logo MVTV.cz

Straně SZSP hrozí vyškrtnutí z komunálních voleb

Z měst Ašsko

Republikový statutární zástupce SZSP prověřuje členskou základnu a fungování údajné místní organizace v Aši, která zde pod hlavičkou této strany kandiduje v komunálních volbách. Pravděpodobně v rozporu se zákonem.

míra 23.09.2014 16:24

hustýýýý

Honza 24.09.2014 19:41

Kluci na radnici začínají mít strach, že se na ně přijde:-) Tak už do toho tahají i média...a dělají všechno, co je u koryt udrží:-)

avi 25.09.2014 07:06

Ale ale Honzíku,to máš radost, že se na starostu a radní hází špína, když s nimi máš problém. Neboj, vše se v dobré obrátí a ty zjistíš, že máš bujnou fantazii. Držím radnici palce a doufám, že volby vyhrají

Míra Všetečka 25.09.2014 12:36

Dobrý den, nevěřil jsem, že je něco takového možné, ale před 5 minutami jsem ukončil rozhovor s paní Válkovou (statutární orgán SZSP ) s informacemi pro televizi MVTV.CZ a včera u ní byla neohlášená delegace údajné "SZSP Aš" a oháněla se dokladem zmocněnce, avšak tento doklad byl pro volby 2010. Tak nevím, zda je to k pláči, či k smíchu. Myslím si, že by se měla zachovat chladná hlava a inteligentní lidé v "SZSP Aš" by se k tomu měli postavit čelem. Navíc, je dále zneužíváno logo SZSP a paní Válková trvá na tom, že si celostátní SZSP zakládá na pozitivních kampaních a z kampaně v Aši byla "mírně řečeno" rozčarovaná. A znovu potvrdila, že nikdo z údajných členů SZSP v Aši (viz volební materiály) není členem této strany a klamou vědomě voliče. Přejme si navzájem trochu pokory a je čas začít se chovat konstruktivně a reálně. Přeji všem pohodové dny, a usmívejte se předvolebně na svět. Míra Všetečka

jin 25.09.2014 20:52

to je síla

Karel 26.09.2014 10:48

Mě stačí, že vidím na té kandidátní listině JUDr. Hadače. To je člověk, který kandidoval za několik stran a hnutí v Aši. O co mu stále jde. Za jeho panování na Městském národním výboru, se v Aši jenom bouralo.

Přidat nový komentář