logo MVTV.cz

Město Aš chce dořešit situaci kolem kuželny

Sport Ašsko

Rada města rozhodla o zadání jednoduché studie na vybudování nové moderní kuželny. Zastupitelé by měli rozhodnout, kde by nové sportoviště mělo stát.

Kaloušová 17.04.2014 21:06

Dneska jsem čekala až skončí trénink ml. a st. přípravek na hřišti na Tyršáku. Bylo tam zhruba 30 dětí. A tak mi to pořád nedá. Nešlo by se ještě vyvolat setkání a s Jiskrou dohodnout a vymyslet to tak, aby se kuželna postavila u hřiště a zabily by se dvě mouchy jednou ranou. S kuželnou by se vybudovaly i šatny pro družstva dětí. Prosím, udělejte pro to ještě co možná nejvíc. Ze strany Města i Jiskry. Budu ještě věřit. Děkuji, Kaloušová

Kaloušová 24.04.2014 10:46

Tak uplynul týden a reakce žádná. Aby bylo jasno, proč mě to zajímá. Vnuk hraje fotbal za ml. přípravku, takže jsem trochu nakoukla do zákulisí - tím myslím šatny na Tyršáku. Proto mi přijde vhodnější udělat všechno pro to, aby se tam šatny vybudovaly společně s novou kuželnou.

Míra Všetečka 24.04.2014 13:01

Pro paní Kaloušová: Dobrý den, musíte zřejmě upřesnit od koho čekáte odpověď.

Kaloušová 24.04.2014 13:27

Není to přímo napsané, ale čekala bych odpověď od zástupců města a z vedení Jiskry, zmiňuji obě strany v prvním příspěvku. V jednom z příspěvků (i v Listech Ašska) se zmiňuje, že při jednání o budoucí kuželně nedodali zástupci Jiskry jejich návrh. Čekala bych, že Jiskra vysvětlí proč?

Přidat nový komentář