logo MVTV.cz

Další akce v sadech Míru byla tentokrát tvrdšího ražení

Kultura Ašsko

Příznivci české undergroundové scény si přišli na své v sobotu 28. září na letní scéně v sadech Míru. Tak, jak tomu bývalo před revitalizací parku, zaplnily desítky mladých lidí prostor letní kavárny, která poskytla zázemí pro povedenou akci tvrdých kapel.

Věra 03.10.2013 11:53

Po sobotě zničené zámky u dveří a posprejované domy. Jděte do háje s takovými akcemi.Když je vidíte tak se z jejich obličejů vyzařuje hrozná inteligence.

Linda Hudecová 03.10.2013 14:23

Paní Věro, věci, co tu zmiňujete, jsou v Aši na denním pořádku a možná byste se i divila jací - i ve Vašich očích - (jakože) slušní lidé za tím stojí. ,,Líbí" se mi, jak když se jednou za dva roky koná takováhle akce, jak je jednoduché a přímočaré zjistit pachatele čehokoliv a ještě jen na základě minutové obrazové reportáže hodnotit inteligenci lidí. A předsudkům jen kvůli hudebnímu stylu se asi taky nevyhneme, že? A já zas chvíli myslela, že jsme trochu dál... Mějte se moc hezky.

Irča 03.12.2013 01:13

Milá paní Věro, měla jsem členy dvou kapel z této akce ubytované doma přes noc a všichni to jsou slušní a civilizovaní občané. Odvedla jsem je k nám rovnou z akce, tudíž mají "alibi". Skoro všichni jsou vegani a po jejich odchodu vypadal místnost, kterou jsem jim poskytla ke spánku, stejně jako před jejich příchodem. Dokonce i boty na chodbě měli srovnané v řadě podle velikosti a barev :). Vlastně tito lidé se vyřádí na pódiu a ve zkušebnách, vyplaví tak spoustu energie a civilně fungují jako každý z nás a to je podle mne v pořádku, nebo ne?

Jakub Kotal 03.10.2013 19:00

Paní Věro, jenom k té inteligenci, přečtěte si tohle http://metalzz.wordpress.com/2011/03/27/chytre-deti-poslouchaji-metal/ Úplný souhlas s Lindou.

Rosťa 05.10.2013 14:08

Paní Věro, dle čeho soudíte, že zničené zámky a posprejované domy mají na svědomí účastníci sobotního koncertu?

Přidat nový komentář