterou si nechalo zpracovat město. Vzniknout by mohlo až 22 bytů. Stavbu dalších bytových domů zvažují investoři i na jiných místech v Chebu.

Podividlo ažažAš představilo novu hru

Kultura

V sobotu 26. listopadu měla v divadelním sále kulturního centra LaRitmv Aši premiéru hra Pivo v podání herců souboru Podividlo ažažAš Romana Horna a Petra Vojkůvky. Inscenace vznikla za podpory grantového systému města Aš.

V rámci Adventních oslav byla v Aši podepsána dohoda

Kultura

Významnou dohodu mezi městy Aš a Selb podepsali starostové obou měst u příležitosti oslav zahájení adventu na Poštovním náměstí.

Sokolovem projde průvod čertů

Kultura

11. prosince 2016 se do centra Sokolova vrací rej stovky realistických čertů a alpských strašidel. U toho byste neměli chybět.

Technické vzdělání začíná táhnout - lidem zajistí práci i peníze

Z měst

Technické vzdělání má význam a perspektivu. To je jasná vzkaz, který vysílá směrem k žákům, studentům a jejich rodičům město Aš, Krajská hospodářská komora i zaměstnavatelé. Přijďte zjistit více na besedu v sále ašského muzea na Poštovním náměstí,…

V Aši si našla své místo nová knihobudka

Z měst

Bezplatnou výměnu knih umožní nová knihobudka na Hlavní ulici v Aši. Každý může do přístřešku přidat knihu a libovolnou si půjčit. Nápad vzešel ze sociální sítě.

Která místa v Chebu považují občané za nebezpečná?

Z měst

Pomocí formulářů mají lidé možnost označit místa, která v Chebu považují za nebezpečná. Situaci postupně mění bourání opuštěných budov. Díky projektu Dobrý úřad, do kterého se chebská radnice zapojila, mohou lidé ohodnotit i práci jednotlivých…

Senátor Miroslav Nenutil navštívil Hazlov

Z měst

Starostka obce Hazlov Lenka Dvořáková provedla senátora za obvod Cheb a Tachov po regionu. Mluvilo se o ocenění Oranžová stuha i o další etapě obnovy hazlovského zámku.

Vánoční zdobení v Hazlově se setkalo s velkým zájmem

Z měst

Stovky lidí navštívily Hazlov a učily se připravovat vánoční ozdoby. Skvělá tradice bude mít pokračování i v dalším roce.