logo MVTV.cz

Aš se bude nadále soudit o bývalé infocentrum

Z měst Ašsko

V prostoru bývalého informačního centra mělo vzniknout rychlé občerstvení. Místo toho ho nový majitel prodal podnikatelům vietnamské národnosti, kteří zde otevřeli jednu z dalších večerek v centru města. Město bude proto vymáhat pokutu, nebo rozdíl v ceně, za kterou mohlo prostor prodat jinému zájemci.

avi 20.01.2015 10:10

Jenom jestli páni radní neudělali chybu ve smlouvě při prodeji nemovitosti. Máme na radnici 'vynikajícího' právníka, který sepisuje smlouvy jak na běžícím pásu a při soudní při většinou radnice prohraje. Tak to jsem opravdu zvědavý, jak tato kauza dopadne, zda město spor vyhraje. To, co se s Infocentrem stalo a jak to dopadlo, je nehoráznost. Opravdu, ale opravdu byl bych moc rád, kdyby město tentokrát mělo pravdu a pan Gerner (nevím, zda se příjmení píše takto) dostal přes prsty. Protože další vietnamskou prodejnu město opravdu nepotřebuje.

Evík 20.01.2015 16:58

To se vám to soudí, když to platí daňový poplatník. Kolik už jste toho vyhráli? Zatím jsou známé jen kauzy prohrané, ať už je to rozhledna nebo prohra se stavební firmou, která stavěla paneláky u Goetha a město v tomto případě prohrálo 1 500 000 kč na soudních poplatcích. A co další kauzy? Takže kam se zařadí tato?

František 20.01.2015 17:05

Pan Gorner ví co dělá a město neví kudy kam. Stotožňuji se s panem avi ohledně právníka na radnici asi by bylo dobré uvažovat o personálních změnách.Věřím,že se vyjádří i pan Gorner k této kauze.

Jana 20.01.2015 17:12

Zajímalo by mě, proč vůbec město tak lukrativní prostor prodalo, ale nevím koho se zeptat? Snad se zde rozjede nějaká diskuze a zodpovědné osoby odpoví.Děkuji.

Roman 20.01.2015 17:49

Dobrý den proč pan starosta neřekl jak p.Germerovi město házelo klacky podnohy,za kolik mu nabídli pozemek před infocentrem na zřízeni terasy jako na Staroměstském namesti v Prszea za kolik to mel minuli nájemce p.Ponikelsky

aravle 20.01.2015 19:40

Jak je vůbec možné,,že panu Gornerovi nikdo neřekl jasné podmínky prodeje a zároveň měly být uvedeny ve smlouvě,jak je možné aby si v této zemi a městě dělal každý co chce. A na víc naše město, atˇ se snaží radní sebe víc,tak je zkrátka ostuda vzít návštěvu do města samé vietnamské obchody jeden vedle druhého, hrozný smrad a hrozná kultura obchodu.Pročpak jste to udělal pane Gorner jistě né z milosrdných důvodů,vám se líbí jak to v Aši vypadá má te na tom podíl.

Iva 20.01.2015 19:57

A jaká to bývala nádherná obuv kolik mi tam maminka koupila bot a teď tam zase dřepí vietnamci,kdy to skončí v supraponu taky dřepí vietnamci v tabáku taky v elektře taky o obchodním domě,kde jsem si směla každou sobotu koupit pohár se šlehačkou taky dřepí tam kde jsem si kupovala první stěnu do obýváku taky sedí v cukrárně a Kafáči kam jsem chodila randit a pouštět si desky se taky mluví vietnamsky.Občané AŠACI začněme se bránit to to nikdo nevidí co se to tu děje vždyť to už není naše město,je to hnus!

avi 21.01.2015 08:00

Tak to jste Ivo vystihla uplne presne,mluvite mi z duse

helena 20.01.2015 20:01

Pane Gorner ty časy kdy jste tam bydlel jsou pryč a moc hezky jste se teda nezachoval,jestli pak by pan otec souhlasil co myslíte

Fany 20.01.2015 20:18

Souhlasím s paní Ivou že mají spoustu prostor ne rodilý ašáci, akorát ještě ve svém výčtu zapoměla na bývalého fotografa, pekárnu pod Lvem, bývalou galanterii, soudcovskou vilu, atd..a kdopak tyto prostory prodal vietnamcům? Že by pan Gorner? Mám zato, že ne, ale že to byl majetek města a město si to rozprodalo taky komu chtělo. Asi by se měl vyjádřit i pan startosta. Jestli má k čemu?!

Jan Gorner 20.01.2015 20:27

Pani Heleno, odpovím na váš dotaz, protože my přijde rozumný. K dané nemovitosti mám nadále vztah, prožil jsem tam velkou část svého života. Navíc v této nemovitosti vlastníme i několik bytových jednotek. Otec by s mým rozhodnutím souhlasil. Městu jsem 2x prostory nabízel zpět. Další informace nemohu poskytovat tímto způsobem. Nechám celou záležitost na mém právníkovi a na soudu.S pozdravem Gorner.

avi 21.01.2015 08:44

Pane Gorner, pravopis vám moc nejde, ale přechytračit radní se vám zřejmě povedlo

Janča 21.01.2015 19:06

Nejen pravopis,ale zapomněl jste podotknout za kolik jste městu nabízel infocentrum zpět!To není HASSO,vy se prostě nezměníte a budete chamtivý a vypočítavý už celý život.STYĎTE SE.

xxx 21.01.2015 20:44

Některé z těch domů, které jsou zmiňovány koupili Ašáci a poté je po čase prodali Vietnamcům, nebo v nich prostory (obchody) Vietnamcům pronajali. Nesvádějte to všechno na město. Majitelem bývalého Prioru je pražská společnost a pronajala část prostor Vietnamcům. Prostě každý dělá, co je pro něj výhodné. Jak tomu chcete zamezit? Tohle přece město neuhlídá. Možná kdybychom tam nechodili nakupovat, tak to budou muset zabalit. Ale já potřebuju koupit dítěti mikinu a už čekám až otevřou po požáru obchoďák, protože je tam největší výběr a nejpřijatelnější ceny, tak to je.

avi 22.01.2015 07:53

Je to tak, at si kazdy sahne do svedomi. Jsme to my Cesi, kteri vyhodne koupi nemovitosti, ci jine majetky a pak velmi vyhodne pronajimaji, ba dokonce prodaji s velkym ziskem prave Vietnamcum.Takze, ne vzdy mesto, je vinikem techto vietnamskych obchodu. Nemusime chodit tak daleko, pan Gorner jde prikladem.

Přidat nový komentář