logo MVTV.cz

Aš i Cheb se snaží bojovat s prostitucí

Z měst Ašsko

V Chebu chtějí odvážet prostitutky na detašované pracoviště městské policie za městem. V Aši policisté monitorují problematické části kamerami i osobně.

Reportáž vznikla v rámci dílen festivalu Ašlerky

Helča 20.06.2014 18:31

To se lehko řekne,odvézt děvy na nějaké odloučené místo za město.A co s těmi chlípnými Skopčáky,kteří to sem jezdí vyhledávat?Proč i je někdo nepotrestá?

:-) 22.06.2014 20:56

KOLIKRAT U MALEHO NADRAZI JICH STOJI MNOHO A UZ NEKOLIKRAT NA VLASTNI OCI STALI STRAZNICI MSP NA PARKOVISTI A PRISLO MI ZE JE ZPIS HLIDAJ NEZ ABY KONALI

Kotr 23.06.2014 16:45

Kde není poptávka není ani nabídka... Já bych kontrolovala ty němčoury prasácký. Podezření ze šíření pohlavní choroby, šup ho podrobit vyšetření, odběry krve atd... A oni by si rozmysleli sem jezdit... A nebo udělat z toho oficiální řemeslo, které by se mohlo provozovat pouze v domech, nikoli na ulici, odváděly by se z toho daně.

Honza 17.08.2014 11:04

Já chodím do školy po ulici Okružní a vidím je tam pořád.

danielx121 11.09.2014 20:32

Ono to není jednoduché s tímto jevem ... ono to že nejaká ženská i když všichní víme že je to šlapka nekde stojí jí nemůžete nijak stíhat ... musíte mít důkaz třeba vyfotit jak na někoho mává aby zastavil a nabízí se ... jinak prostituci řešíme, ale je to veliký problém, jelikož se jedná pouze o přestupek proti městské vyhlášce a to se trestá finančím postihem a vzhledem k tomu že stát těmto lidem nemá co vzít jelikož oni nic nevlastní tak se vlastně nic neděje .... jediný trest, který existuje je, že může dostat zákaz pobytu v Aši třeba na 3 měsíce pak když neuposlechne se už dopouští trestného činu ... ale i s tímto je problém, protože zákon umožnuje zákázat pobyt pouze osobám, které nemají trvalí pobyt v Aši což až asi na 1 výjimku mají všechny šlapky takže opět smůla pro nás všechny .... lidé by si měli uvědomit jedno, že nadávat na polici státní nebo městskou je zbytečné, protože oni se řídí podle zákona, takže pokud někdo chcete nadávat na úrodnou půdu jde za lidmi co zákony vymýšlejí policie pouze plní bohužel ... toto si třeba uvědomit ... a dále také jsou věci, které vám lidem přijdou občas jako na hlavu postavené a říkate si proč to ten policajt neřeší nebo naopak proč řeší toto a ne tamto ... další věc co si třeba uvědomit, že do téhle práce civilní člověk nevidí a neví, že policista občas něco neřeší, protože prostě by tim překazil například vyšetřování kriminální policie atd. ... ono je hezké nadávat a soudit, ale také je třeba mít dostupně všechny informace což civilní člověk nemá a nikdy mít ani nebude

Přidat nový komentář