logo MVTV.cz

Drogová problematika v regionu rozhodně na ústupu není

Z měst Ašsko

Desítky policistů a celníků zasahovaly ve velkém areálu naproti železniční stanici Aš - město. Policejní auta komplikovala provoz na hlavním tahu z Aše na Selb. Místo je nechvalně známé pohybem prostitutek, drogových dealerů a narkomanů.

Ve čtvrtek 12. prosince 2013 ve vzájemné spolupráci proběhla realizace zásahu národní protidrogové centrály a dalších policejních a celních složek v areálu, ve kterém je několik asijských obchůdků, herna. Bylo zadrženo několik osob a zahájeny úkony v trestním řízení. Podle policejní mluvčí Barbory Kudláčkové nebude zatím policie kvůli probíhajícímu vyšetřování podávat další informace.

fantomas 12.12.2013 18:22

Mají to tam vypalit a bude konečně klid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karel K. 13.12.2013 08:54

Zásahovka jezdí do Aše celkem pravidelně.Stejně je to zbytečné.Proč město nezavře problematické herny kde se prodávají tvrdé drogy?Zapomněl jsem má z nich peníze.Jedeme dál.Že se pervitin prodává pár metrů od základní školy a školky to nevadí.......hlavně když jsou z toho prachy.

J.W. Booth 13.12.2013 13:11

neboj ono město problematické herny zavře, jediná herna bude kde?? no přece zapřemýšlej a čti ascher blatte čili Ašské listy, co se bude dít se střelákem. Komu bude pronajat a kdo co tam bude dělat. Na koho má pronajímatel kontakty, s kým a kdo u něj popíjí, s kým je rodina a komu co dluží, pro koho jeho známí dělají ochranku atd atd. Pamatuji jak si starosta stěžoval, když se prodávaly nemovitosti, že mu lidé píšou, že mu leze rejže z huby, a jak říkal, že kluci asijský jsou pracovití, platí daně, dělají práci, to co by našinec ani nechtěl. Bohužel v tom posledním měl pravdu. Bylo potřeba prodat, penízky proinvestovat za nákup materiálu, a kde se v Aši nakupuje stavební materiál??? kdo to vede kdo je majitelem a čím byl před tím než byl majitelem a s kým tam dělal?? No jo no, když už máme z ostudy kabát, a vietnamský perník žerou sasíci a bavoráci, tak už to nejsou vlastně poctiví a řádní pracovití občané šikmých očí, ale problém, kdo ho má řešit, no přece policie, ale že jsme si na něj ve vlastní nenažranosti zadělali sami, o tom držíme tiše hubu. Jsem pro předání sudet německu, komplet i s vietnamskou poctivě v potu tváře pacující (perník vařící)menšinou a za pár měsíců je po problému. Tam se soudce nebude ptát, jestli ten chudáček neměl těžké dětství, v cizí zemi, bez znalosti jazyka, a jestli nebyl jen přinucen dělat špatné věci, ale posadí ho na 5-8 let za katr a pak pomašíruje i se svou papírovou nanželkou češkou hupem po transsibiřské magistrále rovnou do Saigonu. Omlouvám se do Ho Čiminova města.

Karel K. 14.12.2013 09:41

Ano už jsem to také slyšel.V Aši se tomu nevyhnete.Každý má zaručené informace o místní mafii.To už je takový místní kolorit.Podobné věci se říkali snad o každém starostovi krerý kdy úřadoval.Je jen na vás čemu chcete věřit.Osobně si myslím že starosta je slušný člověk.Ještě k té herně.Opravdu nevím proč by mělo město čekat na stěhování na Střelnici.Pokud se tam provádějí takové "lumpárny" tak zkrátka zruším živnostenské oprávnění a hernu zavřu.

jin 13.12.2013 18:35

Pro JW BOOTH Jenom pane melete bláboly a vaše domněnky. Možná byste měl ukázat co umíte nebo co jste dokázal vy. Proč jste nebojoval a nebojujete proti vietnamcum, proč si Střelák nevezmete sám do pronájmu. Jenom kecání a plkání. Problemy sou a budou, ale hloupým tlacháním se ještě nikdy nic nevyřešilo hrdino.

J.W.Booth 13.12.2013 23:03

Moje práce je úspěšná, slušně vydělávám, naplňuje mne a každé ráno se mohu podívat do zrcadla a nemusím zvracet. Když u mých dveří kdokoli zazvoní, vím že to bude pošta nebo kamarád, a ne hoši v kuklách. Nemusím se bát že další ráno budu spát na slamníku. Jak víte že nedělám to, co mi podstrkujete??? co jste udělal vy??? doměnky a plkání??? typicky kecy těch co mají máslo na hlavě myslí si ža na ně nedojde. Hrdina jsem nikdy nebyl ani se do role hrdiny nepasuji. Hrdinů je na hřbitovech jak nasráno. Proč nevezmu do pronájmu??? Slabý žaludek, moc slabý žaludek, bohudík tohle mám po rodičích. A to proč jsem to psal, protože lidé jsou tupé ovce, znovu a znovu zapomínají, nechávají se ohlupovat a znopvu a znovu skočí na špek těm, co jim lžou do očí.

J.W. Booth 13.12.2013 23:47

pardon, měl jsem psát udělalA, omlouvám se madam

J.W. Booth 14.12.2013 16:05

tady nejde o zrušení heren, tady jde o to, komu chybí, a komu ne, prozíravost zdravý rozum, a kdo upřednostní co před čím. Platíme za chybná rozhodnutí, máme tady komunitu která se díky chybám (co si budeme povídat každý si lízl a přihmouřil oko) pevně usadila no a mimo jiné přinesla i obchod s drogami. Stačilo se v době kdy zde nebyla povně uchycena podívat na západ. Všude jsou zkušenosti, že pokud se tato komunita uchytí, přinese to s sebou nejen daňovou, autorsko právní, ale také drogovou kriminalitu. Stačilo jen poslouchat tam, kde zkušenosti byly. Ma místní úrovni spravovat majetek ale i území s ohledem na to, že budu moci částečně ovlivnit dění na území, i když majetek prodám, pronajmu, či jinak převedu. Na státní úrovni důsledně uplatňovat přistěhovaleckou politiku hlavně s ohledem na ochtranu občana nikoli jen s ohledem na pseudo multikulturalismus a pseudo humanismus. Netvářit se že vlastně všichni jsou poctiví - tedy kolektivní nevina, ale selektovat jednotlivce podle jeho dosavadního postoje, ukončovat pobyty, vždyť i rodina se může spojovat tak, že jeden z partnerů odjede za tím druhým a to směr Vietnam.

Míra Všetečka 18.12.2013 11:57

Dobrý den, vážený , či vážená L (asi to je podpis), vaše příspěvky budou mazány, pokud budou obsahovat vulgarity. S pozdravem, Míra Všetečka.

L 18.12.2013 23:05

to chápu, že je budou mazáni, pravda se nehodí..., ale lidi nejsou hloupí

Míra Všetečka 19.12.2013 09:08

Dobrý den paní, či pane L. Máte pravdu, lidé nejsou hloupí. Ale my se s televizí MVTV.CZ snažíme, aby lidé byli především slušní. Proto vás prosím, neobracejte důvody vymazání vašeho příspěvku. Pokud budete psát vulgárně, nemají zde vaše slova místo. Zkuste své myšlenky utřídit do slušné mluvy. Věřte mi, ono to jde. Přeji krásné dny. Míra Všetečka

hk 30.06.2014 11:55

kdyz ja jsem pred par lety jeste zila v asi tak se pernik ale nekupoval od vietnamcu ale od jinejch......nechci nikoho chranit ale je to tak.....uz dyl ziju v nemecku ale tady takovy problemy jako u vas doopravdy nejsou....a je to tak jak pise pan-nebo pani nahore....tady se nikdo nepta jake mel kdo detstvi tady jde jen o to co ted udelal nebo ne......

Přidat nový komentář