logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2042

Cihellna Park se otevřel bikerům a skateboardistům

Sport

V sobotu 26. prosince 2015 byla slavnostně otevřena dřevěná část jediného krytého skateparku v Karlovarském kraji. Pro čtyřicítku jezdců byly připraveny soutěže. Diváci měli co sledovat. Svépomocí postavená adrenalinová hala bude postupně…

Vánoční trhy lákají i přes nepřízeň počasí

Z měst

Po tři dny občané využili možnost nákupu na vánočních trzích na Poštovním náměstí v Aši. K rozličné nabídce zboží přibyl i kulturní program.

Zastupitelé se v Aši sešli před Vánoci

Z měst

Na zasedání zastupitelstva v pondělí 21. prosince byl odvolán radní Martin Hannsmann. Na jeho místo byl zvolen Jaroslav Staněk. Schválen byl rozpočet na rok 2016, příspěvek na dopravu vlakem mezi malým na velkým nádražím, stipendijní program,…

Zastupitelé si v Hranicích prohlédli centrum pro volný čas

Z měst

Prostory v areálu místní školy nabízí nepřeberné množství využití. Je zde malý bazén, bude zde lezecká stěna, tělocvična, zázemí pro kroužky, dílny a mnohé další.

Ašští kuželkáři začali užívat moderní kuželnu

Z měst

Nové sportoviště bylo slavnostně otevřeno v sobotu 19. prosince 2015 v Aši. Moderní vybavení kuželny otestoval přátelský zápas mezi ašskými borci a hosty ze Stříbra.

Františkovy Lázně odhalily partu sprejerů

Z měst

Snad každé město, či obec se potýká s případy vandalismu. Ve Františkových Lázních byla odhalena parta mladíků malujících na městský a soukromý majetek. Škoda se vyšplhala do desítek tisíc.

Policie prováděla prohlídky u starosty Chebu

Z měst

Vyšetřování Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Policie České republiky v Teplicích se týkalo projektů Regionálního operačního programu od roku 2012 a starších.

Čerti pro dospěláky? KRAMPUSáci v Sokolově

Z měst

Průvod čertů v Sokolově postrašil v neděli 13. prosince 2015 nejen děti. Několik tisíc lidí si užilo až hororovou atmosféru v centru města díky neuvěřitelně realisticky vypadajícím maskám alpských čertů.

Dva lidé bez domova zahynuli při požáru v Chebu

Z měst

Při hašení požáru odpadu v prostoru pod obytným domem v Palackého ulici v Chebu hasiči našli dva mrtvé bezdomovce. Podobné příbytky bezdomovců v těsné blízkosti obytných domů nebo přímo v jejich sklepeních jsou nebezpečné s ohledem na vysoké riziko…

Útočníci na romskou ubytovnu v Aši dostali téměř 7 let vězení

Z měst

V únoru 2012 hodili dva mladí muži zápalné lahve na ubytovnu v Aši. V té bylo 18 lidí, z toho 8 dětí. O výši trestu za rasově motivovaný čin nepravomocně rozhodl Krajský soud v Plzni v pondělí 14. prosince 2015.