logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1942

ZŠ Kamenná v Aši přivítala prvňáčky spolu s králem a královnou

Z měst

Školy se otevřely prvňáčkům. Svůj první den v novém prostředí si užily děti na ašské základní škole v Kamenné ulici, kde pro ně bylo připraveno slavnostní pasování.

ZDM, jedna z největších firem na Ašsku, slavila 25. narozeniny

Z měst

Čtvrt století dlouhou historii má za sebou firma ZDM. Společnost zaměstnávající nyní téměř 100 lidí se rozhodla k příležitosti oslav výročí uspořádat Den otevřených dveří. Přiblížena byla historie začínající potiskem textilu v garáži i dnešní proces…

Práce na volnočasovém centru pokračují

Z měst

Ve sklepních prostorách hranické školy vzniká za přispění dotací centrum pro volný čas dětí i dospělých.

Policie uzavřela cestu kvůli nevybuchlé munici

Z měst

Silnice z Hranic do Studánky vedoucí po hrázi rybníka byla v sobotu a v neděli uzavřená. Povolaní specialisté zabezpečili nebezpečný nález.

Již osmá Voříškiáda nadchla hosty i účastníky soutěží

Z měst

V areálu kynologického klubu Aš se v sobotu 29. srpna 2015 sešly desítky milovníků odpoledne provázely soutěže i ukázky dovednosti psů.

Memoriál Zdeňka Buriana podruhé

Z měst

V sobotu 29. srpna 2015 se konal areálu tenisového oddílu druhý ročník tenisového turnaje o Aše v rekreačním tenisu. Počet účastníků byl vyšší než v ročníku předcházejícím.

Zastupitelé rozhodovali ke konci prázdnin

Z měst

Ašští zastupitelé rozdělili peníze z Programu grantové podpory, schválili dotaci na kulturní akce v LaRitmě či odhlasovali zveřejnění záměru prodeje AKS. Za milion korun by chtěli odkoupit i budovu bývalé restaurace u ašské rozhledny.

BRICKSTAGE - Social Company

Brickstage

V Aši vznikl netradiční hudební projekt, který je kombinací rapu a živé kapely. Členové skupiny tento styl hudby nazývají rap´n´roll. Co by mohl tento žánr přinést posluchačům a co vše poměrně nová kapela chystá, odpoví všichni členové Social…

Přes 90 lidí bylo v Aši školeno v problematice kybešikany

Z měst

Největší školení pedagogů v Aši se konalo v KC LaRitma. Odbornice přednášela o formách kyberšikany i o tom, jak pracovat s oběťmi a agresory.

Mariánská pouť v novém prostředí přilákala mnoho lidí

Z měst

Hranické Masarykovo náměstí bylo místem pořádání dalšího ročníku tradiční akce. Krásné počasí podtrhlo skvělou atmosféru.