logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1900

ZIMNÍ STADION V CHEBU PODEMÍLÁ VODA

Z měst

Zimní stadion v Chebu má problém. Je postavený v místech, kde byl v minulosti rybník a pivovarské studny. Přestože je stavba poměrně nová a moderní, do přízemí se stahuje srážková i podzemní mineralizovaná voda. Návštěvníkům nebezpečí nehrozí.

KARNEVAL SI UŽILY STOVKY DĚTÍ I DOSPĚLÝCH

Kultura

Maska kam se podíváš. Ašský dům dětí uspořádal další ročník maškarního plesu. Podařilo se zaplnit bývalé ašské kulturní středisko. Dům dětí chystá další akce pro malé i dospělé.

MALÁ VELKÁ TELEVIZE SPUSTILA NOVÝ WEB A CHYSTÁ ŘADU NOVÝCH POŘADŮ

MVTV NEWS

MVTV přechází na nové webové stránky. Responsivní zobrazení pomůže s přehledností na všech typech zařízení. Můžete nás pohodlně sledovat z pc, mobilů i tabletů. S novým webem jsme se rozhodli i k zásadnímu kroku. Chceme se v roce 2019 stát krajskou…

SOKOLOV BUDE MÍT ZA ROK NOVOU KNIHOVNU

Z měst Kultura

Město Sokolov vybralo vítěznou firmu, která vybuduje novou knihovnu na Starém náměstí v Sokolově. Komplex dvou budov nabídne moderní a větší prostory. Město si od investice slibuje i oživení této lokality. Práce za téměř 36 milionů korun by měly…

CIHELLNOU OTŘÁSLA SMĚS TVRDÉ MUZIKY

Kultura

Ašský klub Cihellna oslovil v sobotu 2. února 2019 milovníky tvrdších hudebních stylů koncertem formace Hentai Corporation. Provozovatelé chystají další akce.

OPRAVA SOKOLOVSKÉ ZUŠKY NABRALA DALŠÍ ZPOŽDĚNÍ

Z měst

Základní umělecká škola v Sokolově zůstává nadále v provizorních prostorách. Stavební firma opět nedodržela termín dokončení.

BYLA VYHLÁŠENA ANKETA OSOBNOST MĚSTA AŠE

Z měst

Nominujte a následně vybírejte osobnosti města Aše a to hned ve čtyřech kategoriích. Nově bodou vyhlášené osobnosti zařazeny také na seznam tzv. pAšáků. Vyhlášení se bude konat na plese města.

Badmintonový turnaj v Aši měl skvělou úroveň

Sport

Ve sportovní hale v Aši se utkali ti nejlepší badmintonisté z České republiky v kategorii mladších žáků. Víkendový turnaj byl skvěle připraven.

JAKÝ BUDE DALŠÍ OSUD DOMU NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ V HRANICÍCH?

Z měst

Dům číslo 666 na Masarykově náměstí je v majetku města Hranice. O jeho dalším využití a vzhledu se bude jednat.

CHEB HLEDÁ DESÍTKY MAJITELŮ ODSTAVENÝCH VOZIDEL

Z měst

Město Cheb se snaží zbavit vraků v ulicích. Jen minulý rok se městský úřad a městská policie zabývaly více než 50 odstavenými vozidly. Tři z nich byla nakonec odtažena. Označit auto za vrak, které může město z místa odtáhnout, není vůbec jednoduché.