logo MVTV.cz

Ašské HNHRM jde znovu do voleb

Z měst Ašsko

Blíží se komunální volby. Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst pro Aš aktivně pracuje již osm let. Díky této práci dokázalo realizovat celou řadu skvělých projektů a mnohé další připravit ke spuštění. Pokud máte pocit, že měla práce hnutí smysl, podpořte ho zaškrtnutím kandidátky číslo 2 ve volebních místnostech 5. a 6. října. Za Vaši podporu vám děkuje HNHRM.

(PR)

Lukáš 23.09.2018 15:06

Jasná volba!

??? 24.09.2018 08:34

Doufam, že nas bude co nejvic

Ašak 03.10.2018 20:38

Také doufám, hlavně když Vás přijdou podpořit i spoluobčané, kterým zde byly opět povoleny na Hlavní ulici herny......super.... hodně štěstí ve volbách.

Lada 25.09.2018 17:54

Jedině HNHRM ,lidi jako Hlaváček,Nekolna atd se divim,že se nekam cpou. Tak lidi k volbam at město jen kvete. ing.Ladislav Hruška

Martin Hannsmann 04.10.2018 10:44

Měl bych dotaz, kdo zaplatil tento spot? Je v rubrice Zpravodajství / Z měst, ale jde o jasný předvolební spot. Děkuji za odpověď. Martin Hannsmann

Petr Všetečka, MVTV 04.10.2018 11:57

Dobrý den. Spot si objednala strana HNHRM, jak lze z obsahu videa předpokládat. Bude ho tedy i platit tato stana ze svého transparentního účtu. V kategorii Z měst je video umístěné, protože nemáme na webových stránkách vytvořenou zvláštní kategorii pro placený obsah a do této kategorie se hodilo podle nás nejvíce. Placený obsah různých kategoriích je vždy označen zkratkou (pr).

Martin Hannsmann 05.10.2018 13:09

Petře, tato odpověď je pro mě velkým zklamáním. Stručně shrnu proč: i) v sekci "Zpravodajství/Z měst" je umístěn reklamní spot HNHMR Aš, který není a nikdy nebude zpravodajstvím, jeho vysoká kvalita jej neomlouvá ii) není označen zkratkou (pr) placená reklama, nebo to nevidím, pomožte mi to najít, help! iii) ihned pod tím spotem je prostor pro placený obsah s reklamou na ODS, tzn. nějakým způsobem s placenou reklamou umíte evidentně zacházet Zákony mě v tomto případě moc nezajímají, MVTV je vaše soukromé vlastnictví, můžete si dělat co chcete, ale pokud město Aš přispívá na zpravodajství částkou 20-30 tis. Kč měsíčně stává se z vás bohužel služba všem občanům čili veřejná. Přinejmenším eticky je to jak pro MVTV tak pro HNHRM Aš palec težce dolů.

Petr Všetečka, MVTV 05.10.2018 15:00

Neumím potěšit všechny :) Ozančení (PR) je hned v textu pod videem. Jednoduše umisťujeme placený obsah mezi ostatní obsah, tak, jak to dělá seznam.cz, aktualne.cz a další. Nechci se s nimi srovnávat, ale prostě to tak máme nastavené. Jakákoliv jiná politická strana z Aše, Chebu, Hranic nebo třeba Hazlova si mohla umístění videa objednat také a udělali bychom to úplně stejně. Nikdo jiný však po nás video vyrobit ani umístit nechtěl. Do jaké kategorie jsme měli video dát? Do kultury, sportu, krimi? Upřímně si myslím, že lidé jdou hlavně po obsahu, nikoliv po tom, v jaké je to umístěno kategorii webu. A myslím, že je z videa dost zřejmé, že se jedná o předvolební reklamu, kampaň, medailonek. ODS si objednala jen umístění plakátu, stejně jako KSČM. Myslím, Martine, že v tom hledáš zbytečnou konspiraci. Každý měl totiž úplně stejnou možnost. Že ji někdo využil a někdo ne, není náš problém. Ale díky za názor.

Přidat nový komentář