logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

PSAL SE ROK 1990 A NOVÁ HISTORIE AŠE. PŘIJĎTE SI JI PŘIPOMENOUT

Kultura

Muzeum v Asi láká na novou výstavu mapující události přelomového roku 1990. Až do 4. října jsou tady k vidění kolekce výstřižků z novin, fotografie a záznamy z místní kroniky.

NÁRODNÍ PŘÍRODNÍ REZERVACE SOOS SLAVNOSTNĚ OTEVŘELA NOVÉ NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM

Z měst

V Národní přírodní rezervaci SooS odstartovali prázdniny slavnostním otevřením návštěvnického centra. Celkové náklady vyšplhaly na 20 milionů korun. Napilno má stále i záchranná stanice zvířat. Povedlo se zachránit mladého čápa z Chebu. Dále se v…

V AŠI POKUTUJÍ PŮVODCE ČERNÝCH SKLÁDEK

Z měst

Město Aš přitvrdilo při řešení problémů kolem nelegálně uloženého odpadu. Za využití kamerového systému a další techniky se daří odhalovat původce černých skládek.

TV ROCKPARÁDA ČERVENEC 2020

ROCKPARÁDA

Porce aktuálních klipů od českých rockerů, mimo jiné i televizní premiéra nového společného klipu skupin TRAKTOR a DYMYTRY.

LETNÍ KINO V AŠI BUDE PROMÍTAT CELÝ VÍKEND

Kultura

Do sadů Míru v Aši přijel Kinematograf bratří Čadíků. Promítají se filmy Poslední aristokratka, Hodinářův učeň, Na střeše a Afrikou na pionýru. V sobotu a neděli hrají před promítání kapely Rockin´ Veterans a The Crash. Promítání od 2. do 5. 7. vždy…

70 LET OD JUSTIČNÍ VRAŽDY MILADY HORÁKOVÉ SI PŘIPOMÍNALI TAKÉ V CHEBU

Z měst

Prostor před Chrámem sv. Mikuláše v Chebu se stal místem pietní vzpomínky na popravu Milady Horákové zapřičíněnou komunistickým režimem. Od smrti této výjimečné ženy uplynulo 70 let. Součástí pietní vzpomínky byla i připomínka dalších obětí…

NÁVŠTĚVNÍCI AŠE MOHOU VIRTUÁLNĚ CESTOVAT ČASEM A POZNÁVAT HISTORII

Z měst Kultura

V Aši přibyly nové pozorovací body, kde si pomocí virtuální reality mohou lidé prohlédnout podobu Goethovo náměstí z dob počátku minulého století. Kromě toho ale mohou vyslechnout povídání z úst Johanna Wolfganga von Goethe, nebo válečného zločince…

DEMOLICE KREJCAROVÉ LÁVKY V SOKOLOVĚ ZKOMPLIKUJE VODÁKŮM PRŮJEZD OHŘÍ

Z měst Sport

Krejcarová lávka se konečně dočká demolice. Po podzimním odkladu se začne v polovině července tohoto roku. Práce budou probíhat přibližně okolo 40 dnů. Vodáci a cyklisté se budou muset obrnit trpělivostí.

ZASTUPITELÉ SCHVÁLILI REKONSTRUKCI NEJHORŠÍ KŘIŽOVATKY V AŠI

Z měst

Na seznamu jednání ašského zastupitelstva byla zpráva o stavu veřejného pořádku, rekonstrukce křižovatky Selbská-Okružní, nebo měření rychlosti městskou policií.

PILOTOVAT DNES MŮŽE TÉMĚŘ KAŽDÝ, NENÍ TO ZÁLEŽITOSTÍ MILIONÁŘŮ, ŘÍKÁ LETEC MARTIN PIKL

RANDE S KATTY

K oblakům inklinoval již od dětství, nechybí mu humor a jasný nadhled. Pilotování je jeho vášní i posláním. Martin Pikl je pilot sportovního éra a v pořadu Rande s Katty se s námi prolětěl nad Chebem.