logo MVTV.cz

Vánoční hip-hopová párty v Cihellně neměla konkurenci

Kultura Ašsko

Kapela West Point po letech zahrála na akci nazvané Back to the Old School Hip-hop Party. Společně s nimi pokřtil nové EP i MC Romnugaro a DJ Aprox. Kdo byl na Štěpána v Cihellně, nelitoval.

Mira 31.12.2014 21:10

.. jen je skoda, ze tento klub zacina hudebne slouzit pouze jednomu publiku. Nanestesti zacina byt na assku opet celkem slusna konkurence podniku, ktera se muze pochlubit pestrejsim repertoarem .. a bude jich vic ..

Aprox 04.01.2015 23:19

Co se týče žánrové rozmanitosti hudby hrané v Cihellně tak Rap a Hip-Hop není zameřením tohoto klubu. Od otevření klubu zde byl Odin Fest věnovaný metalu, Johny Cash Revival, I Warned You, Placenta, HugeRat, Amores Perros, Humbuk, ElectroHell (DnB), Esazlesa, Scrawled a tak dále... Největší podle vás "problém" je ten že vámi nepřímo zmíněný žánr, je zde v Aši velmi aktivní a má zde publikum jak jste mohl vidět ve videu velmi hojné.

pamětník 02.01.2015 21:10

Na jaké hudební nástroje tito pseudohudebníci hrají?

antipametnik 04.01.2015 14:10

No urcite nehájí na mandolínu pamětníku :D

Jirka 09.01.2015 19:56

Ta hudba jde ruku v ruce s úrovní vzdělaní a mentální vyspělosti.. Je to úpadkový žánr. Kam až společnost bude muset spadnout, aby se odrazila ode dna?

Rex 13.01.2015 18:34

Jirko, ty si ale pěknej K...T :-) !

Objektiv 13.01.2015 18:44

Bohužel je to tak. HIP HOP zabíjí na maloměstě všechny podniky. Příkladem je Cheb. Jakmile se začalo ve větší míře preferovat tohle, tak šel klub vždycky (VŽDYCKY) do kytek. A s Jirkou z 95% souhlasím.

Hygienici_Karlovarsko 14.01.2015 12:22

Hygienici v Karlovarském kraji varují před žloutenkou typu A. Šíří se na Chebsku a Ašsku není jasné, odkud přesně. Na infekčním oddělení karlovarské nemocnice leží sedm dítí a osm dospělých. V Aši se šíří gonorea (kapavka) !!!! Je to infekční onemocnění močopohlavního ústrojí, konečníku a vzácně i spojivek.

JIRKA-SIRKA 16.01.2015 17:07

Jiříčku, o Hip Hopu a Hip Hopové kultuře nevíš zjevně vůbec nic. Kdybys o tom něco věděl, tak bys chápal, že je tento hudební žánr velmi kvalitní a kreativní. To že z "Hip Hopu" v čechách pár jedinců udělalo něco, co s Hip Hop kulturou nemá nic společného (něco s čím jsi přišel patrně do styku ty), to je věc druhá.

Jirka 20.01.2015 10:32

Něco málo o tom vím, máme v rodině člena, který tím žije, zejména tancem. Ale stačí se podívat na posluchače v městech v okolí, nejen v Aši a snad každý vidí, kdo je většinový posluchač této muziky.. A pro Rexe: Radši zůstanu K...t, ale za svým názorem si budu stát a nebudu podobně nazývat jiné za jejich názor. Možná to děláš pro to, že máš vymletou hlavu z nějakých velice slušných textů od tvého oblíbeného interpreta..

Cip01 29.07.2015 18:54

Když si hraješ na flétnu tak si na ní hraj ale necpi se tam kde ti to nebude nikdy svítit taky by jsi mohl zakopnout :D a na You tubu narazit na Diss :D Jirka Flétna proti proti Raperům už jde ,nemá světlo ale pozdě už je tak mu kluci trochu ppoděkujme :D :D Fakt Žůžo počtení :D bud je filantrop nebo jenom trop :D to by dalo za vysvětlení :D páč tady jenom k němu vede tlemení od rána až do setmění :D :D

JIRKA-SIRKA 18.05.2015 00:11

Jiříčku, to že máš v rodině tanečníka Hip Hopu, ještě neznamená, že této kultuře rozumíš! Pakliže píšeš negativně o této kultuře (které zjevně vůbec nerozumíš), tak píšeš především sám o sobě JAKÝ JSI HLUPÁK!!! Zcela vážně pochybuji spíš o tvém vzdělání a tvé inteligenci.

JIRKA-SIRKA 18.05.2015 00:11

Jiříčku, to že máš v rodině tanečníka Hip Hopu, ještě neznamená, že této kultuře rozumíš! Pakliže píšeš negativně o této kultuře (které zjevně vůbec nerozumíš), tak píšeš především sám o sobě JAKÝ JSI HLUPÁK!!! Zcela vážně pochybuji spíš o tvém vzdělání a tvé inteligenci.

Jirka 18.05.2015 16:35

Protože se mi ta kultura nelíbí a píšu o ní negativně, jsem hlupák? Zajímavý názor. A o mém vzdělání pochybovat nemusíte, je dostatečně vysoké, minimálně na karlovarský kraj. To spíš mohu pochybovat já o vašem vzdělání, když nejste schopen přijmout názor druhých. Ale co už, zase jsem byl utvrzen v mém názoru. Jen mě mrzí to, že mě někdo přesvědčuje o tom, abych začal házet všechny do jednoho pytle..

F.Bobok 23.05.2015 09:13

kultura delana v Asi je odpad pro burany produkovana byvalymi svazaky

R.Havran 23.05.2015 13:23

A proto čekáme na tebe Bobku, až nám ukážeš jak to dělat správně pro ty inteligenty :-)

Jirka-sirka 25.05.2015 22:59

Jiříčku, ty jelítko vysoce vzdělané... Neměl bys (se svým vzděláním) vypouštět nepodložené výroky o ničem, čemu nerozumíš. Nejspíš jsi těžce omezený a bez schopnosti vnímat cokoliv jiného než to, co je blízké jen tobě a proto je pro tebe Hip Hop kultura tak špatná..

Jirka 26.05.2015 09:41

Jak mohu svůj názor něčím podložit, když je to můj osobní názor na věc? Mám k tomu napsat disertační práci? Srovnejte si myšlenky, Jirko-sirko. Zakazujete vlastní názor, to je také běžné v Hip Hop kultuře? V tom případě nechápu, proč s vámi vůbec diskutuji, když nejste schopen přijmout názor ostatních.

omg 29.05.2015 12:59

tady je to jako v jiných Ašských skupinách, člověk nemůže mít odlišný názor aby ho hned neukamenovali

Jirka-Sirka 27.07.2015 11:11

Jiříčku, já jen tvrdím, že tvůj názor, cituji: "Ta hudba jde ruku v ruce s úrovní vzdělaní a mentální vyspělosti.. Je to úpadkový žánr. Kam až společnost bude muset spadnout, aby se odrazila ode dna?" je prostě špatný! Nikdo ti nezakazuje vypouštět tyto tvé ničím nepodložené plky. Kdybys o této kultuře něco věděl a nebyl tak omezený, v životě by ses takto veřejně neztrapňoval. Hip Hopová kultura je mnohem rozsáhlejší, nežli si dokáže ten tvůj chorý mozeček vůbec představit. Mnoho umělců, jež vzešlo z Hip Hop kultury jsou jistě mnohonásobně úspěšnější nežli ty. Takže si piš to chceš, jestli myslíš, že se vyléčíš. Ňoumo :)

J.W.Booth 29.07.2015 14:32

Mohu se zeptat?? Hip Hop je to co předvádí ti s kapucí a máchají při tom rukama s prsty zkroucenými tak, že připomínají záchvat artritidy?? Jsou to ti ořetězovaní, osklíčkovaní a nosící kovové tabule a nápisy na krku, velikostí připomínající návěsti na dálnicích?? Je to ten žánr který vznikl v Ghetech, kde se obyvatele mezi sebou častují pozdravy háj nigaa. A vznikl jako revolta bezúspěšných, looserů, jako alternativa ke společnosti která je odsunula?? Je to ten styl co dává na odiv násilí, cestu k bohatství za jakoukoli cenu, má vlastní z looserství vzešlá pravidla a normy?? Je to to, co jsem popsal?? Jestli ano tak nechte Jirku Jirkou koukněte do zrcadla a upřímně řekněte, jestli tohle je kvalita nebo jen věc pro chvilkové pobavení masy ovcí, stejných looserů, kterým nerozumí matka, táta, ve škole, přítel či přítelkyně, celej svět, i když oni jsou ti nejlepší, a když ne podle jejich měřítek, tak alespoň podle měřítek těch stejných looserů kolem nich, a kteří musí být prostě kúl a in ať je to třeba v kýblu hov.n. A kdo že z nich je úspěšný?? V čem, počtu konkubín v posteli, velikostí nápisu na krku, počtu Humwee v garáži, velikostí konta?? No to je úspěch jak víno, přesně to je měřítkem úspěchu, to, proti čemu tohle na počátku bojovalo a proč to vzniklo.

J.W.Booth se plete, neví... 30.07.2015 22:34

J.W.Booth - Ne, toto opravdu není opravdový Hip Hop. Těmto lidem se říká pózeři. Opravdový Hip Hop je třeba kapela The Roots, Public Enemy, vysokoškolský profesor a raper v jedné osobě J-Love, nebo úspěšný raper a podnikatel Jay-Z. Inteligentní muzika a inteligentní texty... Pózeři jsou poze víc vidět a kazí svou trapnou image jméno velmi talentovaným a inteligentním muzikantům v očích těch, kteří se nestíhají této kultuře věnovat do hloubky. Tito pak velmi lehce podlehnou a bez dostatku informací nálepkují a častují všechny Hip Hopery (i rádoby Hip Hopery) jedním nebo více nelichotivými tituly. Házení do jednoho pytle dobře šlo i komoušům nebo náckům...

J.W.Booth 31.07.2015 19:33

Mluvíš o tom, že to není pravý hip hop a odpovídáš jen na jedinou otázku. Našel jsem si tebou jmenované "osobnosti" na netu jeden z nich nemá ani wiki stránku (v češtině). Odpověz mi na ten zbytek. Původ kořeny a cestu. A to že se otíráš o nálepkování, které dobře šlo komunistům a náckům, ve mne vzbuzuje jen pocit, že se ptám dobře, a můj názor nejde ovčí cestou. Háj Nigga.

Bootha na všechny 05.08.2015 07:13

Nauč se anglicky ňoumo! PUBLIC ENEMY - https://m.youtube.com/watch?v=cjgsNc6qlHE&feature=share Žádný cedule na krku nemají debile

Jirka 06.08.2015 17:01

No, zatím co my, kteří nemáme lásku k tomuto stylu to vyjadřujeme slušně, autor tohoto textu (a mnohých předchozích komentářů) nemá základy slušného chování a častuje nás pěknými výrazy. Tak by mě zajímalo, koho spíš ta mentální retardace postihla..

J.W.Booth 10.08.2015 21:04

nerozumím tomu co jsi tímto výlevem chtěl říci, na co odpovídáš a proč mi radíš ohledně vzdělání v cizím jazyce??? to byla reakce na Háj nigga nebo co?? Není to snad součást kultury směsky otroků, evropsko ultra ortodoxně religionistických vystěhovalců částečně smíšenými s indiánsko španělskými předky upravovat a kazit jazyk Shakespearův??? Odkaz na jůtůb je snad odpovědí že nemají cedule na krku, kouknul sem a máš pravdu teda co jsem se vydržel dívat, tak jsem viděl, že jeden z nich měl cosi jako hodiny které mám doma v kuchyni, zavěšeny na krku, a stejně tak p§ři tom dělal pohyby prsty jako ten pozér. Tedy jak mi někdo vysvětlil o pár řádek výše, že ty artritické pohyby rukama jsou jen pozérství. Tak, že asi znovu platí můj příspěvek z 29.7.t.r.

J.W.Booth 10.08.2015 21:20

Jen ještě malé rýpnutí - víš vůbec co nebo kdo je debil??? Domníváš se že jsem oligofrenik??? Co tě k tomu vede, jsi snad lékařsky či psychologicky neb psychiatricky vzdělán?? Ale spíše to byla jen snaha, ubohá snaha o urážku. Neurazil jsi mne. Stejně jako mne neuráží pes močící na lampu, pták kálející na sochu, prase rochnící se v kejdě. Je to jejich přirozenost. Stejně jako citově, morálně a sociálně deprivovaných jedinců urážet. Nejní uměním jemné diplomacie někoho nazvat debilem, ale je uměním někoho poslat do prdele takovým způsobem, aby se již těšil na to aby mohl vyrazit na cestu. Někdo to prostě v narážkách nechápe, tak že jen krátce jasně a srozumitelně, zvláště pro Tebe, již je čas vyrazit.

R.Havran 11.08.2015 09:43

Tedy pánové - jak známo, člověk o sobě v psaném projevu prozrazuje více, než by prozradil z očí do očí. Jakožto "fanoušek" oboru psychologie jsem si na této vaší diskusi vyloženě smlsnul. Děkuji vám a budu rád, když ani jednoho z vás naživo nepotkám:-) Neragujte na mne, plýtvali byste energií a písmenky, odpovídat nebudu. Jen jsem měl jistou potřebu pochválit tento kvalitní materiál.

Přidat nový komentář