logo MVTV.cz

Konference o drogové problematice v příhraničí se konala v Aši

Z měst Ašsko

V rámci projektu "Bezpečně spolu - víme, známe" se konala v obřadním sále muzea Ašska konference o drogové problematice, přeshraniční spolupráci i protidrogovém vlaku, který navštívil Karlovarský kraj. Mezi hosty byl i ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych.

(pr)

nefetuji 17.05.2016 10:22

bydlím u malého nádraží a takovýhle kecání panáků je k h...u. je vám jasný že se naproti tomu vlaku deně drogy prodávaj?městská policie tam nezastaví ani šlapku (jezdí kolem a otravujou řidiče)a o těch preventistech raději ani nepíšu,natožpak nejaká akce na prodejce drog,státní policie to samé,jen tam stojí jak šašci a tyhle fetáci se jim smějou do očí a deně si tam pro fet jezdí němci.to o tom nikdo z policie neví??? tu vypíšu prodejce drog kolem nádraží-tak třeba v horské ulici zrzavá anorektička ve V.I.P.,Cihiovky,nahoře u nádraží pidlookej zrzek v kapuci,oba dva demeteři a samozřejmě větnamci naproti nádraží a PRAGO to samé .deně tam tu lůzu potkávam,to si toho vážně nikdo nevšim???co proti tomu jako občan mám dělat?když je vyfotím při předání drogy??nebo co dál??

Tony Stark 17.05.2016 11:58

Pokud máte takovéto informace a neoznámíte je na policii, stáváte se prakticky spolupachatelem. Tak pozor na to:-) Ale teď vážně - to, že to tam denně policie nesbírá jak hrušky může být součástí operace protidrogové policie. Oni to dlouho nechávají jakoby být a monitorují aby rozkryli celou síť distributorů a pak se udělá velký zátah - ostatně toho jsme už byli několikrát v Aši svědky. Bohužel kde je poptávka je i nabídka. Kdyby lidi a zejména ti "slušní" němci nechtěli fetovat a užívat si s děvkama, tak by to logicky nikdo neprodával v takovém množství a proti touze zničit si zdraví je bohužel každá policie krátká. A bojím se, že ani prevence to hned tak nezlepší.

nefetuji 17.05.2016 14:32

pane starku,takové informace mají všichni kdo bydlí kolem malého nádraží a používají oči ale je jim to fuk.je mi jasný že to může být plán policie ale ty samé prodejce drog tam vídám děnně a to už několik let a z toho vyplívá že policie dělá hovno(pardon,vlastě zastavuje zpořádané řidiče) a to mi nikdo nevymluví.preventisti jsou tam jen když děti chodí ze škol a ostatní jakoby neviděli.nevím co bych k tomu jěště dodal.jak mám nyní postupovat?

pravda bolí 18.05.2016 09:53

drogy tady jsou a budou to je realita smiřte se s tím,drogy jsou všude.

Přidat nový komentář