logo MVTV.cz

Na ašské radnici se sešli zástupci záchranné služby se sdružením Ašsko

Z měst Ašsko

K vzájemné shodě opět nedošlo. Ašští si jednoznačně stojí za tím, že by měl být výjezdový lékař u nás. Co všechno by nás mohlo ohrozit? Podívejte se a napište svůj názor.

David 21.03.2012 18:16

Ti dělaj srandu ne. Tak ať zruší v Aši všechno...přestanem platit daně a připojíme se k Němcům. David

apupi 21.03.2012 21:41

Jako vždy , se nás snaží odříznout. Kašlou na nás , pro ně jsme moc daleko a lidi co žijí tady je nezajímají. Jóó.......... být tak Aš blízko K.Varů , to by bylo něco jiného. Měli by jsme všechno. ALE MI SE NEDÁME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kely 21.03.2012 22:10

Každé město by mělo mít svého výjezdového lékaře. Měl by na to být zákon,že je to povinnost. Jde přeci o životy lidí.Jenže naši zákonodárci nemyslí tím zdravým selským rozumem,ti jdou jenom na kalkulace,kolik to bude stát peněz,jak se uzavře smlouvy s pojišťovnami atd.,atd.Když se nepostará MZ,měl by se aspoň pokusit kraj.

Zbyněk 23.03.2012 13:18

Aš je na periferii zájmu nejen KV kraje ale i celostátně. Vracíme se pomalu ale jistě zpět před r.1989. Co v Aši zůstalo ? Až zruší gymnazium tak už tady opravdu hcíp pes. Ale máme co jsme chtěli - vollili jsme i vAši ODS a takhle to dopadlo. A nebude to v tomto nešťastném městě lépe.

Přidat nový komentář