logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1987

Na Poštovním náměstí v Aši byly trhy

Z měst

Farmářské trhy se setkaly s velkým zájmem ze strany veřejnosti. Organizátoři zvažují prodeje každé pondělí. Prodejci nabídli pestrý sortiment zboží.

Velká cena města Aš měla obrovský ohlas

Sport

Po dva dny bojovaly desítky badmintonistů na palubovce ašské sportovní haly. Ašští sportovci získali tři poháry vítězů.

V Chebu měli dostaveníčko modeláři na skvělé akci

Z měst

Stovky modelů, atraktivní prostředí a dobrá práce pořadatelů přilákaly velké množství soutěžících i návštěvníků na Cheb model show 2015.

Zastupitelstvo jednalo poprvé v LaRitmě

Z měst

Hostem jednání byl náměstek hejtmana Miloslav Čermák. Schválen byl plán zimní údržby, udělení čestného občanství dvěma Němcům, rekonstrukce ulice Gustava Geipela, či organizace grantových zakázek na příští rok.

SOUTĚŽTE S SBC SYSTEM

SBC System

Jakub Procházka pro vás spolu s televizí MVTV.cz připravil soutěž o tričko SBC System. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a tričko s několika barevnými variantami potisku může být vaše.

Běh podél Halštrova drží tradici a úroveň

Sport

Již 34. ročník sportovní události se konal v Aši. Ani chladné počasí neodradilo účastníky v jednotlivých kategoriích.

Pozvánka na Františkolázeňskou 24-hodinovku

Z měst

14. a 15. listopadu 2015 můžete během či chůzí podpořit dobrou věc ve Františkových Lázních. Start v sobotu ve 14:00. Výtěžek pomůže fungování Hospice sv. Jiří v Chebu.

Jak by mohl vypadat Dominikánský klášter v Chebu?

Z měst

Výstava návrhů úprav kláštera dominikánů je k vidění v hale vlakového nádraží v Chebu. Záměrem je do historické budovy přestěhovat základní uměleckou školu. Čím oslovil porotu výherní architektonický návrh a kdy by se do kláštera mohla škola…

Gymnázium v Aši má nové laboratoře

Z měst

Karlovarský kraj uvolnil několik milionů korun na vybavení ašského gymnázia. Žáci i učitelé se mohou těšit na nové laboratoře pro výuku fyziky i chemie. Škola však investovala i do ostatních prostorů budovy.

Opozice ve Františkových Lázních kritizuje smlouvu o pronájmu

Z měst

Opoziční zastupitelé poukazují na unáhlené podepsání smlouvy o pronájmu u rybníka Amerika. I když smlouva byla do roku 2018 platná, vedení radnice podepsalo novou. Reálně na 20 let.