logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1906

Cesta k vítězství: Dan Zámečník

Sport

Mladý thaiboxer Dan Zámečník se snaží uspět jak v zápasech, tak v životě. Krátký dokument o přípravě a zápase před domácím publikem zpracoval ve spolupráci s MVTV.cz Jiří Novák v rámci studia na Vyšší odborné škole publicistiky.

Slavnosti na Kaiserhammeru se konaly již po dvacáté šesté

Kultura

Velká skupina lidí si užila další letní slavnosti na česko-bavorsko-saských hranicích. Teplé počasí organizátorům přálo.

Evangelický kostel v Podhradí má novou střechu

Z měst

Více jak 300 let starý kostel se díky evropským dotacím dočkal nové střechy z přírodní břidlice. O historii i současnosti kostela se dozvíte v následující reportáži.

Aš bude pravděpodobně vracet pozemky církvi

Z měst

Pozemky v Aši i okolních obcích si nárokuje Římskokatolická farnost. Většinou se bude jednat o pozemky kolem kostelů. Českobratrská církev evangelická v Aši se zatím k restitučnímu řízení nepřihlásila.

Ašský milíř přilákal stovky lidí

Kultura

Za slavnostmi ašského milíře, country kapelami a dalším příjemným programem přišly stovky lidí. Tuny dřevěného uhlí udělali radost všem pořadatelům, kterým se podařilo navíc vybrat i 10.000 korun na charitativní účely.

Ašští zastupitelé debatovali převážně nad nemovitostmi města

Z měst

Ve středu 24. 6. 2015 se sešli ašští zastupitelé na pravidelném zasedání. Schválili poskytnutí dotací na letní akce v sadech Míru či pořádání „Adventu“, který zajistí skupina scénického šermu Rectus. Byla schválena územní studie pro rozvoj lokality…

Havana Lounge Bar láká na kvalitní jídlo a pití

Z měst

V Aši byla otevřena nová restaurace nazvaná Havana Lounge Bar. Návštěvníkům má nabídnout jak chutnou kuchyni, tak bohatý výběr alkoholických nápojů. Pohodový bar navazuje na fungování hudebního klubu Havana, nad kterým se restaurace nachází.

Základní školy z Aše a Hranic se utkaly o putovní pohár

Sport

První ročník turnaje základních škol o putovní pohár se i přes nevlídné počasí vydařil. Pro děti bylo připraveno občerstvení i sladké odměny. Hlavní trofej vyhrála základní škola z Hranic.

Strážníci Městské policie Aš zachránili srnče

Z měst

Malé srnče spadlo do vypuštěného bazénu. Profesionální zásah městských strážníků proběhl za prudkého deště v Dolních Pasekách u Aše.

Mokřinské slavnosti byly ve znamení rocku

Z měst

I přes nepřízeň počasí zvládli pořadatelé tradiční akci. Byl pasován rytíř a Mokřinami duněla do nočních hodin rocková hudba.