logo MVTV.cz

Rekonstrukce ašského úřadu pokračuje

Z měst Ašsko

Stavební úpravy Městského úřadu v Aši běží podle plánu. Rekonstrukce za přibližně 28 milionů korun by měla být zrealizována do konce června tohoto roku.

(pr)

Babucha 14.02.2015 12:38

Jak tipycké pro Aš. Původní rozpočet byl zcela jiný. Žádný z odborníků netušl jaké více práce se budou muset udělat, např. střecha ... to pozná každý kdo problém tohoto řemesla zná, kdy bude třeba jen oprava nebo kompletní rekonstrukce, ale to je vše cíleně maskováno, jako na Laritmě, tam to proběhlo naprosto stejně. A to nemluvím kdo dodal materiál na srřechu se kterým se původně nepočítalo (počítalo).

--- 14.02.2015 17:58

No já nevím. Můj manžel chtěl dát na okno nový parapet - vyměnit ten původní dřevěný. Je to v podkroví. Začal odstraňovat původní, zjistil, že je to pod ním prohnilý a byla z toho akce, kterou by taky nepředpokládal dokud se nedobral na ty "vnitřnosti", které byly schované. Nakonec z toho byla dost složitá zedničina, manžel běhal po baráku a já myslela, že už se každou chvíli zřítí celý krov....Trvalo to pár dní (ne jeden víkend, jak vždycky hlásí) a stálo to taky víc peněz.

Přidat nový komentář