logo MVTV.cz

V Hranicích přináší přítomnost policisty své ovoce

Z měst Ašsko

Vedení města Hranice si pochvaluje spolupráci s policií. Přidělený policista řeší přímo v ulicích města nejčastější přestupky a dohlíží na dodržování zákona.

Kučerová Sláva 30.01.2014 20:49

To už také bylo na čase....

L.Šarina 21.02.2014 12:22

Ano, ale ono to není problém jenom Hranic. Kolik je na celý Ašský výběžek ,když neberu v potaz "strážník",policistů 5,6,10,15 kousků? Ono jich moc není vidět ve dne natož v noci kdy tři, možná čtyři auta, kdo ví, brázdí od Fr. Lázní po Hranice! Enormní nárůst a imigrace spoluobčanů více pigmentované pleti, díky "multikulti" nás svou kultůrou a návyky obohacují pocity, které známe i z dřívějška ,ale které nabyly obludných rozměru. Uvedu příklady: kam schovat železo, kolik zámků nahradit , kdy a kde vyjít do města a nenechat si rozbít ústa, kdy se vyspat do práce, jak pořád a pořád uklízet popelnice, město, nebát se o děti. Za první republiky(buržoazní) bylo v Chebu, Fr.Lázních , Hazlově, Aši .Hranicích ke stovce(možná i více možno se dočíst) policistů, četníků a celní stráže, Kde jsou????

Pepe 30.01.2014 22:27

Místo aby honil mladý feťáky co dělají v noci bordel po Hranicích tak vybírá pokuty za špatné parkování to sem mohli dát rovnou ňákého dopraváka a v noci to tu jede jako vždy zrovna pár lidí co s nima řešil dopravní problém znám a nemyslím si že zrovna oni rozbíjejí majetek MÚ Hranice po nocích poctivě makají a tak v noci tito lidé spí.

to je jedno 01.02.2014 14:20

Nó, tak ten nám tu chyběl. Přesně jak píše Pepe. Jediné co tu řeší je parkování a tím pádem buzeruje normální lidi. Feťáky a opilce co tady dělají po nocích binec už nikdo neřeší. Starost jásá a ten policajt co si tu dělá levné výsledky. A vy ho ještě oslavujete. No hlavně že ho tu máme. Ten to tady zachrání

TomášFuk 01.02.2014 16:24

Souhlasím plně s Pepou.Jestli si tady policajti honí premie za špatné parkování a vandalů si až tak moc nevšímá .Policie neplní to co se od ní očekává i když si pan starosta klepe na rameno jak problémy vyřešil.Ale hlavním problémem nejsou řidiči parkující v protisměru ,ale drogy a vandalství.Ale přece nemůžem čekat že se starší policista bude tahat nebo dohadovat s těmito živly.Holt řidiči byly a budou vždy snadnější kořistí.

Dežo Lakatoš 03.02.2014 19:31

4 Pepe, to je jedno a TomášFuk Policie řeší všechna porušení zákona a jestliže někdo parkuje tak, že porušuje zákon, není to buzerace slušných lidí........že nebyly slyšet vaše hlasy o chytání feťáků a vandalů v době, kdy se v Hranicích policista ukázal minimálně, a hle, policie je v Hranicích a něco koná, tak je to buzerace slušných lidí. Dodržujte zákony a nebudete buzerováni! Jo a mimochodem, vy víte co vše policie v Hranicích řešila, to těžko. Klasický Čech, jenom kritizovat, pomlouvat, nadávat u piva a anonymně na diskuzním fóru, ale něco udělat pro město, občany a celou společnost.....no tak to už je s námi horší. Tak si nejprve zameťte každý před svým prahem, no a bude se nám žít všem lépe.

Pepe 05.02.2014 22:57

Hlavně že ty víš co řešila tak si tady otevři trafiku.Trafikanti ví kdejakej drb oni ti jí do 3.dnů fakani vyberou pak můžeš chválit PČR.

Bára 06.02.2014 12:46

Dělá si svoji praci, fandim mu. Myslim ze si poradí i s těmi feťaky

Radka 06.02.2014 20:36

Ivo fandím ti dělej svou práci a nenech se odradit.

Petr Jakš 06.02.2014 20:43

Však se nebojte, dojde i na ty feťáky. Policistovi fandím a doufám, že všechny grázly chytne pořádně u držky.

Pepe 07.02.2014 23:32

No jo ono se to v Hazlově jezdí bez pásů 50sátka se taky nějako nedodržuje jo Ivoš si aspoň léčí mindráky v Hranicich!!!!!!

Pepe 07.02.2014 23:40

Za komoušů tito lidé měly žlutou pásku na ruce PS-VB a dneska?haha pochopí to lidé od roku narození 1948-1972 zbyek ví hovno!!!!!

Bara 08.02.2014 05:29

Spise jsi zamindrakovanej ty myslim si ze bys sis mel zamest pred vlastnim prahem, Kdybys vylezl z anonymity asi bychom se divili co jsi ty vubec zač Ty si sve mindraky lecis tady na anonymnim foru jo to jsi hrdina

Jirka 08.02.2014 16:08

Báro máš pravdu, ten rádoby komentátor je opravdu zamindrákovaný Je dobře že Ivoš v těch Hranicích je, bylo na čase. Ono se to dobře kritizuje zřejmě to bude jeden z těch celý řady postižených kdo má máslo na hlavě

Helmut K. 10.02.2014 13:12

Jsou placeni z nasich dani a delaji jen svoji paci. Nechce se jim delat vice prace. Berou to jako zmestnani aby odesli drive do duchodu. Kde jsou policiste z povolani? Ty co chteji neco udelat a dodrzet poradek tak jsou preneseni do jineho mesta. POMAHAT A CHRANIT - sve kamarady a zname

Andrea 10.02.2014 15:51

Nechci se nikoho dotknout. Daně platí hlavně zaměstnanci a ti co řvou, že je někdo placený z jejich daní většinou žádné daně neplatí, neboť příjmy zapřou.

Franta 11.02.2014 14:49

Když policie nedelá je to špatně. Když policie dělá je to taky špatně. Co vlastně chtějí ti co tu brečí že je jim ubližováno a že policajt v Hranicích dělá to co dělat má? A mimochodem policajti taky platí daně.

mirka 12.02.2014 06:10

Vono to tak neni , dostal list se jmeny vsech hranickych ODS a ma za ukol je hotit kde jen muze a dobre tak .

bukelin 12.02.2014 22:01

Dám si doma dva lahváče a chytnu slinu, je večer, tak skočim do auta a jedu na točený. Kde by se tu vzali policajti že jo? Jedu asi sedmdesát, spěchám, mám kua žízeň, ale cestou mě předjede nejmíň pět aut protože v GR padla a dělníci spěchají domů ještě víc. Zdržuju. Nemám kde zaparkovat, protože ostatní jsou na pivu taky autama. Jsem rád že si sednu. Půl hospody totiž obsadili šestnáctiletý děti. Všichni piva před sebou. Ne. My tady opravdu nepotřebujeme trochu buzerovat že ne?

marek 13.02.2014 01:32

policajt tam má hlídat,aby tam cigáni nekradli,nemlátili bílý nefetovalo se na ulici a tak,jenže to by byl v prdeli jako první,kdyby se u něčeho takovýho nachomejt a dávat pokutu za to,že si někdo zastaví na minutu a skočí pro rohlíky je ubohý,ale to je o člověku,tak s tím nikdo nic neudělá....takže nakonec budeme dobře parkovat,cigáni dál krást a vandalové dál ničit.....bezva :-)

Franta 13.02.2014 11:22

Tak ty jsi těžce mimoB-)Než začneš uvažovat ve stylu tv Nova a brečet jako oni zkus si nejdřív zjistit co už řešil

Květoň Zahájský 13.02.2014 13:42

Nechápu to. Když mám řidičské oprávnění, měl bych vědět že blbě parkuju. Když blbě parkuju a někdo mě za to vopálí, je to v pořádku ne? Že jsem línej přejít přes ulici je můj problém a s tím do toho taky jdu. A můj problém taky je jestli příště zaparkuju jinak. Nějaký kecy typu "...já tady sice blbě parkuju, ale podívejte se co dělaj cikáni na opačným konci vesnice" mi přijdou mírně řečeno nešťastný. A tak nějak typicky český. Až vám někdo začne parkovat před vratama, nebo na vaší zahradě, budete se dovolávat nápravy u té samé policie. Odpověď "My tohle řešit nebudeme, protože sledujeme cikány na opačným konci vesnice" vám určitě stačit nebude že?

--- 13.02.2014 18:56

Souhlas. Tady si na policistu každý dovolí a nic se mu nestane. Americký policajty na vás, tady ten, co něco provedl pořád hledá vinu u policisty, který ho za to postihne. Všichni chtějí spravedlnost, ale jen dokud se nedotýká jich samotných.....

Bara 13.02.2014 19:32

Přesne tak, potrefena husa vždy nejvice kolem sebe kope. Jen si nepřiznat vlastní chybu a poukazovat na jine.

Dežo Lakatoš 19.02.2014 20:31

Dodržujte zákony, buďte ohleduplní, jednejte slušně a žádný policajt na světě si Vás nebude všímat..... a pokud se Vám něco stane, budete policii potřebovat, tak se u nich vždy odrazí pouze Vaše chování. Jo a s Ivošem jste mimo, totiž řeší nejen řidiče, ale ožralí co jsou líní chodit do hospody pěšky, mladý co tam nemají zatím co dělat, ale i feťáky a výtržníky.......to že jste dostali pokutu za parkování neznamená, že policie nic jiného nedělá. Takže, zameťme si každý u sebe, neboť zde pomlouvat anonymně????? Vždyť jsme svým chováním "slavní" v celé Evropě :-(

Květoň Zahajský 20.02.2014 19:57

Vy ale taky nebudete Dežo Lakatoš, protože ten by pravděpodobně nasekal víc hrubek. Vy pouze jednu.

Kamil 20.02.2014 14:11

Važení rodiče místního zbohatlíka, to že si policista sloužících v Hranicích povšiml pubezcentního syna klatícího se ve večerních hodinách v autobusové zastávce na náměstí, kdy pojal podezření ze je pod vlivem alkoholu a vyslouzil si za to hrubé urážky připomínající útok na veřejného činitele od jeho rodinného příslušníka je poněkud zaražející kam az tito lide dovedou zajít v dusledku jejich podvědomého myslení jejich beztrestnosti.

------ 24.02.2014 10:32

Nemůžete srovnávat období první republiky s dneškem. Bylo zde daleko víc obyvatel. Dřív z nich měli lidí respekt. Dneska si z policajtů díky vládě a hlavně novinářům každej dělá fackovaciho panáka. Policajti nejsou a těch pár co to chce dělat musí většinu času sedět na oddělení a vyplňovat nesmyslný lejstra.

k. 26.02.2014 21:26

To co jsem dnes viděla a slyšela od max. 13ti letých dětí v zastávce je už docela vrchol a jsem ještě více ujištěna,že policie je v Hranicích nutná.V zastávce se vesele kouřilo a popíjelo a za půl hodiny co jsem čekala na autobus kolem projelo policejní auto celkem 3x. A co se dělo?Když se policejní auto objevilo v zatáčce,všichni zahodili cigarety,víno schovali za lavičku,auto projelo a v zastávkové zábavě se pokračovalo.Ano policie projela 3x,ale ani jednou nezastavila,přesto už z dálky muselo být vidět v jakém je společnost v zastávce stavu.Opravdu tady potřebujeme takovouhle policii? Dnešní objížďka policie posloužila akorát k tomu ,aby si děti zapalovali každých 10 minut novou cigaretu!

Kamil 27.02.2014 09:43

To je ta pravě ta Vaše ukázková lhostejnost. V době jarních prázdnin mládež ve večerncích hodinách posedávala po celých Hranicích, Vy ač jste viděla že mládež v autobusove zastavce popíjí víno ledabyle jste toto prehližela a ze zájmem spiše sledovala projíždějící auto policie aby jste zde na anonymním forum tuto momla zkritizovat. Proc jste tedy Vámi popisované chování a konaní mládeže telefonicky ihned na policii neoznámila ? Já osobně jsem již spatřil policistu několikrát jak mládež v autobusové zastávce kontroloval

Sweagowax 18.09.2020 16:50

slot games <a href=" http://onlinecasinouse.com/# ">free casino games </a> online casino bonus http://onlinecasinouse.com/#

Přidat nový komentář