logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2292

Tak jsme tady- Jiří Červenka

Ptáme se

Jiří Červenka otevřeně odpovídá na otázky kolem jeho politické a profesní kariéry. Otázky se točí i kolem názorů na současnou politiku, policejního vyšetřování i obžaloby před soudem.

Výstava představuje doklady staré i více jak 150 let

Kultura

Bohuslav Karban vystavuje v ašském muzeu sbírku osobních a cestovních dokladů. Vernisáž se konala ve čtvrtek 3. listopadu 2016. Unikátní sbírku si však můžete prohlédnout až do 23. prosince.

Ligové utkání v kuželkách mělo fantastickou atmosféru

Sport

Napínavé až do posledních chvil, plné emocí a skvělých sportovních výkonů. Takové bylo utkání mezi kuželkáři Aše a Kadaně.

Beseda v Hranicích ožila rejem masek

Kultura

Především strašidelné masky si pořídily děti mířící na tradiční na Halloweenskou diskotéku. Účast byla veliká a zábavu si užili i dospělí.

Skončila nejúspěšnější sezóna chebského hradu

Z měst

Přestože se velká část hradu na zimu turistům uzavřela, zdarma zůstane přístupné nádvoří, torzo románského paláce a barokní pevnostní val. 5.12.2016 se navíc na hradě uskuteční tradiční mikulášská nadílka.

Dalšího řidiče pozlobila dvojitá zatáčka před obcí Hazlov

Krimi

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 pozlobila dalšího řidiče dvojitá zatáčka před obcí Hazlov. Osobní vůz skončil po smyku v příkopě převrácený na střeše. Na místě zasahovali policisté, hasiči i zdravotnická záchranná služba.

Chebské vánoční trhy se blíží

Z měst

Od 26. listopadu se můžete na náměstí krále Jiřího z Poděbrad těšit na oblíbené vánoční trhy. Kluziště, stánky a mnoho kapel navodí vánoční atmosféru. Můžete se těšit na Helenu Vondráčkovou, Adama Mišíka, Láďu Kerndla, Helenu Zeťovou, Moniku…

Města Aš a Selb jednala o dalším srůstání

Z měst

V rámci společného strategického plánu jednali zástupci měst o důležitých projektech, které mohou mít přínos pro obě strany. Shodli se na důležitosti spolupráce i konkrétních projektech.

Velká cena města Aše skvěle propaguje region

Sport

Druhý ročník badmintonového turnaje se setkal s velkým zájmem ze strany účastníků. Dvoudenní turnaj měl vysokou úroveň. Dařilo se i ašským hráčům.

Lenka Marušková (Hyková), pořad pAšáci

Pašáci

Malující sportovní střelkyně; česká reprezentantka; stříbrná medailistka z Olympiády v Athénách 2004