logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2042

Vánoční výstava Anny Tyrolerové láká mnoho lidí

Z měst

Do 17. prosince je otevřena prodejní výstava umělkyně Anny Tyrolerové. My jsme se byli podívat na zahajovací vernisáži, která přilákala desítky lidí.

Pozor na podvodné faktury

Z měst

Do redakce MVTV.cz přišla "faktura" za služby, které nikdo neobjednával. Jejím zaplacením se podnikatelé mohou upsat podezřelé firmě s maďarskými vlastníky. Že by další pokus tzv. šmejdů?

Ašské gymnázium oslavilo 25. výročí plesem

Kultura

V sobotu 28. 11. 2015 zaplnili sál AKS bývalí a současní studenti, učitelé i přátelé gymnázia, aby si připomněli čtvrt století od znovuzaložení jediné střední školy na Ašsku. Důstojná oslava byla ve znamení příjemného programu a atmosféry.

Adventní oslavy pokazilo v Aši počasí

Z měst

I přes dešťové přeháňky se setkání, které se konalo v sadech Míru a na Poštovním náměstí, vydařilo. Bohatý program oslovil všechny generace. Akci podpořilo město Aš z grantového systému.

Advent si důstojně připomenuli v Hranicích

Z měst

Program připravený 27.11.2015 v hranickém evangelickém kostele a rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí přilákaly stovky lidí.

Město, školy i firmy radí studovat technické a řemeslné obory

Z měst

V Aši se ve středu 18. 11. 2015 konala motivační beseda o podpoře technického vzdělávání. Hospodářská komora, město Aš, školy i firmy informovaly o tom, co studentům nabízejí. S technickým vzděláním by měl mít mladý člověk v budoucnu jistotu…

V Aši byli oceněni dárci krve

Z měst

Pravidelní dárci krve dostali plakety i jiné věcné ceny. Krve, která může zachránit lidské životy, je stále potřeba. Ve středu 25. 11. 2015 bylo bezpříspěvkovým dárcům poděkováno ve vitrážovém sále ašského muzea.

V Chebu čelí útokům vandalů

Z měst

Vedení chebské radnice hledá způsoby, jak bojovat proti nežádoucím projevům vandalizmu. Škody jsou vysoké. Je nutné přijmout opatření. Město nabízí spolupráci.

Motokrosaři z HULHO trénovali na ašských sportovištích

Sport

Jeden z nejúspěšnějších motokrosových týmů, který má své kořeny na Ašsku, využil pestrost nabídky sportovišť v Aši a připravoval se na závodní sezónu 2016.

Wabi Daněk zahrál v Aši - na kameru se rozpovídal nejen o hudbě

Kultura

V sobotu 21. listopadu 2015 zahrála v ašském kulturním centru LaRitma legenda českého folku a písničkářství Wabi Daněk. Vyprodaný sál si užíval příjemnou atmosféru. Oblíbeného hudebníka jsme vyzpovídali těsně před koncertem.