logo MVTV.cz

Kinematograf přivezl do sadů Míru v Aši čtyři filmy

Kultura Ašsko

Kinematograf bratří Čadíků vytvořil v Parku zážitků Bad Elster-Aš letní kino a promítal od 5. do 8. července české a slovenské filmy. Ke všemu zahrály každý den kapely.

(pr)

Dušan 09.07.2014 16:53

Chtěl bych tímto městu poděkovat za zážitek,který byl opravdu nezapomenutelný.Zajímalo by mě,jak se vyspalo naše zastupitelstvo ,které tyto akce schvaluje.Myslíte si,že lidé nechodí do práce?Proč si takový bordel neděláte na Hájích,ale ve středu města a v pracovní dny.V sobotu do 4 hodin to bylo také supr.Měli by jste začít být trochu ohleduplnější a také respektovat vyhlášky o nočním klidu!!!!To je snad možné jen v Aši,aby byla taková neohleduplnost vůči lidem,kteří se potřebují vyspat!!

Jarka 09.07.2014 18:15

Úplně ve všem s Vámi souhlasím.Mám malé děti a bydlím v blýzkosti Sadů a bylo to hrozné.Zajímalo by mě,kde ty kapely hledaly.Nevím,když se promítá,musí lidé poslouchat takovou hrůzu.Aby promítali to beru,ale jak jste napsal,takový bordel si opravdu můžou dělat na Hájích kde to nikomu nevadí.Dětem se akce neudělají ,ale pustit mladým do středu města takový humbuk ať to mají co nejblýže,to ano!Hlavně,že je program dotovaný evropskou unií.Vůbec mi přijde,že jsou absolutně bezohlední i když právě nic v Sadech nic není,protože si tam pustí hudbu do beden,jen ať o nás všichni slyší.Děkujeme páni radní!

Dagmar 09.07.2014 19:24

Děkuji za tyto dva človíčky.Nemyslím ale,že jim něco dojde .Chtěla bych také vidět pana Ponikelského jak by mu vyhovovalo,kdyby při každé akci měl u bydliště takový kravál.Určitě by se vyspaly Vaše děti že?Děkujeme za ohleduplnost,hlavně že to sype,že!

SAŠA 09.07.2014 19:54

DĚKUJI,ŽE JSTE SE OZVALI.MOJI RODIČE JSOU STARŠÍ A BYDLÍ VE MĚSTĚ BOHUŽEL A MUSÍ POSLOUCHAT KAŽDOU AKCI .SAMOZŘEJMĚ SE TAKÉ NEVYSPÍ.NEJEN ŽE JE TO NESNESITELNÝ KRAVÁL I KDYŽ ZAVŘETE OKNA,ALE KDE JE V NOCI MĚSTSKÁ POLICIE?OD ČEHO JE ?TO CO JE ZA ČURBES I OKOLO PŘI A PO AKCI TAKÉ NIKDO NEŘEŠÍ.MY SE VYSPÍME,ŽE!

Jirka 09.07.2014 20:09

Máte bohužel pravdu.Bydlím za Lipanama,a také ten kravál pokaždé slyšíme.Malý syn má pokoj na stranu k Sadu Míru a musíme ho dát spát k nám ,jelikož když je otevřené okno nedá se opravdu spát.Jen by mně zajímalo,zda Vám nikdo z vedení města alespoň rozumně z lidského hlediska odpoví,co proto udělá,aby se dalo normálně spát a ne vždy čekat až akce skončí a pak můžeme spát.Je to opravdu jak když jdeme přes mrtvoly ,hlavně že jsme něco udělali pro lidi /alespoň některé/Přeji Vám,aby se to zlepšilo!

Jířa 09.07.2014 20:55

To je pravda,proč se takové akce s živou hudbou nedělají pod rozhlednou .Jdou tam dělat jiné společenské akce,místa je tam dost a hluk tam nemá komu vadit.Možná by se nad tím měl nikdo zamyslet.Vždyť si pan Ponikelský může postavit stánek pod rozhlednou a ne že šel zase do hotového!Tam se může ukázat.

Stáňa 10.07.2014 08:53

Všechny kdo bydlí kolem Sadů obdivuju, že to vydrželi. Bydlím na Východní u "Radaru" a i tam se nedalo otevřít okno. Když je rámus do desíti či jedenácti, to se dá tolerovat. Ale do čtyř?? To už byl opravdu vrchol. Měli jsme návštěvu z Jihlavy a dost se tomu podivovali. Sady se musí využívat, když už se do nich tolik investovalo, ale ne bezohledně. Můžete říct, že jednou za čas. Vzhledem k bydlišti si "užíváme" i koncertů u Rozhledny. Chudáci zvířata. Asi migrujou do Němec.

spokojena 10.07.2014 11:04

Takze vazeni jedovati a zli obcane mesta As!!! K tomu vasemu fnukani, nadavani snad uz jen ODSTEHUJTE SE DO odzvuceneho bunkru, lesa ci pouste a budete mit svaty pokoj od kulturnich akci, ktere diky bohu zajimaji normalni obcany teto planety a tohoto mesta. A pro pani Jarku snad uz jen, ze slovo "blízko" se pise takto! Za me velike podekovani oranizatorum teto akce....

Monča 10.07.2014 14:50

Vážená,nevím kolik Vám je ale mam doma malého kluka a ten 4 noci nespal a nespí pokaždé když si užíváte!Tak si ten bordel dělejte u svého baráku skoro každý víkend a jsem zvědavá jak se to Vaší rodině a okolí bude líbit.Jste bezohledná,PŘESNĚ JAKO NAŠI ZASTUPITELÉ,kterým je to jedno že,oni se vyspí!

spokojena 11.07.2014 11:00

Vazena nestastna,...je mi opravdu uprimne lito vaseho ditete, mit takhle nesnesitelnou a ubohou mamu je fakt hrozne,...a na veku nezalezi:-*

Nik 10.07.2014 11:30

oooo bože, to si děláte srandu ne? Opravdu miluju lidi pro který je život jen chození do práce, co si neumějí udělat čas na sebe a trochu si taky užít. Jinak byste totiž neseděli doma na zadku a šli se do Sadu bavit. A že vaše děti nemohly spát? tak jste je měli vzít sebou. Okolo je spousta houpaček a podobných záležitostí a myslim, že i ty kapely a filmy by pro vaše děti by byly zážitkem. To musíte všichni chodit spát po zprávách na nově? Jestli se vám nelíbí, že jsou tu i lidé, co se snaží něco dělat a nesedět jen na zadku a stěžovat si, tak se prosím odstěhujte někam hodně daleko ať nemusíme číst vaše urážky. Z vaší nevděčnosti je mi na zvracení.

nevděčný Pavel 10.07.2014 13:46

Milý zvracející Niku, až budeš mít své vlastní děti, které ti nebudou moc díky takovýmu čurbesu 4 noci za sebou usnou, tak něco mluv... A až budeš chodit do práce na 6. ráno, tzn vstávat po 5., tak taky něco mluv. My normální lidé totiž normálně přes týden chodíme spát v 10-11, abychom ráno v 6 nespadli do soustruhu, nebo se neučesali flexou. On se každý nemůže živit pinkáním do kláves... Na druhou stranu ale chápu tvou reakci, ve tvém věku jsem se na to totiž koukal dost podobně. Ale pak přišla dospělost, rodina, děti a odpovědnost, víš? Pokud by se třeba tento podnik konal např. pá-so-ne, bylo by to asi pro mnohé okolo bydlící schůdnější.

pinkač Nik 10.07.2014 14:41

Milý zaprděný Pavle. To, že si myslíš, že za pinkání do kláves pobírám těžky prachy je od tebe hezký, ale není tomu tak. Teda zatím. Vím moc dobře jaký to je vstávat do práce na čvtrtou ranní, takže to že vstáváš v pět, to si štastný člověk. A jestli ti to vadí, vždycky to můžeš změnit neboť "jaký si to uděláš, takový to máš", ale tahle věta ti asi nic neříká, protože hudba a umění asi není tvoje nejsilnější stránka. Po celé čtyři dny tam byly maminy s dětmi a uživaly si to. Proč to u tebe byl problém? Podle mě máš jen potřebu se nějakym způsobem zviditelnit a kazit ostatním radost. Naštěstí jsou tu furt lidi, co chtějí něco dělat a názory omezenců neřeší. Nechci žít ve městě, kde se nebude nic dít, ale neboj. Brzy se většina akcí přesune do Aritmy a do Cihellny, takže budeš mít klid. Přeju ti do budoucna příjemnou zábavu doma u televize a v práci s nejlepší kamarádkou flexou!

fotr Pavel 10.07.2014 16:58

Milý znechucený Niku, při četbě tvé odpovědi jsem se musel usmívat ještě víc, než předtím. I mě před 15ti lety hrozně vadily všechny ty báby sledující Esmeraldu a proklínal jsem jejich zaprděnost... I já jsem byl tehdy jako ty hrozně intelektuální, hrozně radikální, nonkonformní, místama až oportunistický. I já jsem tehdy nechápal, jak můžou moji rodiče v 10 pochrupovat na gauči, když teď je přesně ten pravý čas jít pařiiiiit! Dnes to vidím trochu jinak a rád jsem vyměnil všechny ty propařený noci v Cihelně, Kafáči, Saďáku, Klubíčku i Alešovce za zdravý a pokud možno nerušený spánek. Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem proti kultuře, dění a lidem co něco dělaj, když jsem nic takového nepsal. Příště se nejprv uklidni, napočítej do deseti a přečti si to ještě jednou, než začneš míchat hrušky s jablkama. Jen jsem chtěl říct, že je třeba také brát ohled na ostatní. Staříky jako já, lidi co jdou ráno do kolbenky. Btw. i já bych se byl šel podívat na kíno, kdyby mě nebylo trapné, nechat ženu doma samotnou se spící drobotinou, kterážto (rozuměj drobotina) se mnou fakt do kina ve 22 nemůže, když musí dodržovat spací režim a navíc jít ráno do školky... Abych tě uklidnil, tak i já se o umění zajímám i když asi o jiné než ty a i já občas něco pro kamarády a lid obecný kulturního udělám. Možná si na mě za 10-15 let vzpomeneš, až budeš číst pohádku na dobrou noc svému potomstvu a za barákem ti bude řvát nějaká moc in regionální kapela, jejichž zvukař neuznává jinou polohu volume než "do plnejch"... Servus a místo psaní komentů raději skládej, to ti jde líp.

Janča 10.07.2014 19:23

Děkuji,ale myslím že to je jako házet hrách na zeď.Oni nyní mají svůj svět a je jim jedno,zda ostatní plynou další etapou života ,ve které mají zodpovědnost a jiné životní hodnoty.Spíše mi zaráží,proč města dává podmět k takovýmto diskuzím a rovnou situaci neřeší tak,aby vyhovovala oběma stranám.Chce to jen přemýšlet při plánování těchto hlučných akcí .

Niky 10.07.2014 17:03

Jste trapný.Pokud máte malé dětičky tak jim asi nevysvětlím co se děje.Odstěhovat se můžete VY!Chápu ,že se lidí pobaví a jdou pak spát,my to posloucháme od začátku do konce a spát bohužel asi nemusíme.Mlácení hlavou a pití alkokoholu opravdu není moje hoby.Raději si zajedu na kole a užívám si i jinak v mnohem inteligentnější společnosti.

Zdenda 10.07.2014 11:49

Miluju tohle město

Kotr 10.07.2014 14:47

Miluji Aš, ale někteří zdejší lidi jsou normální idioti. Včetně Dušan, Jarka, Jirka Stáňa a ostatních rejpalů tady,,, abyste se neposr.... Jste proboha normální???!!!! Já bydlím 100 metrů od Sadů, zavřela jsem okno a hotovo. První dva večery jsme se byli kouknout a bylo to super! Druhé dva jsem také vstávala do práce. Jsem ráda, že se tu v Aši něco děje a je toho dost. A pokud máte problém, tak se odstěhujte z centra. Se divím, že vám nevadí dennodenně hluk z projíždějících aut. Pokud se konají akce např. v Chebu na náměstí, to je teprv randál a taky to ti lidé, co tam bydlí normálně přežívají. Tady je problém, že se člověk nezavděčí, věční hnidopichové se vždy ozvou. Začněte žít a bavit se! Jinak budete zapšklí ještě více.

Stáňa 10.07.2014 19:35

Děkuji za označení idiot. Mě to nemůže rozházet, protože myslím, že já zrovna nejsem z těch, kteří znají jenom práci. Akce, na které chodím si vybírám. To nikomu neberu.Sama se na akcích podílím, chodím stále do školy, sportuji. Myslím, že jsem dost čilá a že nejsem fanda randálu v noci, to je snad špatně vyhodnoceno = idiot. Ale ta diskuse je tak marná, opravdu jablka hrušky a velké nepochopení. Přeji všem krásné úsměvné dny.

Baruše 10.07.2014 14:50

Původně jsem se chtěla, takhle při deštivém čtvrtečním odpoledni, obsáhle a konstruktivně vyjádřit k této diskuzi, ale po přečtení několika komentů mi to přijde zcela zbytečné. Takže to zkrátím a uvedu pouze svou oblíbenou, ikdyž pro mnohé asi drsnou větu, ti co mě znají ví: komu to vadí, toho je to problém! A trochu toho míru a lásky do životů plných Ordinací, Přešlapů a Ulic ;-) PS: Vzkaz pro Nika: Prosím přestaň už pinkat do těch kláves a mazej ke soustruhu vytvářet nějaké ty "hodnoty" !! Peace&love přátelé...

Romík 10.07.2014 14:51

Lidi neberte ten život tááák vážně, uleví se vám :-) Fakt

Jiřina 10.07.2014 20:36

Poznatek z diskuze - ti, kterým hluk vadí se vyjadřují kriticky, ale slušně. Zástupci druhé strany až na výjimky okamžitě útočí, zkreslují a používají sprosté výrazy a urážky. I to o něčem svědčí. My jsme vloni i letos o Kinematograf přišli, protože jsem byli pár dnů mimo Aš a v úterý jsme si nevzpomněli. Asi by to vyřešilo, kdyby před filmem nebyly koncerty.

Roman 11.07.2014 00:11

bydlím 100 metrů od sadáku a rachot to byl .taky by mě zajímalo kdo vybírá ty "skupiny" a všimli ste si jaká sorta lidí tam na ně chodí????možná kdyby do mikráku neblily a hráli tam i normální skupiny tak by tam zašli i normální lidi.celá ulice byla nasraná a doufáme že to tam Podnikelskému dlouho nevydrží. nevím jak by se tvářil kdybych mu pod oknama řval do 4hodin.

Iveta 11.07.2014 07:53

Ono je to panu Ponikelskému úplně jedno,hlavně že to sype.Taky bych mu v Palacké zahrála ,ať si to užije když přijde ze Saďáku a bude chtít spát ,nebo jeho dětem!

fiona 11.07.2014 10:53

TAK SE ODSTEHUJ DO JESKYNE!!!!!!!

Péťa 11.07.2014 03:12

špunty v uších nikomu neublíží :) také jsem s nimi spala..

Iveta 11.07.2014 07:50

To si děláte srandu,ne?Jak mám dát miminku špunty do uší?Jste blondýna/velice slušně řečeno/

Janča 11.07.2014 08:11

Co vy na to pane starosto?V AŠSKÝCH LISTECH ODPOVÍDÁTE,tak nám také odpovězte.Nebo názor lidí,kterých se to hlavně týká Vás nezajímá?

Pavel Klepáček 11.07.2014 08:44

Dobrý den, rád bych se připojil do diskuze k uvedené reportáži. Jsem velice rád, že opět po roce do Aše kinematograf zavítal. Byl jsem na dvou představeních, v neděli krásný film, ideální počasí, prostě paráda. V pondělí mě, stejně jako mnoho jiných, asi po třetině filmu vyhnal domů déšť. Jsem moc rád, že přišlo do „Saďáku“ tolik lidí a věřím, že velké většině přítomných se takovéto akce líbí a jsou za ně moc rádi. To, že se oproti loňsku před každým filmem uskutečnily ještě hudební vystoupení, byl dle mého názoru velmi dobrý nápad. Lidé nemuseli pasivně čekat na 22. hodinu, až bude konečně tma a bude se dát promítat, ale mohli si poslechnout navíc i živou muziku. Abych se přiznal, ty kapely jsem slyšel až domů a ne vždy to byla muzika, kterou rád poslouchám. Ale respektuji to, v hudbě obzvláště platí, že co se líbí mě, nemusí se líbit jiným a naopak. Pokud jde o hluk do čtyř do rána, nevím o něm. Kolem půlnoci zavřu okno, zavřu oči a spím. Bez špuntů, bez prášků. Poznámka: Jsem zastupitel, radní, místostarosta. Bydlím vzdušnou čarou 170 metrů od pódia a jen velice málo lidí může říct, že bydlí blíže „Saďáku“, nežli já.

Janča 11.07.2014 10:10

Děkuji Vám pane Klepáček,co jiného by jsem mohla očekávat ,než to,že se budete zastávat něčeho co jste schválil.Prostě si tu děláte co potřebujete,schvalujete a lidé ať si zvykají.Jste opravdu nechutní.Možná by jste měl zajít s prominutím k ušnímu,protože to nemohl slyšet akorát tak hluchý!Kdyby jste si přečetl všechny komentáře,možná zjistíte kde všude je to slyšet,jen vy jste to neslyšel?TO JE TEDY ŠKODA,BYL TO SUPR ZÁŽITEK PRO DĚTI,které stávají ráno do školky.

Romik 11.07.2014 09:01

Nejlepší je dělení na MY a VY :D MY, co se tak staráme o potomstvo a VY, co jenom paříte. Nebo klíďo obráceně. To jsme těsně před válkou? Díky panu Klepáčkovi za vyjádření. To je slovo otevřeného člověka a ne sobeckého JÁjisty. Pokud vim, kapely končili v 10:00. A pokud vim, půlka všeho se odehrála o víkendu. Takže ještě něco milí pečující rodičové? A mimojiné také rád spím, a také jsem pracující.

zaprděný fort Pavel 11.07.2014 13:57

Ale Romíku, tady se to přeci neškatulkuje jedni proti druhým. Zastánci ticha a klidu proti lidem, co se rádi baví, nebo kulturních proti nekulturním... Trochu konstruktivně, prostě pokud by se jednalo o promítání kína so-ne-po-út, asi by nikdo neřekl ani popel. Ale ten doprovodnej program byl pro někoho prostě problém. Bylo to venku, rozléhalo se to hodně. K nám pod policajty to dunělo dost, ale přežít se to dalo. Ale bylo mi líto těch lidí, co bydlí okolo, protože mě stejným způsoběm nadzvedávaj mandle v noci a nad ránem se vracející rozkurážení návštěvníci Picola, Papíráku, nebo z piškotéky (Havana). Když se tyhle věci dělaly ve starým Klubíčku, tak si měl vedle jen 2-3 baráky, které to mohlo rušit... Kdyby se celá tahle akce udělala čt-pá-so-ne, tak by ty reakce byly asi taky trochu jiný (možná lepší). Ono je to opravdu depresivní, když se na začátku pracovního týdne pořádně nevyspíš, to je pak celej tejden naprosto v prd... Ale to asi sám víš, ne? Napadlo třeba někoho, když už se taková akce plánuje, oběhnout lidi okolo a říct jim dopředu, "hele, sorry asi trochu budem hlučet, tady máte kupon na pivo zdarma jako malej revanš"? Nebo se jen třeba dopředu omluvit a požádat o shovívavost např. v LA? Huba by provozovateli taky neupadla, ne? Sí jů lejtr, aligejtr :-D

Romík 11.07.2014 14:47

Jo, trochu jsem se rozvášnil. Napsal jsi to hezky, souhlas :-) Já spíš nedávám tu lidskou zaprděnost a kulturu komunikování.

Janča 11.07.2014 15:51

Děkuji,o nic jiného opravdu nejde.Prostě se lidičky bavte ,ale když bydlíte v blízkosti není to žádná sranda.Není zapotřebí někoho napadat ,že je nekulturní a kráva.Akce promítání je supr,ale živou hudbu si může město pouštět v neobydlené části od rána do rána třeba celý týden - na co je krásný plac u rozhledny?

Roman 11.07.2014 10:35

pane klepáček,děláte si z nás srandu???hluk do 4 do rána to teda byl-měl byste si zajít k ušnímu.a mohl jste rovnou napsat že tam hrajou sračky a normální lidi šli po kině dom. přece neplatí že když se Podnikelskému líbí takovej styl hudby tak to musí poslouchat celé město???zamyslete se nebo si hledejte jiné zaměstnání . lidé v naší ulici budou dělat vše pro to aby se hluk do rána neopakoval.

spokojena 11.07.2014 10:50

Vas prispevek je dechberouci, na muj vkus jste pouzil malo vulgarismu... cituji: lidé v naší ulici budou dělat vše pro to aby se hluk do rána neopakoval...jak? postrilite hudebni kapely a strhnete promitaci platno?? Jste opravdu smesny...

Roman 11.07.2014 11:26

fiona a spokojená- je nám všem jasné že ste v sadu štangasti a že to obhajujete jen vy dvě na tom asi také něco je . určitě nebude nikdo ničit co se nedavno postavilo-to jste vážně směšná to ano.končím s touto diskuzí,normální lidi napsali svůj názor a dvě individua se tu do každého naváží

Marca 11.07.2014 11:37

Tohle je asi prvni diskuze, kterou na televizi ctu a nevychazim z udivu. Co ma tohle znamenat???Lidi, jak se to k sobe chovate? Jestlize chcete, aby vase komentare bral nekdo vazne, radeji si predem rozmyslete to, co napisete. Myslim si, ze vetsina lidi po shlednuti mnohych vasich prispevku radeji mlci. A stydi se za zastupce OBOU stran.

žasnoucí 11.07.2014 12:20

Hudební a filmový festiválek v době prázdnin?No to je neslýchané

Baruše 11.07.2014 12:29

Tato diskuze je naprosto zbytečná a já bych všechny ty kapely zakázala :-D Peace&love

Optimista 15.07.2014 18:42

Kino je super akce, ,ale je pravda ,že po opravě Parku zážitků si velmi často užíváme velmi hlučné muziky , a nejen to ,občas se chvějí i okna u domu a zem na zahradě ,jako by nám nestačila nákladní auta na Geipelově ulici. Zřejmě jsou reproduktory natočeny ,tak ,že se to vše odráží naším směrem a je to opravdu paráda. Bydlím tu již 25 let a nikdy takový hluk nebyl a rady ,že se mám odstěhovat považuji za nelogické.

Sweagowax 18.09.2020 16:55

online casino real money <a href=" http://onlinecasinouse.com/# ">vegas slots online </a> free slots games http://onlinecasinouse.com/#

Přidat nový komentář