logo MVTV.cz

Vedení města Aše se nemění

Z měst Ašsko

Zastupitelstvo města Aše na ustavujícím zasedání 5. listopadu zvolilo starostu, místostarostu, radu a orgány města. Pozici starosty obhájil Dalibor Blažek. Místostarostou bude na další čtyři roky Pavel Klepáček.

(pr)

Standa Zelina 11.11.2014 15:13

To je skvělá zpráva,neboť to, co se udělalo v Aši za poslední roky, tak to se neudělalo nikdy dříve. Je tedy oprávněná naděje, že se v tom bude pokračovat. Přeji radě i zastupitelstvu, aby jim to šlo takto dále a bez osobních či stranických půtek. Standa Zelina

Vendy 12.11.2014 09:24

Tak nevím co to všechno se"udělalo",ale jsou vidět pouze vysypané cestičky v parcích,jedno zrekonstruované náměstí,které se pár dní po otevření opět překopává.Kde zůstala koordinace prací,která bývá řešena již při přípravě projektové dokumentace se všemi síťaři.Ano máme krásně osvětlený střed města,probíhá rekonstrukce úřadu,ne moc zdařilý záměr z Aritmy vytvořit kulturní centrum atd.Jaká je perspektiva mladých sehnat solidní práci a nebýt odkázán na pracovní úřad?

apupi 13.11.2014 09:53

Vendy, jseš strašně nespokojený člověk , je ti všeho málo, myslíš , že luskneš prstem a bude vše dokonalé. Když ti to nestačí , přilož ruku k dílu a uvidíš jak je vše ,,snadné " A práce, ta tu je. Pokud nic nenajdeš , postav se na vlastní nohy. V dnešní době se musí starat hlavně každý sám o sebe. Čekáš až někdo přijde a řekne : ,, Staníku, prosím tě , nešel bys k nám pracovat? Nabízíme málo práce za hodně peněz a vzdělávat se taky nemusíš , cizí jazyk taky nepotřebuješ. "To se tedy načekáš.I za komančů si musel makat. taky ti nikdo nedal nic na stříbrném podnosu. Tak přestaň fňukat a začni něco dělat. A až něco dokážeš pak můžeš kritizovat.

Šarina- st. 20.11.2014 18:46

Souhlas, ten pán asi se přistěhoval později, nebo je rodilý Aašák a tudíž generace která žila před sameťákem .Žiju tady od roku 1947 je mi 71 let a něco o Aši vím 50 let jsem dělal v" askanasu "strojírenský závod TOATA Aš a tvrdím nikdy opakuji nikdy nebyla a nevypadala Aš tak dobře jako dnes. Dříve zalévané kostky asfaltem(nikdo je neuměl spravit) na hlavní ulici, světla svítila ob dva kandelábry)šetřilo se, nahoře sámoška "kravín" druhá na sídlišti k nemocnici a"obchoďák" PRIOR ten ale byl později, jinak Co? Škoda Střelnice, nemocnice, a taky že padl Textil který tady byl 150 let a živil 5000 lidí to je negativum, další je nárust cikánského (romského) etnika, které nikdy nic nepřinese, nezhodnotí ,a k městu nemá absolutní vztah, vydělávají si na poště a na svobodárnách dělají bordel do rána .Policie to nechává být a policie města je k ničemu všichni se v noci bojí. Po 18 hodině je to mrtvé město.

avi 12.11.2014 09:57

Ježiši to je zase komentář. Všechno kritizovat, pomlouvat, hanit. Asi za komančů Vendy bylo lépe. Máš možnost, ještě je dost států s tímto politickým uspořádáním. A nikdo bránit nebude jako za totality

Přidat nový komentář