logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1986

Starosta Krásné hovoří o výhře v soutěži Vesnice roku

Z měst

Obec Krásná se stala nejlépe hodnocenou vesnicí v republice za rok 2015. Byly jsme se zeptat starosty Luboše Pokorného, jaké překážky musel na cestě k výhře spolu se svými spolupracovníky překonat.

Firma Abydos sázela stromky na vrchu Háj

Z měst

Společnost Abydos slavila 18. narozeniny. U této příležitosti se rozhodla zasadit se svými zaměstnanci 18 stromků u vrchu Háj. Poté už se soutěžilo a slavilo ve sportovním areálu.

Zahájení Biceps Challenge

SBC System

Jakub Procházka zahájil s Jirkou Tkadlčíkem "BICEPS CHALLENGE". Zapojte se i vy do boje proti rakovině varlat!

V centru města Cheb byly dokončeny úpravy Městských sadů

Z měst

Park se dvěma památníky je nyní dalším místem, které město Cheb nechalo opravit za přispění Evropských dotací. Investiční akce za více jak 9 milionů korun byla dokončena a v pátek 25. září předána veřejnosti.

Chebsko bude bojovat o kvalifikované pracovní síly

Z měst

Budou se zaměstnavatelé na Chebsku přetahovat o kvalifikovanou pracovní sílu? Jaká je další perspektiva rozvoje průmyslu v našem regionu?

Vietnamský svátek přilákal i řadu Čechů

Kultura

Na tržnici Lipový dvůr se slavil vietnamský svátek. Pro stovky lidí byl odpoledne připraven jak kulturní program, tak bohaté občerstvení. Svátek má být především připomenutím toho, že by si rodiče měli udělat čas na děti.

Lokomotiva Všudybylka přitáhla vagóny i do Aše

Z měst

V rámci oslav 150 let od příjezdu prvního vlaku na území Karlovarského kraje se konal Den železnice také v Aši. Byl připraven bohatý doprovodný program.

Jižní ulice a lesní cesta na vrch Háj jsou dokončeny, Poděbradova ulice čeká

Z měst

Tyto tři investiční akce města Aš byly podpořeny z Regionálního operačního programu Severozápad. Část dotací je však ohrožena. Firma realizující rekonstrukci kanalizace a komunikace v Poděbradově ulici možná nestihne stavbu dokončit v termínu. Ptali…

Strongman vs. BMW X5

SBC System

Další video pořadu SBC System a to opět ze společného tréninku Kuby Procházky a Jirky Tkadlčíka, kteří si dali na závěr lehčí cardio v podobě tahání automobilu BMW X5.

Hornická pouť v Sokolově přilákala tisíce návštěvníků

Z měst

Největší kulturní akce Sokolova se konala v sobotu 12. září na několika místech. Bohatý program byl určený všem generacím.