logo MVTV.cz

10. díl, Ašské lesy s.r.o., jednatel společnosti Ing. Jiří Červenka

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY Ašsko

Ing. Jiří Červenka, jednatel společnosti Ašské lesy s.r.o., představil náplň práce další ze servisních organizací města Aše. Řeč se vedla nejenom o lesním hospodářství, ale i o sportovištích, která Ašské lesy spravují.

xxx 13.11.2012 06:39

Ten ví o čem mluví. Dobře to řekl a pojmenoval. TJ v celém rozsahu podvádějí.

Milan Šindelář 13.11.2012 23:00

No pěkné, dobrá spolupráce s městem... Pan Červenka možná ví o čem mluví, jen by mne zajímalo, jak by vystačil-hospodařil s takovou finanční podporou města, jakou má TJ Jiskra. Mám prosbičku na MVTV, v rámci objektivity, zda-li by se na nařčení pana Červenky, mohl vyjádřit někdo kompetentní z TJ Jiskra? Děkuji

Petr Všetečka - MVTV 13.11.2012 23:36

Tento týden přineseme rozhovor s novým předsedou TJ Jiskra Mgr. Jiřím Koubkem.

J.F. 29.11.2012 15:47

K opravě bazénu - jak může někdo, projektant,zadavatel nebo provozovatel bazénu ,schválit provádění rekonstrukce,kdy napojení nového potrubí navazuje na 40 let staré potrubí. Z jakého důvodu nebylo vyměněno hned celé potrubí.Rekonstrukce bazénu byla jistě zapotřebí, ale příprava byla dlouhodobá a měla by být také zodpovědná. Nebo snad šlo o proplácení víceprací.Tak se nechová správný hospodář a správce majetku města .

čtenář LA 29.11.2012 16:20

Jako o bčana města Aše a pozorného čtenáře tisku by mě zajímalo ve kterých médiích a kdy bylo vláčeno jméno p. Červenky v souvislosti s TJ Jiskra Aš, tak ,jak uvádí p. Červenka v Listech Ašska.Dle mého názoru se jedná opět o nepravdu.

Přidat nový komentář