logo MVTV.cz

Milovníci plavání se dočkali otevření bazénu v Aši

Z měst Ašsko

Po další etapě rekonstrukce v areálu plaveckého bazénu v Aši byl zahájen provoz. Radikální změny proběhly v dámských sprchách. Na střeše byl zabudován solární systém.

(pr)

JMÉNO 13.07.2014 23:07

nevím ale zdá se mi ,žE jsou to podvodníci a Blažek je jejich loutka...

jirka 14.07.2014 21:57

A ty brachu pokud nechceš vidět tu změnu k lepšímu, tak to je divný... . Že by zaujatost. Hele dej si páru a zaplav si a pokus se dívat pozitivnějším okem. J.č. P.S. Stav se na kus řeči z oka do oka.

Dalibor Blažek 15.07.2014 14:53

Rád budu "loutkou" ve městě, které se konečně začalo rozvíjet. Nevím, co je na postupné rekonstrukci bazénu "podvodného" (možná podvodního :-) ), ale to, že zde žijí skupiny lidí, kterým se nikdo nezavděčí s ničím, je normální. Tak je to běžné všude. Kolem nás je ještě velmi hodně práce, do které se může kdokoliv zapojit a začít ji dělat lépe než my. K tomu je dokonce nyní dva a půl měsíce před komunálními volbami ten správný čas. Musí mu to nadšení však vydržet alespoň ty čtyři roky, kdy za své město převezme odpovědnost. A ta rozhodně není malá.

avi 15.07.2014 07:53

Anonymě kopat do starosty za perfektní a kvalitní vedení města, za spousty odvedené práce, to umí jenom chudák, takže z toho žádný stres, pane starosto

--- 15.07.2014 08:41

Zrovna s bazénem to nesouvisí, ale musím to říct. Čekám návštěvu, ženskou, která v Aši ještě nikdy nebyla a přijede na jeden den. Pořád si říkám, co všechno jí musím v Aši ukázat. A že je toho dost, co vypadá super. Prostě to ani nestihnu, je toho tolik, co se vylepšilo. Kde jsou ty časy, kdy jsme na Aš nadávali, teď jsem na ni pyšná. Jsem navíc rodačka. Samozřejmě teď myslím jen to, co je pro oko. Problémy tu jsou a budou. Ale ty jsou i jinde. Aš je prostě čím dál hezčí.

avi 15.07.2014 09:08

Jsem taky rodačka a napsala jste to krásně, velký souhlas s vámi

--- 19.07.2014 20:49

Je to ostuda, ale včera jsem byla poprvé u venkovních bazénů. Voda v nich byla trochu studenější, takže jsem s vnukem strávila většinu času (cca 4 hodiny!) uvnitř a bylo to úžasný. Teplý vlhko miluju, slunce tam nepálilo, voda akorát. Kdyby mi někdy někdo řekl, že tam strávím odpoledne (a dnes opět), zaťukám si na čelo. Zítra jedeme někam do přírody, ale jsem ráda, že tahle možnost v Aši je, že bazény fungují v létě, což se hodí i až nebude nic moc počasí.

Alena 26.07.2014 22:09

Jezdím do Aše,každý rok na dovolenou a vidím jak se mnení k lepšímu v dnešní dobe je težké vyhovet každému.Nejlepší je nedelat nic a jenom krytyzovat,ale to je i u nás na Slovensku.Už se teším zase na príští rok.

Přidat nový komentář