logo MVTV.cz

Pozvánka na Den pro město, 10.05.2014

Kultura Ašsko

Karolína Kamberská, Bounce Clan, Bitumen Beat a mnoho dalšího. Kompletní program naleznete na www.naseas.cz a www.aslerky.cz

Kulturní akce Den pro město, kterou pořádá Karel Ašler o.s. ve spolupráci s ProAš o.s., se letos uskuteční v sobotu, 10.5. 2014, v Parku zážitků (tzv. Saďáku). Vše odstartuje v 15 hodin slavnostním zahájením, při němž proběhne vyhlášení výtvarné soutěže pro ašské školy a školky, jejíž téma znělo “Aš rozmanitá, multikulturní aneb soužití s kulturními menšinami”. Současně s tím proběhne i vyhodnocení Fotomaratonu pořádaného ašským sdružením fotografů Soudkovitost. Fotografie a dětské výtvarné výtvory budou k vidění v areálu v parku.

Na návštěvníky čekají koncertní vystoupení Karolíny Kamberské (ex Sestry Steinovy), Bitumen Beat (pokračovatelé skvělého romského seskupení Terne Čhave, Lo-Fi progressive gipsy band), v současnosti velice oblíbené kapely Zrní a DJ´s Afterparty. Kromě toho se ale mohou všichni těšit také na akrobatické vystoupení na skákacích botách skupiny Bounce Clan, kterou si mnozí pamatují např. z pořadu Československo má talent. Akrobaté předvedou nejrůznější triky, skoky, salta, nebude ani chybět skákání přes auta. Na děti čeká pohádka Bramborové království v podání Loutek bez Hranic Praha, a to i s následující loutkovou dílnou, během níž si budou moci zájemci vyrobit loutky z brambor.

Všichni milovníci nakupování se budou moci vyřádit u netradičních stánků, nebudou chybět ani oblíbené dětské atrakce, jízda na koni, trdelníky, pojízdná kavárna se zákusky apod..

V případě špatného počasí se celá akce přesouvá do útrob AKS. Změna programu je vyhrazena pořadateli, kompletní program je k nalezení na webových stránkách www.nase.as a www.aslerky.cz.

Neváhejte a přijďte si odpočinout a pobavit se na Den pro město.

Přidat nový komentář