logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2291

Navštivte únikovou hru - zážitek zaručen

Z měst

U Karlových Varů vznikla nová únikovka nazvaná Hra začíná. Cílem je dostat se s pomocí nápověd ven ze strašidelného sklepa. Skupina hráčů má na to 60 minut. Více se dozvíte v reportáži. Neváhejte a únikovou hru s rodinou, přáteli či pracovním…

Čestmír Šíma (pořad pAšáci)

Pašáci

Nejsilnější český profesionální strongman, držitel nejvyššího výkonu v mrtvém tahu v České republice, geodet.

Darovaný vánoční strom už stojí v Chebu na náměstí

Z měst

Televize MVTV zjistila, kde stál smrk, který ozdobí vánoční trhy v Chebu. Dárek, který městu věnovala paní Rajdová, udělá k Vánocům radost tisícům lidí.

Ašský bazén bude otevřen na konci listopadu

Z měst

Po výměně plynových kotlů a vzduchotechniky se veřejnosti po více jak dvou měsících opět otevře plavecký bazén. Další investice jsou dle provozovatele bazénu nutné.

Obec Hazlov a šikovné hazlovské ženy zvou na další Vánoční zdobení

Z měst

Pohodová akce, která je již šestým ročníkem, zve na setkání 19. listopadu 2016, které je předzvěstí vánočního času. Vánoční zdobení má bohatou tradici a můžete se mnoho naučit.

V Chebu byla dokončena vnitřní zahrada Františkánského kláštera

Z měst

Nově upravený venkovní prostor bude zpřístupněn veřejnosti na jaře příštího roku. Příjemné zákoutí v historických kulisách města propojí již dříve upravenou klášterní zahradu a rajský dvůr.

Výbušnina poškodila Obecní úřad Hazlov

Krimi

Policie vyšetřuje výbuch, který poškodil budovu hazlovské radnice. Výbušnina explodovala po 21 hodině. Mohla vážně zranit kolemjdoucí.

Nová krajská koalice míchá i pozicemi na radnicích

Z měst

Karlovarský kraj povedou strany ANO, HNHRM, ODS, Piráti a SPO. Noví krajští radní by měli skončit na pozicích místostarostů. Např. chebskou místostarostku Danielu Seifertovou bude střídat Zdeněk Hrkal, který naopak skončí jako ředitel střední…

Na Vánočním setkání v Aši se rozsvítí stromek

Z měst

Město Aš chystá opět Vánoční setkání na Poštovním náměstí. Ve spolupráci s německým městem Selb bude zajištěn i kulturní program.

Tak jsme tady- Jiří Červenka

Ptáme se

Jiří Červenka otevřeně odpovídá na otázky kolem jeho politické a profesní kariéry. Otázky se točí i kolem názorů na současnou politiku, policejního vyšetřování i obžaloby před soudem.