logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2292

Výlov Březovky sledovaly desítky lidí

Z měst

Jeden z rybníků byl za velké pozornosti diváků vyloven v Aši. Ašští rybáři si pochvalují letošní sezónu a už se připravují na další.

Otevírací doba chebského hřbitova prodloužena

Z měst

Prodloužená otvírací doba platí od pátku 28.10. až do čtvrtka 3.11. Hřbitov bude otevřen od 8 hodiny ranní do 8 hodiny večerní.

Říjnové jednání ašského zastupitelstva

Z měst

Jednání zastupitelstva se konalo opět v prostorách kulturního centra LaRitma. Bylo rozhodnuto rovněž o vyhořelé restauraci na vrchu Háj.

Ulice Gustava Geipela v Aši se po půl roce otevřela

Z měst

Po celkové rekonstrukci komunikace se na frekventovaný úsek vrátily automobily. Žulové kostky nahradil asfalt. Město chce dále řešit parkování v této lokalitě.

Demolice bývalého nočního klubu v Chebu se blíží

Z měst

Do první poloviny listopadu 2016 by měly být dočasné stavby v Májové ulici v Chebu srovnány se zemí. Jejich majitel je odmítl zbourat. Za peníze od města nyní zajišťuje demolici exekutor společně s firmou Algon.

Divadelní dušičky přivezly do Aše soubory z Itálie i Německa

Kultura

Spolek Karel Ašler a ZUŠ Roberta Schumanna uspořádaly divadelní festival s mezinárodní účastí. Cílem projektu Divadelní dušičky bylo oživit podzimní kulturní dění na Ašsku a navázat kontakty mezi jednotlivými soubory.

''Hazlovské esíčko'' opět pozlobilo několik řidičů

Krimi

Série dopravních nehod na silnici mezi Aší a Hazlovem nekončí. Tento víkend zde policie řešila 3 dopravní nehody. Kluzký povrch silnice v kombinaci s rychlou jízdou si vybírá svou daň.

Žena poničila desítky aut v Aši

Krimi

Poničená vozidla jsou výsledkem řádění ženy, která zřejmě nepatří mezi vyznavače motorizmu. Škoda se vyšplhala vysoko nad 100 000 korun.

Jak vypadají barokní, renesanční či dokonce středověké chebské půdy?

Z měst

Historické chebské krovy, které jsou staré několik set let, natočila internetová televize MVTV.cz. Máte možnost se podívat na díla stavěná již v době vlády Karla IV. Krovy v tzv. Grüneráku, Schirndingerově domě, kostele Zvěstování panny Marie a…

Čínská BWI spustila v Chebu výrobu - zaměstná 300 lidí

Z měst

Společnost, která bude vyrábět tlumiče pro luxusní automobily, slavnostně otevírala svůj nový provoz na chebské průmyslové zóně. Chytrá továrna má být přehlídkou moderních systémů a technologií. Výroba má mít vysokou přidanou hodnotu.