logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1992

SOKOLOV ZAPLNILY TISÍCE LIDÍ, PŘIPRAVENY BYLY KONCERTY I BĚŽECKÉ AKCE

Kultura Sport

Kulturní a sportovní akce Hurááá, prázdniny 2019 je za námi. Pojďte se očima našich kamer podívat, co vše nám tyto nabité dny přinesly. A není toho málo.

J+M AUTODÍLY OPĚT USPOŘÁDALY TRADIČNÍ JM CUP

Kultura

V sobotu 15. června 2019 ožila Kartarena u Chebu oblíbenou motoristickou akcí. JM CUP ale nenabídl jen svižný závod motokár. Připravený byl i bohatý doprovodný program v podobě soutěží, tomboly, ukázky servisní techniky, automobilové výstavy a mnoho…

DIVADELNÍ FESTIVAL AŠLERKY BAVIL I POMÁHAL

Kultura

21. ročník přehlídky amatérských i profesionálních divadelních souborů měl velký úspěch u diváků. Ti svým vstupným přispívali na dobrou věc. Kulturní cetrum LaRitma poskytlo festivalu skvělé zázemí.

AŠSKÝ ČTYŘLÍSTEK PŘILÁKAL REKORDNÍ POČET TURISTŮ

Sport

Nádherné okolí Aše nabídli pořadatelé Karel Sláma a MěDDM Sluníčko Aš zájemcům v rámci již 5. ročníku turistického pochodu.

UŠLECHTILÍ KONĚ VYRAZILI S HISTORICKÝMI KOČÁRY NA DALŠÍ ROČNÍK EQUIPAGE

Kultura

Z lázeňského města Bad Elster přejely desítky kočárů do Kopanin u Aše, kde byl 9. června 2019 připraven i kočárový piknik a prezentace psí školy. Přehlídka krásných historických kočárů se konala už pošestnácté.

ZKUŠEBNY: Horrible Creatures z Varů zahrají na Rock for People

ZKUŠEBNY

Z Karlovarského kraje pochází nemálo hudebních legend a rock'n'rollových hrdinů. V pořadu Zkušebny se s některými mladými nájezdníky festivalů a klubů potkáme přímo u nich v tvůrčím prostředí. Prvními hosty pořadu jsou thrash death metaloví Horrible…

ÚNIKOVÁ HRA NA HRADĚ LOKET PŘILÁKALA DESÍTKY HRÁČŮ

Kultura

Unikátní spojení historických kulis, herců v dobovém oblečení a únikové hry. To připravili zkušení tvůrci únikovek koncem května na loketském hradě. Hra se bude pro velký úspěch opakovat.

AŠSKÝ BEJBYKAP SE JEL UŽ PODVACÁTÉ

Sport

Jubilejní cyklo závody pro děti do 15 let si užilo 150 závodníků. Na vrchu Háj v Aši startovali i ti nejmenší, kteří udatně bojovali na odstrkávadlech. Oblíbený Bejbykap pořádají Ašští bajkeři.

HASIČI ZASAHOVALI V RÁMCI CVIČENÍ V AŠI

Krimi

Simulovaný únik čpavku byl tématem cvičení v ašské firmě Petainer. Profesionální práci předvedli hasiči z celého regionu.

ZA PROMÍTAČKOU SE ZDEŇKOU ŠLÁROVOU: Podnikat můžete i na mateřské, stačí chtít

Za promítačkou

Co investujete do vlastního podnikání, se vám vrátí, říká podnikatelka, která se nyní snaží motivovat i ostatní. Zvířecí krematorium otevřela po vlastní zkušenosti. Dříve pracovala v bance jako poradkyně pro podnikatele a uznává, že radit je snazší,…