logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2210

SPORTOVIŠTĚ NA VRCHU HÁJ JEDE, VENKOVNÍ BAZÉNY SE CHYSTAJÍ NA OTEVŘENÍ

Z měst Sport

Chcete-li si v Aši zasportovat na čerstvém vzduchu, je pro vás otevřen areál na vrchu Háj, kde vás vedle několika hřišť čeká nově opravený minigolf. Sportovní haly však plnohodnotné vyžití stále nenabídnou. Stejně tak zůstává zavřený krytý ašský…

V AŠI SE DEMONSTROVALO ZA PLNOHODNOTNÉ OTEVŘENÍ HRANIC

Z měst

V úterý 26. května 2020 se na hraničním přechodu mezi městy Aš a Selb uskutečnil protestní koncert. Uspořádalo jej kulturní centrum LaRitma na žádost radnice Aše. I když se shodou okolností právě tento den hraniční přechody otevřely a kontroly od té…

SOOS ZACHRAŇOVAL VZÁCNÉHO SOKOLA STĚHOVAVÉHO

Z měst

Sokol stěhovavý se stal součástí záchranné akce na sokolovské chemičce, kdy mládě nekontrolovaně pobíhalo po prostoru. Akce proběhla úspěšně. Záchranná stanice SOOS se těmito případy zabývá velmi často i vinou člověka.

HASIČI, DOMÁCÍ HOSPIC MOTÝL, NEBO SPOLEK LÁSKOU KE KOČKÁM SE TĚŠÍ ZE SCHVÁLENÉ DOTACE

Z měst

Sokolov pokračuje v rozdělování dotací, na své si přijdou hasiči, Domácí hospic Motýl, nebo spolek Láskou ke kočkám. Město tímto také děkuje za skvěle odvedenou práci.

ROUŠEK BYLO DOST, V AŠI ZAČALI VYRÁBĚT OBLIČEJOVÉ ŠTÍTY

Z měst

Ašský dům dětí a další dobrovolníci se pustili do výroby dalších ochranných pomůcek. Tentokrát sestavují a rozdávají obličejové štíty.

CHEBSKÉ MEGA NÁPADY MAJÍ VÍTĚZE!

Z měst

1. ročník participativního rozpočtu se v Chebu osvědčil. Chebané byli ve svých MEGA NÁPADECH aktivní a kreativní. Vítězem se stal projekt Oříšky, který souzní s přírodou. Podpořeno bude celkově 14 nápadů.

RADIOMAJÁK: NÁZEV KAPELY JSME NAŠLI NA STĚNĚ ZKUŠEBNY

ZKUŠEBNY

Chebská formace Radiomaják vyráží do světa po přípravách v jejich bunkru, do kterého se v dnešním díle pořadu Zkušebny vypravíme. Kapela je plná příběhů a téměř osudových setkání.

SOKOLOV PODAL POMOCNOU RUKU SVÝM HOKEJISTŮM

Z měst Sport

HC Baník Sokolov dostane od města tučnou finanční injekci. Mladí hokejisté obdrží 4 600 000 korun a profesionální hokejisté si přijdou na 1 600 000 korun. Sokolov se tak postavil čelem k problému, který vyvstal v Sokolovské uhelné. Ta byla jedním z…

ZAHÁJENÍ SEZÓNY VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH BYLO PLNÉ NADĚJE A OČEKÁVÁNÍ

Z měst Kultura

Tradiční mše, průvod městem a svěcení pramenů odstartovaly lázeňskou sezónu, která bude určitě jiná než obvykle. Krásné sobotní odpoledne zakončila menší oslava s kapelou.

LETIŠTĚ V CHEBU ZÍSKÁ NOVOU TVÁŘ

Z měst

Piloti se na chebském letišti dočkají lepších podmínek pro rekreační lety. Do konce června mají totiž proběhnout rozsáhlé opravy betonových drah. Ty se vyšplhají na 8 milionů korun.